Lisa Marie Presley

jao , to je ona ruzna mala sva je jadna . . . mislim da ona ne peva vec zavija . . . cula sam njenih par pesama - '' my rich husband '' , '' she will grubs his eyes '' i volela bih da nisam cula .
ona bese bila udata za MJ a ? jadan on pored nje . . . nije ni cudo sto se razveo . . .
 
He, he ja vidim Lisa, pa reko o meni ste pokrenuli temu... kad ono Majklova zena, tj. cerka od druga Elvisa Prislija. Znam je odlicno. Dobra devojka. Majkl ju je bas zatupeo. Podrzavam je da se skine s kokaina i da odrekne alkohola. Eto.

Lisa, Liza, ili kako god. Tata ti je stvarno bio laf. Nikada ga necu zaboraviti. Hvala mu za hit "Girl of my best friend"... Meni je posvetio. Pozdravi ga ako ga vidis pre mene. :wink:
 
Ja sam cula samo jednu pesmu,koja se zove pretpostavljam po njoj,"Idiot" !!! Da,da,jadni Majkl pored nje !!! A bas lepo peva,mislim da bi je glat primili u Grand !!! :lol: :lol: :lol:
Mala je i nikakva !!! Ali stvarno ne preuvelicavamo nista,sve je ziva istina !!! :lol:
 
Liza Dennis:
He, he ja vidim Lisa, pa reko o meni ste pokrenuli temu... kad ono Majklova zena, tj. cerka od druga Elvisa Prislija. Znam je odlicno. Dobra devojka. Majkl ju je bas zatupeo. Podrzavam je da se skine s kokaina i da odrekne alkohola. Eto.

Lisa, Liza, ili kako god. Tata ti je stvarno bio laf. Nikada ga necu zaboraviti. Hvala mu za hit "Girl of my best friend"... Meni je posvetio. Pozdravi ga ako ga vidis pre mene. :wink:
Pa da,rece mi Majkl da je Lisin otac bas tebi posvetio pesmu !!! ;)
 
tyra:
jao , to je ona ruzna mala sva je jadna . . . mislim da ona ne peva vec zavija . . . cula sam njenih par pesama - '' my rich husband '' , '' she will grubs his eyes '' i volela bih da nisam cula .
ona bese bila udata za MJ a ? jadan on pored nje . . . nije ni cudo sto se razveo . . .
E al stvarno ta pesma "my rich husband",bas je jadna,pacenica !!! :p A i ova druga,bas je agresivna !!!
 
Za mene,bar,ima glas.


ali njena majka mi je prelepa...

e7c8oz.jpg
 
Kad se upakuje u dobru ambalazu sa dobrim producentom onda i nije tako lose. Linda Perry je napravila nekoliko pesama za Lisu. Ovde cak i malo pevusi sa njom...

 
Poslednja izmena:

Back
Top