BEBA da ili ne josuvek?

J

JA!!!!!!

Gost
Sta mislite...? U braku sam 1 i nest. Za sad nismo zeleli dece. Jer smo mislili da se prvo lepo provedemo zajedno, da skitamo putujemo, sto i jesmo radili skucimo se itd. Sve to ide kako zelimo. Ali mene hvata u poslednjih par meseci zelja za decom. On nije jos uvek za to, bar jos jedno godinu dana dok ne stanemo da cvrste noge. Lepo nam je ovako nemogu da kazem da nije, ali zelja je jaka ali sam isto toliko i nesigurna. Jeste da zelim i ja jos malo bez dece cer sto prodjemo sad, to ce biti dok ona malo ne porastu, ali tad idu i druge obaveze. Malo me strah i od odgovornosti. nije da nismo odgovorni, ali... Nemamo ni malo ni puno god. mozemo da cekamo.Zavrsili smo fak. Radimo, i ok. Ali ja neznam vise sta da radim. Da li mozda sto mi se sestra porodila pa to utice i na mene. Ko zna ? Sta vi mislite.?
 
JA!!!!!!:
Sta mislite...? U braku sam 1 i nest. Za sad nismo zeleli dece. Jer smo mislili da se prvo lepo provedemo zajedno, da skitamo putujemo, sto i jesmo radili skucimo se itd. Sve to ide kako zelimo. Ali mene hvata u poslednjih par meseci zelja za decom. On nije jos uvek za to, bar jos jedno godinu dana dok ne stanemo da cvrste noge. Lepo nam je ovako nemogu da kazem da nije, ali zelja je jaka ali sam isto toliko i nesigurna. Jeste da zelim i ja jos malo bez dece cer sto prodjemo sad, to ce biti dok ona malo ne porastu, ali tad idu i druge obaveze. Malo me strah i od odgovornosti. nije da nismo odgovorni, ali... Nemamo ni malo ni puno god. mozemo da cekamo.Zavrsili smo fak. Radimo, i ok. Ali ja neznam vise sta da radim. Da li mozda sto mi se sestra porodila pa to utice i na mene. Ko zna ? Sta vi mislite.?

To u vezi sestre verovatno da utice na tebe.Kada vec toliko prizeljkujes to, onda dozvoli da se to i desi.Tada je najlepse.Deca jesu velika odgovornost,ali nas takodje dosta cine srecnim.Valjda ste do sada stali na cvrste noge,jer koliko vidim, fakultete ste zavrsili i nemate vise tih obaveza.Ako ste se vec lepo skucili,provodili,posao imate oboje znaci,da imate uslova za dete i da to nije nikakav problem.Ne razumem, zasto bi cekali jos tih godinu dana?Ne valja to,moj brat je uvek gledao da neke druge obaveze resi,deca su mu bila uvek u drugom planu za kasnije.I sada kada je sve drugo sredio i zeli da ima decu,ne moze.Sada se kaje i on a njegova supruga,sve bi dali kada bi mogli da vrate vreme za bar 6 godina unazad.Bolje je i to uraditi na vreme kao i sve ostalo sto ste do sad,bicete jos srecniji i zadovoljniji.Pozdrav!
 

Back
Top