serija "DR. HOUSE"

E nisam znala da ima i na RTS-u, odlicno. Jedino sto je termin dosta kasno,al' 'ajde :)
Gledala sam par epizoda, a pre toga sam citala u nekim novinama,i zaintrigirala me serija, i uospte radnja. Super je,svidja mi se. Samo,taj, Hju,da nije amlo mator covek? :lol:
 
@Eternal Malo stariji, da... Ali to ne znaci da nije sladak :-D.
18749364-M-1.jpg
 
Na tom TV Guide coveru, Spencer izgleda kao Ashton Kutcher. Ali zato Jennifer i Lisa izgledaju yummy (i Hugh naravno).

Btw ja sam od pocetka serije bila Cam/House shipper, ali sad mi se vise svidja Cuddy/House. Ali, for the love of God, ne Cam/Chase!
 
sta bre?!

ovog kre******** treba banovati majke mi...

Ja sam House/Cameron all the way... since Pilota actually bash mi se svidja njihov odnos... i glumci su mi yummy i za jednog i za drugog

II guess videcemo u utorak... samo bi bilo bash lame da se oni izvataju samo zato shto se njemu desila izvesna medicinska situacija (NEMOJTE SPOILOVATI)... Kladim se da ce da je zeza bash... u ovoj....

Sreda 6 am ima moje i House md ime napisano all over it
 
I ja sam House/Cameron, mada simpaticni su mi i House/Cuddy ali nikako Cameron/Chase ili House/Stacey.
A Hugh stvarno ima duh 18-to godisnjaka. Mnogo je sladak i sarmantan. Mnogo mi se svidjaju oci i naglasak. (Ilfa vecno sam zahvalna za onu emisju Inside actor studio :-D ).
Zivo me interesuje sta ce biti u sl. epizodi. Nadam se takodje, da ce mi je Ilfa poslati zajedno sa maybe baby u najskorijem mogucem vremenu (Ilfa izvini ako sam dosadna,ali to je jace od mene)..

Evo jos jedne lepe slicice:
House_Hugh_Laurie-711333-1.jpg


Pozz4all ;-)
 
tek da vidis.... druge interviewe... ma saljem sve :D

ma nisi dosadna... ja na ovaj forum dolazim samo zbog ovog topica :lol:

hughghzk1.jpg


Meni su Cameron i Chase ok... nisam za jih ali mi nisu nesto bljutavi... najbolji su mi lainovi kad ona manipulishe sa njim... se secas kad mu pricha o tome kako telo reaguje na seks? a u zadnjoj ono... grom iz vedra neba

lol
 
Ja sam se zacudila kad se desilo "ono" tako iznenada, a posle sam se bukvalno valjala od smeha kad je Greg lagano otkrio. Kako je Cameron bilo neprijatno hihihihi
A bilo mi je mnogo smesno i ono kad House treba da da inekciju Cuddy :lol: :lol:

Ma nema...jedva cekam da mi posaljes... :-D

cute3-1.jpg


P.S Jedna or retkih situacija "U lekarskom mantilu" :lol:
 
sad sam odgledala!!! the guy's a freaking genious,

OBOZAVAM ga... bukvalno... tako je.... extra... mislila sam da ce biti bezveze veci deo epizode a onda je sve krenulo.. i yes yes yes!!! :D :D :D

u ovoj svi mogu da uzivaju... nemojte citati spoilere samo odgledajte. It's totaly worth it!!!
 
Jaooo, ne mogu da verujem! Tokom citave epizode se stresiram i na kraju se sazna da je kreten lagao da ima tumor na mozgu. Ijao! Mnogo dobra epizoda, ma savrsena. Najbolja do sada.
Bas je sladak u onoj roze kosulji :-)
 
glad u liked it!

stvarno je najbolja epizoda... i izvatavanje, i pacijent, i drama... ma sve!

mada sam znala kad su rekli da je pitanje meseci da nema sanse da ga koknu zato sto su ratingsi sky rocketovali...

god save greg house
 
Nisam bas razumela " ratingsi sky rocketovali" ? Definitivno najbolja epizoda. Izvatavanje! hahahahahahaha :lol: :lol: Prvo Cameron,zatim Cuddy . Tacno znam sta bi Greg sada prokomentarisao:"Sometimes it's worth to be one step from death.".

Savrseno...Sta li ce se desiti u narednoj epizodi God knows...
 
Sve za House-a... nisam nasla torrent jutros... moram da pogledam air date, izgleda da je na kracoj pauzi...

imam trailer a ne mogu da se setim kad je... i'm such a tool. lol

inache skinula sam film listovan u hughovoj biografiji na imdb.. film je o spiceicama... :D i nigde ne videh hugh-a...
dal se to neko zezao... sledece skidam flight of the phoenix
 

Back
Top