SPREMTE SE SPREMTE........

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Lepo vam pametni ljudi, pricaju godinu dana i vise, kako ce se zavrsiti bajka o Kosovu....

Posto se sada, pred kraj balade, Kostunica zakljucao u poljski klozet, u Kostunicima, i tamo ceka da ode Ahtisari, posto radikali beze od bilo kakvog oblika vlasti, ko djavo od krsta........pitam se, sta ce da rade forumski patriJoti, cyber ratnici, koji se ovde vec godinu dana zaklinju da ce braniti Kosovo do poslednje kapi krvi.....

Pa, eremita, Joe, Jerry , besniris, i ostali nepomenuti junaci.......kucnulo je vasih pet minuta, ocekujem da cete ovih dana krenuti u oruzanu bitku protiv NATO a, i ostale belosvetske boranije.........evo prilike koju cekate , godinama..........

Srecan put, junaci......i zbogom !
Pamticemo vase briljantne i inteligentne postove, i redovno vas pominjati kao da ste jos uvek medju nama.......iako sam siguran da se vi, junaci , od sutra vec necete vise oglasavati na forumu....bicete na putu ka Kosovu .......

Neki od vas ce da poginu a neki nece da se vrate.......slava vam , junaci......
 
Коштуница је урадио све што је могао да поправи позицију Србије пред доношење одлуке о статусу... А да ли је успео, видећемо...
 
inagadadavida:
Lepo vam pametni ljudi, pricaju godinu dana i vise, kako ce se zavrsiti bajka o Kosovu....

Posto se sada, pred kraj balade, Kostunica zakljucao u poljski klozet, u Kostunicima, i tamo ceka da ode Ahtisari, posto radikali beze od bilo kakvog oblika vlasti, ko djavo od krsta........pitam se, sta ce da rade forumski patriJoti, cyber ratnici, koji se ovde vec godinu dana zaklinju da ce braniti Kosovo do poslednje kapi krvi.....

Pa, eremita, Joe, Jerry , besniris, i ostali nepomenuti junaci.......kucnulo je vasih pet minuta, ocekujem da cete ovih dana krenuti u oruzanu bitku protiv NATO a, i ostale belosvetske boranije.........evo prilike koju cekate , godinama..........

Srecan put, junaci......i zbogom !
Pamticemo vase briljantne i inteligentne postove, i redovno vas pominjati kao da ste jos uvek medju nama.......iako sam siguran da se vi, junaci , od sutra vec necete vise oglasavati na forumu....bicete na putu ka Kosovu .......

Neki od vas ce da poginu a neki nece da se vrate.......slava vam , junaci......

Ja sam siguran da ce svaki od njih naci bar 6 sati dnevno da oplemenjuje ovaj forum kao do sada. Mi odavde necemo ni primetiti da su Oni otisli Tamo da brane ono sto je Nase.
 
gica:
Ja sam siguran da ce svaki od njih naci bar 6 sati dnevno da oplemenjuje ovaj forum kao do sada. Mi odavde necemo ni primetiti da su Oni otisli Tamo da brane ono sto je Nase.

Jednostavno, poneseš Lap-Top i prikačiš na DJI-PI-RS preko mobilnog i još ako imaju kamericu na istom gledamo na YUTubetu kako ide sve kao po loju...
 
Torrente-BG:
Ja cu da kidnapujem Dzoganija i Fanky Dzija i zapreticu da cu da ih likvidiram ako Kosovu daju nezavisnost. ;) :) :) Svet nece dozvoliti da nastrada neko ko tako dobro dzuska a i Djenet Djekson ce sigurno dici svoj glas.

Napred Srbija !

Evo, ja cu da muchim Anu Oxu .......i onako se razvela siptarka od Pecolija.........
To neka bude moj doprinos borbi za Kosovo :D :D :D
 
Ја кад сам причао како је Косово изгубљено и како нема повратка на старо. Да је изгубљено због мноштва фактора међу којима - историјске грешке, политика у Другом светском рату, Титова политика према КиМ (изузев Леке Ранковића), Милошевићева политика према КиМ, економски, биолошки (веома битан) фактор... Војислав Коштуница није ту могао ништа да учини рално сем да мало подигне углед Србији која ће остати без КиМ колико год ми то не желели. Ајде да кажемо ок идемо даље ако није данас биће сутра поново у оквиру Србије, ако не сутра онда прекосутра ако не прекосутра... Јевреји су скоро 2000 година чекали обнову своје државе. Нама преостаје једино да гледамо у будућност а не да се хватамо за пушке и радикалских глупости. Због теме коју сам био отворио која је имала сличан садржај као и овај мој пост био сам шиканиран од 80% форумаша иако тврдим да више волим и ценим Србију од већине њих! Нормално сви волимо Србију али колико паметно! Живела Србија!
 
urospo:
E kad pocne teletabis ldp-ovac da prica o KiM i ko je sta uradio, kako je trebalo, ko je pogresio i sl, to je kao kad okoreli delija pocne sa pricom o FK Partizan ili obratno.
A jos kad je osvedoceni lazov....:)

Ti si jos u Kumrovcu??....pardon, Pozarevcu :wink:
Bajo, pa vidis da su Jerry, eremita, i ekipica vec na putu za Pristinu, a ti???
Sram te bilo, izdajnice :evil:
 
Torrente-BG:
Ma ona bre sad matora i nikakva.Ali postujem tvoju zrtvu za otadzbinu ;)
njih dvoje su generacija
a065.gif
 
Дафмен:
Ја кад сам причао како је Косово изгубљено и како нема повратка на старо. Да је изгубљено због мноштва фактора међу којима - историјске грешке, политика у Другом светском рату, Титова политика према КиМ (изузев Леке Ранковића), Милошевићева политика према КиМ, економски, биолошки (веома битан) фактор... Војислав Коштуница није ту могао ништа да учини рално сем да мало подигне углед Србији која ће остати без КиМ колико год ми то не желели. Ајде да кажемо ок идемо даље ако није данас биће сутра поново у оквиру Србије, ако не сутра онда прекосутра ако не прекосутра... Јевреји су скоро 2000 година чекали обнову своје државе. Нама преостаје једино да гледамо у будућност а не да се хватамо за пушке и радикалских глупости. Због теме коју сам био отворио која је имала сличан садржај као и овај мој пост био сам шиканиран од 80% форумаша иако тврдим да више волим и ценим Србију од већине њих! Нормално сви волимо Србију али колико паметно! Живела Србија!

Ugled je samo srozao sa ovom najnovijom gluposcu, koja se moze meriti sa radikalskim lupetanjima..........

Mogao je mentol, umesto sto je drzao glavu u pesku, i prdeo u nebo, o tome kako Kosovo nikada nece biti samostalno.........da bar izvuce maksimum beneficija, sto za ljude koji ostaju tamo da zive, sto za celu zemlju, umesto da glumi uvredjenu mladu.......i da se duri ko debil , kad mu maznes sladoled :roll:
 
inagadadavida:
Lepo vam pametni ljudi, pricaju godinu dana i vise, kako ce se zavrsiti bajka o Kosovu....

Posto se sada, pred kraj balade, Kostunica zakljucao u poljski klozet, u Kostunicima, i tamo ceka da ode Ahtisari, posto radikali beze od bilo kakvog oblika vlasti, ko djavo od krsta........pitam se, sta ce da rade forumski patriJoti, cyber ratnici, koji se ovde vec godinu dana zaklinju da ce braniti Kosovo do poslednje kapi krvi.....

Pa, eremita, Joe, Jerry , besniris, i ostali nepomenuti junaci.......kucnulo je vasih pet minuta, ocekujem da cete ovih dana krenuti u oruzanu bitku protiv NATO a, i ostale belosvetske boranije.........evo prilike koju cekate , godinama..........

Srecan put, junaci......i zbogom !
Pamticemo vase briljantne i inteligentne postove, i redovno vas pominjati kao da ste jos uvek medju nama.......iako sam siguran da se vi, junaci , od sutra vec necete vise oglasavati na forumu....bicete na putu ka Kosovu .......

Neki od vas ce da poginu a neki nece da se vrate.......slava vam , junaci......

:lol: :lol: :lol:
 
lepo rek'o teofil- VOZDRAA

izgubili ga,porazeni i prokuzeni od pola sveta. takvu smo politiku vodili, lepo kaze dafmen, josh kroz istoriju, da ne spominjemo noviju.

to je realna politika- mislili ste, vodicemo ratove sa nato-om a oni ce da se shale,podele svima bombone i nikom nishta. eheh
teritorije piche, dolaze i odlaze, kad je kosovo 1912. prikljuceno modernoj srbiji, vojvodina je bila austro-ugarska...
i sve to zavisi od toga kako se vodi politika i kako se snalazis izmedju velikih sila. uvek bilo.
mi se nismo snashli...znachi, VOZDRA!

mozda ce moj cukununuk da pije kafu u nekoj prishtini, ili slusha himnu u kninu, ako ovi posle nas budu pametniji i ako im bude stalo do toga. mene sad vise boli q.
vozda:lol:
 
da smo jaci, da smo opasni, i ja bih bio za rat jer je ovo velika nepravda, ponizenje, presedan....
znaci, uprkos tome sto su pravda i pravo na nasoj strani, prosta racunica: KO JE JACI, nije...

tako da, ostaje nam samo da podvijemo rep pred jacim dzukcima i batalimo teritoriju koju su nam zapishali...
 
inagadadavida:
Ti si jos u Kumrovcu??....pardon, Pozarevcu :wink:
Bajo, pa vidis da su Jerry, eremita, i ekipica vec na putu za Pristinu, a ti???
Sram te bilo, izdajnice :evil:

Jok, nikad nisam ni bio.


A ti kao lazov i LDP-ovca cija stranka se zalaze na nazavisno KiM, a i ti sa strankom, nastavi da pricas sta je najbolje uraditi da se KiM sacuva i ko je gde pogresio, hahhaha.
 
~Petar~:
lepo rek'o teofil- VOZDRAA

teritorije piche, dolaze i odlaze, kad je kosovo 1912. prikljuceno modernoj srbiji, vojvodina je bila austro-ugarska...
i sve to zavisi od toga kako se vodi politika i kako se snalazis izmedju velikih sila. uvek bilo.
mi se nismo snashli...znachi, VOZDRA!
vozda:lol:

pazi, tacno, teritorije piche, ALI tako je bilo NEKAD.
pre nego sto su u svetu usvojeni pravni akti da se granice ne mogu menjati, niti moze dolaziti do otcepljenja dela teritorije na silu... znaci slabi su ti argumenti...
 
ajde objasni mi zasto kosovu moze nezavisnost a rs ne moze? zasto za rs vozdra ne vazi a ovamo vazi...
shvatas li ti tu dozu ponizavanja koju kao narod trpimo..
pa Djindjic je bio prvi to pominjao, i sad ldp-eovci se predstavljau kao njegovi naslednici.. ma da...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top