serija "DR. HOUSE"

Mislim da je cena oko 800din ;)
Ok, hvala. Kad saznaš u kojoj knjižari ima da se kupi javi mi i to. ;)

Ta scena sa Taubom me je u tom trenutku dirnula, i potpuno se slazem sa njegovim stavom o samoubistvu(slazem se sa svakim njegovim stavom)ali on je ipak u ovoj zadnjoj epizodi pokusao samoubstvio i zato sam pomislio da bi se mozda ubio kad Wilson umre. Mene je inace Haus po prvi put od pocetka serija malo iznervirao sa tim licemernim stavom(mada mi ga je bilo zao posle one scene u kojoj Kameron prica kao treba da umre, ne zato sto je skot vec zbog toga sto je dovoljno patio):sad2:.

Slažem se, ali je, iako je pokušao samoubistvo, podsvesno razmišljao o tome i predomislio se. Možda je to podmetnuto samoubistvo i bilo samo plan da ne bi otišao u zatvor i da bi mogao da provede ostatak vremena s Vilsonom, ne razmišljajući o posledicama (pošto se vodi kao mrtav, i sve ono što to povlači) već da samo može ostati sa njim. Ne znam, svašta mi pada na pamet, i generalno, svašta od ovoga se može desiti. Mislim da su zato i taj kraj ostavili tako otvorenim, da bi razmišljali o tome. Da su zaokružili kraj, i npr. napisali Posle Vislonove smrti Haus je i sam okončao svoj život., ne bi bilo interesantno. Ovako svako od nas može imati svoj kraj za sebe, a to mi se jako sviđa. ;)

Ta epizoda mi je jedna od omiljenih... Zna neko koja je to epizoda?
*moonlight* ti je već odgovorila. A ja ću znati uskoro, čim počnem ispočetka. :mrgreen:
 
Slažem se, ali je, iako je pokušao samoubistvo, podsvesno razmišljao o tome i predomislio se. Možda je to podmetnuto samoubistvo i bilo samo plan da ne bi otišao u zatvor i da bi mogao da provede ostatak vremena s Vilsonom, ne razmišljajući o posledicama (pošto se vodi kao mrtav, i sve ono što to povlači) već da samo može ostati sa njim. Ne znam, svašta mi pada na pamet, i generalno, svašta od ovoga se može desiti. Mislim da su zato i taj kraj ostavili tako otvorenim, da bi razmišljali o tome. Da su zaokružili kraj, i npr. napisali Posle Vislonove smrti Haus je i sam okončao svoj život., ne bi bilo interesantno. Ovako svako od nas može imati svoj kraj za sebe, a to mi se jako sviđa. ;)

Ja tako zamisljam najvise zbog toga sto je hteo da se ubije zato sto Wilson umire, ali se predomislio posto nece da ispadne sebican odnosno licemeran(u prethodnoj epizodi ga je terao da ovaj izdrava hemo terapiju da bi mogli duze da se druze), takodje se predomislio zato sto ce Wilson ipak biti ziv a kad Wilson umre mislim da ce upasti u totalni bedak, mada uvek ostaju zagonetke zbog kojih on prakticno zivi.
Naravno svako ima svoju mastu i pravo na istu i verovatno si ti upravu ali ja uvek imam crne misli :lol:

*moonlight* ti je već odgovorila. A ja ću znati uskoro, čim počnem ispočetka. :mrgreen:
[/QUOTE]

Ja sam jos pod utiskom kraja tako da necu jos par dana kretati ispocetka, cim se slegnu utisci krecem po drugi put da gledam od kraja do pocetka mada sam mnoge epizode pogledao po 3 4 ili cak 5 puta :D.
 
Ja tako zamisljam najvise zbog toga sto je hteo da se ubije zato sto Wilson umire, ali se predomislio posto nece da ispadne sebican odnosno licemeran(u prethodnoj epizodi ga je terao da ovaj izdrava hemo terapiju da bi mogli duze da se druze), takodje se predomislio zato sto ce Wilson ipak biti ziv a kad Wilson umre mislim da ce upasti u totalni bedak, mada uvek ostaju zagonetke zbog kojih on prakticno zivi.
Naravno svako ima svoju mastu i pravo na istu i verovatno si ti upravu ali ja uvek imam crne misli :lol:
Naravno, zato je takav kraj i ostavljen, da svako za sebe ima neku svoju ideju o tome kako će se i šta dešavati kasnije sa Hausom. I sviđa mi se tvoje mišljenje. ;)

Ja sam jos pod utiskom kraja tako da necu jos par dana kretati ispocetka, cim se slegnu utisci krecem po drugi put da gledam od kraja do pocetka mada sam mnoge epizode pogledao po 3 4 ili cak 5 puta :D.
Isto i kod mene. Svaki dan se kanim da počnem od početka, i sve danas ću, sutra ću. Mislim da je ipak najbolje da prođe neko vreme. :)
Ja sam prošle godine na Avali odgledala skoro sve epizode, od 1-6. sezone, i ovako na Fox Life-u kad uhvatim. Kao što kažeš, neke epizode sam odgledala i po 5 ili više puta.
Još uvek ne mogu da shvatim da je kraj i da neću više gledati Hausa, tj. da nema više novih epizoda. :sad2:
 
Nasao knjgu, cena je 950din, ima je u Laguni kod Knez Mihajlove ;)
Ebi ga ja necu moci da je kupim u skorije vreme, fali mi kinta :(
Ok, hvala još jednom. Neću ni ja moći da je kupim odmah, ali sigurno hoću u bliskoj budućnosti. :)
Čudi me da je nisam videla do sad. Baš sam skoro bila u Laguni, onoj na Terazijama, pre jedno mesec dana da kupim drugarici poklon za rođendan. :confused:
 
4440954_460s.jpg
 
Odgledala sam šest sezona.
Nakon prestanka (zlo)upotrebe vikodina, epizode sa Hausom drugačije su, možda nijansu praznije, ali opet mahnito gledam.

kraj šeste sezone nosi početak veze sa Kadi.
Pitam se kako li će se sve u sedmoj sezoni odvijati. Kao i put njegove zavisnosti, ili čvste rešenosti o apstinenciji.
 
Jeb*o me konj, kad resih da odgledam celu seriju. Trenutno se mucim sa sedmom sezonom, i pitam se kako cu tek odgledati osmu. A moracu, jer ja nikad ne ostavljam nedovrsen posao.
Ne znam koliko je pisaca radilo na seriji, ali ocigledno je da su radili bez plana i cilja. Steta, serija je imala potencijal ali su je upropastili humanizacijom Hausa i kastingom koji je iz sezone u sezonu isao od loseg ka odronu, dnu dna, bezdanu.
 

Back
Top