OOde Baćuška

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam pitao koga će, a ne koga neće!!

Mislim da onaj sev. korejanac nije više IN, ali bi im preporučio onog Baju sa moćnih Zelenortskih ostrva...( ili sa okolnog arhipelaga nisam siguran)....
 
El Muerte II:
Kako vas je samo Mloha zarazio.Pa i izjave su ti neodredjene!!
Mogu zamisliti vas Mlohavce sa ribama( ako ih uopshte ima ) u krevetu.....
Neodredjenost je u mnogim naukama defininisana!
Не брините о Баћушкином наследнику. Иначе и Овом Воји-"млохавом" и светом Воји хашком ви и вама слични нисте ни ципеле да чистите ни у стручном ни у интелектуалном погледу!
 
El Muerte II:
Gledao sam sinoć Putinovu izjavu.
Kog će sad SPASITELJA da nam predstave Mloha,Tomislav(srbin) i uredni platiša
На другој теми у вези с овим сам већ написала: И, шта се специјално може закључити из тих Путинових изјава - ништа?

Дакле, ни ово што ти "мудро" закључујеш.
 
Путин само није хтео да да подржава одвајање косова од Србије, јер би тада сви они који желе да се одвоје од русије(а има их) имали ваљан аргумент ''да русија такве ствари подржава''...ја лично други њихов интерес не видим.
Он је доста учинио да русе изведе из г**на , али нама ништа не дугује нити има интереса(сем већ наведеног), а они сами имају проблема и без нас. А ови наши ... они су прича за себе... не прича, већ комедија:)
 
Lacibg:
... спаси нас препаметних, реалних "демократа". :D :D :D

Јес' вала.....


episkop2qi.gif
 
paola:
Не брините о Баћушкином наследнику. Иначе и Овом Воји-"млохавом" и светом Воји хашком ви и вама слични нисте ни ципеле да чистите ни у стручном ни у интелектуалном погледу!

@ paola

Pa ti nam se vratio(la).
Ili se opet igrash sa maminom shminkom, a dete?
 
El Muerte II:
@ paola

Pa ti nam se vratio(la).
Ili se opet igrash sa maminom shminkom, a dete?
Вратила се мама Паола, а Пеца, мамин син, учи вредно и нема времена за замајавање са разноразним згубиданима и зевзецима, филателистима, посетиоцима пабова.... а и критика челичног је на месту!
 
El Muerte II:
Gledao sam sinoć Putinovu izjavu.
Kog će sad SPASITELJA da nam predstave Mloha,Tomislav(srbin) i uredni platiša
filatelista:
Nije ništa rekao, ali neki ovdašnji forumaši pate od lika i izgleda, pa mora biti plav, dobrog držanja i tako te sitnice...Nije predstavio naslednika, da počnu na vreme da smišljaju hvalospeve. Zato je tema, ili se varam?
marko717:
Путин само није хтео да да подржава одвајање косова од Србије, јер би тада сви они који желе да се одвоје од русије(а има их) имали ваљан аргумент ''да русија такве ствари подржава''...ја лично други њихов интерес не видим.
Он је доста учинио да русе изведе из г**на , али нама ништа не дугује нити има интереса(сем већ наведеног), а они сами имају проблема и без нас. А ови наши ... они су прича за себе... не прича, већ комедија:)

Nemojte više ove teme u rebusima.
Ako je postojala izjava onda dajte onaj deo koji se nas dotiče.
Ovako tema ne služi ničemu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top