Ne znam sta da radim

  • Začetnik teme RADOZNALI
  • Datum pokretanja
R

RADOZNALI

Gost
Cao svima!!!!Ja treniram boks ujedno mi je to i omiljeni sport,svi koji su culi da treniram boks pokusali su da me odgovore od toga.Mnogo njih mi je reklo da boks mentalno utice na coveka,rekli su mi jos doste slicnih stvari,ali ja neznam kome da verujem zato vas molim da mi odgovorite na ovo pitanje.
moj email: avramx@verat.net
S postovanjem Milos Avramovic
:D
 
Veruj sebi! Ako tebi odgovara to sto treniras, i ne vidis nikakve negativne posledice, tj. dobar ti je trener i njegov program rada - samo nastavi. Na tvome mestu ja bih pitao sve te koji ti pune glavu glupostima da li su i sami probali da treniraju boks, i ako nisu (a verujem da nisu) odakle im pravo da tako govore.
 
Boks je dobar sport ali nije toliko zdrav. Ima drugih zdravijih sportova koji ti razvijaju duh, jacaju i jednostavno cine tvoj zivot lepsim. Ali ako volis boks onda glavu gore i pocni da ga treniras. Ne odustaj od onoga sto volis!!!
Svaki sport je opasan sam po sebi, neki vise, neki manje.....odluka je na tebi!!!
Pozdrav
 
Majce:
Boks je dobar sport ali nije toliko zdrav. Ima drugih zdravijih sportova koji ti razvijaju duh, jacaju i jednostavno cine tvoj zivot lepsim. Ali ako volis boks onda glavu gore i pocni da ga treniras. Ne odustaj od onoga sto volis!!!
Svaki sport je opasan sam po sebi, neki vise, neki manje.....odluka je na tebi!!!
Pozdrav

Nijedan sport nije zdrav niti ce ikada biti zdrav, i svaki sport je opasan po zdravlje, mada cinjenica da su neki naizgled bezopazni sportovi mnogo opasniji i od boksa i od bilo koje borilacke vestine.
 
Pa koriste Bozen kozmetiku i preparate....Avrame samo ti treniraj dok ti ne splasne entuzijazam,ali ako sam sebe uhvatis sa pitanjima tipa *da li da nastavim sa treniranjem,pa sta ce ko da kaze*,onda zajebi i prekini da treniras.Boks nije za neodlucne.Veruj mi imao sam ja takvu situaciju(i dalje keva smara)zbog ragbija.
 
jagodica:
Skeptik:
Nijedan sport nije zdrav niti ce ikada biti zdrav, i svaki sport je opasan po zdravlje, mada cinjenica da su neki naizgled bezopazni sportovi mnogo opasniji i od boksa i od bilo koje borilacke vestine.

ti si bash skeptik pretera ga :I kako onda neki sportisti dugo zive?

Pa znas kako dugo zive neki koji su se sprotom bavili u neko drugo vreme, pogledaj ove nove sportiste sto riknjavaju u cetrdesetim godinama zivota ili su pre primer za teske invalide nego sto su olicenje zdravlja..... Da ne pricam o ekstremima koji umiru na terenu
Ne definitivn sport nije zdrav i to je tako odavno samo sto je ranije taj efekat bi slabije izrazen a danas zbog koriscenja raznog djubreta to dolazi do mnogo veceg izrazaja.

Skeptik naravno (al ga jopet mrzi da se loguje :wink: )
 
Nije tacno da sport nije zdrav. Ti koji umiru pre vremena nisu znali da se cuvaju. U svakom sportu, ali u svakom mora postojati doza opreza. Time se izbegavaju povrede i automatski duze se zivi.
Gledas samo one sportiste koji su umrli ranije a pogledaj one koji su i dan-danas zivi.....oni su znali koliko je dosta............
 
Majce:
Nije tacno da sport nije zdrav. Ti koji umiru pre vremena nisu znali da se cuvaju. U svakom sportu, ali u svakom mora postojati doza opreza. Time se izbegavaju povrede i automatski duze se zivi.
Gledas samo one sportiste koji su umrli ranije a pogledaj one koji su i dan-danas zivi.....oni su znali koliko je dosta............

Majce problem je sto su i danas zivi oni koji su se sportom bavili pre 50 godina kada je sport vise licio na rekreaciju nego na danasnji sport a mladi riknjavaju ovi novi, OK i ne riknjavaju bas svi ali postaju skoro invalidi, mislim nadji jednog sportistu koji nije isao par puta pod noz ili nema problema sa ovim ili onim.
Samo nemoj da mi dajes primere nekih nazovi sportista koji su u stvari rekreativci.
U sportu je jedino vazan rezultat i to se jedino racuna to je i ono sto ga razdvaja od rekreacije. A to onda povlaci razne gadosti koje vrlo cesto organizam odvuku daleko preko granica izdrzljivosti istoga a to nije nesto sto se subjektivno moze oceniti pa da znas kad je dosta, narocito kad te dorade modernim proizvodima biohemijskih laboratorija....
 

Back
Top