tresla se gora, rodio se miš, došao Marti!!

Ma j_ebes ovu zemlju.Mi smo qrcina od drzave i naroda.
Ovo stanje kakvo je trenutno kod nas u svakoj drugoj zemlji bi bilo predratno,zasedao bi parlament i sve ostalo.
Ovde formiranje ni parlamenta nije na pomolu a o vladi i da ne govorimo.Gloze se ko ce sta da ukrade i za fotelje dok 20% teritorije otimaju neandrtalci.Vise se ovi stranci cimaju oko Kosova nego ovi nasi majmuni
 
Aljoša Milenković, Al džazira
a075.gif
 
Torrente-BG:
Ma j_ebes ovu zemlju.Mi smo qrcina od drzave i naroda.
Ovo stanje kakvo je trenutno kod nas u svakoj drugoj zemlji bi bilo predratno,zasedao bi parlament i sve ostalo.
Ovde formiranje ni parlamenta nije na pomolu a o vladi i da ne govorimo.Gloze se ko ce sta da ukrade i za fotelje dok 20% teritorije otimaju neandrtalci.Vise se ovi stranci cimaju oko Kosova nego ovi nasi majmuni


Hahahah, upravo tako, samo najtuznije je sto je cela ova situacija vise postala smesna koliko je zalosna. Svi su postali ravnodusni i pustili ove majmune na vlasti da ih jasu, ali do kada? jednom kad narodu pukne film mnogi ce da vise u Srbiji, a onda kad izbije sranye nece ga Bog zaustaviti.
 
Torrente-BG:
Ma j_ebes ovu zemlju.Mi smo qrcina od drzave i naroda.
Ovo stanje kakvo je trenutno kod nas u svakoj drugoj zemlji bi bilo predratno,zasedao bi parlament i sve ostalo.
Ovde formiranje ni parlamenta nije na pomolu a o vladi i da ne govorimo.Gloze se ko ce sta da ukrade i za fotelje dok 20% teritorije otimaju neandrtalci.Vise se ovi stranci cimaju oko Kosova nego ovi nasi majmuni
Тачно. Ето, слушала сам их синоћ и у "Реплици", наши се препуцавају, уместо да се бар око нечег договоре.
 
filatelista:
Korak u bilo kom smeru. Opet imamo neke informacije nekih diplomata, raznih agencija i ostali mambo-džambo gluposti. Tadić treba da napravi presicu i kaže šta je rekao debeli Finac
А зар ниси приметио, за све ове године, да ми у ствари само чекамо решења, за ово или оно. Прође нам живот у том неком ишчекивању да неки политичари и остали нешто реше. Али је, изгледа, то принцип.. Простијим речима - захебавање. Забава за ШНМ.
 
Norma Kampl:
А зар ниси приметио, за све ове године, да ми у ствари само чекамо решења, за ово или оно. Прође нам живот у том неком ишчекивању да неки политичари и остали нешто реше. Али је, изгледа, то принцип.. Простијим речима - захебавање. Забава за ШНМ.
To si u pravu
Ceo jutro čekam njegovu konferenciju da čujem i on žvalavi o tome kako će to biti kad se uradi ovo, onda stav od ovih, ono-ovo...Muka mi je bilo.
Ma mi smo kao poligon za budale
d015.gif
...Pa nam rešenja i izlaze iz ćorsokaka stvaraju političari pregaženi vremenom. Kao da je tim penzosima dosadno, pa onda imaju Srbiju da se sa nečim zanimaju.
 
filatelista:
Korak u bilo kom smeru. Opet imamo neke informacije nekih diplomata, raznih agencija i ostali mambo-džambo gluposti. Tadić treba da napravi presicu i kaže šta je rekao debeli Finac
Рекох ја теби мој филателисто. Много сте очекивали од тог "дебелог Финца". сад боришко, као треба да направи некакав корак. Где? У пропаст? Нека оде он у ту провалију, али нека не завлачи народ! Видите да је СРС и ДСС у праву што такав папир нису ни хтели да приме на највишем нивоу! Довољан је био и "Пера курир" да га прими и донесе Воји или Томи. Нису дали окупљеном народу чији рођаци још нису пронађени ни да сретну Финца, а боришко их је наговарао да уђу у шиптарски парламент. Знаш шта би Шиптари урадили Финцу да није хтео да прими њихове напаћене? А тек шта би урадили својој политичкој врхушки која би то онемогућила? А овде се дигла прашина од дела сорошеваца и политичких про*****тки око тога што је Воја прво инсистирао на платформи па на разговору са Финцем. Сада се види да је био у праву и то га, надам се, приближава радикалима.
 
paola:
Рекох ја теби мој филателисто. Много сте очекивали од тог "дебелог Финца". сад боришко, као треба да направи некакав корак. Где? У пропаст? Нека оде он у ту провалију, али нека не завлачи народ! Видите да је СРС и ДСС у праву што такав папир нису ни хтели да приме на највишем нивоу! Довољан је био и "Пера курир" да га прими и донесе Воји или Томи. Нису дали окупљеном народу чији рођаци још нису пронађени ни да сретну Финца, а боришко их је наговарао да уђу у шиптарски парламент. Знаш шта би Шиптари урадили Финцу да није хтео да прими њихове напаћене? А тек шта би урадили својој политичкој врхушки која би то онемогућила? А овде се дигла прашина од дела сорошеваца и политичких про*****тки око тога што је Воја прво инсистирао на платформи па на разговору са Финцем. Сада се види да је био у праву и то га, надам се, приближава радикалима.

Nisi mi relevantna/relevantan za diskusiju kad ne znam sa kim pričam, Paola ili Peca 8-)
 
filatelista:
Nisi mi relevantna/relevantan za diskusiju kad ne znam sa kim pričam, Paola ili Peca 8-)
Све једно с ким причаш. Скоро да нема разлике у ставовима, али сада са Паолом причаш. Ја теби нисам релевантна већ одавно! КИСЕЛО ГРОЖЂЕ, рече лисица!
 
paola:
Много сте очекивали од тог "дебелог Финца". сад боришко, као треба да направи некакав корак. Где? У пропаст? Нека оде он у ту провалију, али нека не завлачи народ! Видите да је СРС и ДСС у праву што такав папир нису ни хтели да приме на највишем нивоу! Довољан је био и "Пера курир" да га прими и донесе Воји или Томи. Нису дали окупљеном народу чији рођаци још нису пронађени ни да сретну Финца, а боришко их је наговарао да уђу у шиптарски парламент. Знаш шта би Шиптари урадили Финцу да није хтео да прими њихове напаћене? А тек шта би урадили својој политичкој врхушки која би то онемогућила? А овде се дигла прашина од дела сорошеваца и политичких про*****тки око тога што је Воја прво инсистирао на платформи па на разговору са Финцем. Сада се види да је био у праву и то га, надам се, приближава радикалима.
А да ли си упозната шта је последњих дана изјављивао Тома ?

Између осталог, да је Коштуница требало да прими Ахтисарија.

И да СРС никако неће у владу с њим.
 
paola:
Све једно с ким причаш. Скоро да нема разлике у ставовима, али сада са Паолом причаш. Ја теби нисам релевантна већ одавно! КИСЕЛО ГРОЖЂЕ, рече лисица!
Ja nisam nikad nikoga vređao, tako da to i ne nameravam u budućnosti.
Kako da diskutujem sa tobom kad znam tvoj stav i to bi bio uzaludan posao

Na ovo:Tadić: Ne prihvatamo nezavisnost
2. februar 2007. | 14:01 -> 14:33 | Izvor: B92, FoNet, Beta
Beograd, Priština -- Rekao sam Martiju Ahtisariju da Srbija i ja, kao njen predsednik, nikada nećemo prihvatiti nezavisnost KiM, navodi Boris Tadić.
ti ćeš reći da je on izdajnik. E vidiš, to Kosovo je za nas vezano samo parčetom govnjavog papira zvano 1244 i to od čoveka za kojim ti liješ krokodilske suze. Šta mi imamo onda da diskutujemo?
 
filatelista:
Ja nisam nikad nikoga vređao, tako da to i ne nameravam u budućnosti.
Kako da diskutujem sa tobom kad znam tvoj stav i to bi bio uzaludan posao

Na ovo:Tadić: Ne prihvatamo nezavisnost
2. februar 2007. | 14:01 -> 14:33 | Izvor: B92, FoNet, Beta
Beograd, Priština -- Rekao sam Martiju Ahtisariju da Srbija i ja, kao njen predsednik, nikada nećemo prihvatiti nezavisnost KiM, navodi Boris Tadić.
ti ćeš reći da je on izdajnik. E vidiš, to Kosovo je za nas vezano samo parčetom govnjavog papira zvano 1244 i to od čoveka za kojim ti liješ krokodilske suze. Šta mi imamo onda da diskutujemo?
То, шта је боришко када рекао и шта ће рећи, знаће када оде по своје мишљење у америчку амбасаду, или пошаље Јеремића, али, да му донесе написмено! Када би Шиптари. или, било који разуман политичар у свету имао 1244, коју је издејствовао за Космет Кнез Лазар други (С: Милошевић, и за то платио главом, а ви бранковићи и данас то издајете!), нико им на свету ништа могао неби! А ви то багателишете и највећи вам је проблем како то да баците под тепих и продате српски Космет!
 
paola:
То, шта је боришко када рекао и шта ће рећи, знаће када оде по своје мишљење у америчку амбасаду, или пошаље Јеремића, али, да му донесе написмено! Када би Шиптари. или, било који разуман политичар у свету имао 1244, коју је издејствовао за Космет Кнез Лазар други (С: Милошевић, и за то платио главом, а ви бранковићи и данас то издајете!), нико им на свету ништа могао неби! А ви то багателишете и највећи вам је проблем како то да баците под тепих и продате српски Космет!

interesantno gledište,od tvoje zemlje sa maksimalnim suverenitetom, ti uspeš da izdejstvuješ 1244 i kažeš da je to dobro
Kao da imaš prehladu, pa dobiješ leukemiju i kažeš, pa popravlja se situacija :roll:
 
paola:
по своје мишљење у америчку амбасаду,
ја сам лепо пре неки дан на другом посту написала како је овакво гледање - много наивно.
У какву "амбасаду по мишљење"?

("Добар дан, ја сам Алекса Жунић, срески шпијун")

Зар је могуће да заиста верујете да се то тако ради?

Највише ствари ради се - тајно. Али, ни то вероватно онако како "мале перице" разних боја замишљају


Битно је да по тој Резолуцији КиМ - јесу део Србије.

коју је издејствовао за Космет Кнез Лазар други (С: Милошевић,
Мајко мила! :shock:
 
Norma Kampl:
А да ли си упозната шта је последњих дана изјављивао Тома ?

Између осталог, да је Коштуница требало да прими Ахтисарија.

И да СРС никако неће у владу с њим.
Rekao je da je trebalo da ga primi i da mu kaze NE!
Inace, taj mish od Ahtisarija, pobegao je od ljudi koji su se okupili ispred predsednistva (uglavnom iz udruzenja prognanih Srba sa Kosova) i usao na sporedna vrata.
Junacina nema sta :roll:
Boris Tadic je saopstio da je Ahtisariju rekao da ovaj predlog (ili kako ga vabe vec) nece prihvatiti, jer, iako se ne spominje nezavisnost, ne pominje se ni drzavnost Srbije na Kosovu, sto samo po sebi znaci (moja intepretacija) da bi Kosovo moglo biti drzava.
Predsednik Tadic ce sutra pozvati sve predstavnike stranaka koje su usle u Parlament i predocice im primljeni dokument.
Tadic je primio oko sto clanova porodica prognainih sa Kosova..
 

Back
Top