Tadic odlucio- Djelicu mandat za sastav nove Vlade

inagadadavida:
@SAMANTA..



Ma jok.......nisu.. :D :D :D

312211795b27d5dfb1drq2.jpg
:D
e, aj daj onu sliku sa otvorenim ustima :D :D :D
 
Samanta_:
Pa sta sam ti ja kriva kad ne umes da zivis. :confused: :lol: 8-)
Da se razumemo, nemam ja protiv tebe ništa, i dobro je da investirate ovde, makar pravili one odvratne kapije slične grobljanskim, ali napisati ovako nešto o Miloševiću može samo neko ko nije ovde živeo ili nije osetio šta znači živeti u toj i takvoj Srbiji, posebno od 1992-1995 i za vreme bombardovanja.
ima jedna izreka, lako je sa tuđim muškim polnim organom po gloginjama mlatiti.
 
filatelista:
Da, lako je tebi iz omražene Švabije da kukulečeš za moronom.
Tamo mlatiš pare i ovde budeš boginja sa 10 DM
Muka mi je od takvih likova, ovde ste samo da malterišete kućetine i stavljate kovane ograde.

Kako nisam predpostavio da je to u pitanju ..

Moja rodjena tetka je tako zivela i naravno da joj je bio dobar sloba kad dodje ovde sa nemackom platom .
Stvarno je i meni muka od takvih likova ,pa bila to i moja tetka . m.j.j.g. :mad:
 
filatelista:
Da se razumemo, nemam ja protiv tebe ništa, i dobro je da investirate ovde, makar pravili one odvratne kapije slične grobljanskim, ali napisati ovako nešto o Miloševiću može samo neko ko nije ovde živeo ili nije osetio šta znači živeti u toj i takvoj Srbiji, posebno od 1992-1995 i za vreme bombardovanja.
ima jedna izreka, lako je sa tuđim muškim polnim organom po gloginjama mlatiti.
Sta ti znas o meni apsolutno 0.

Sta kukas? Ziveo si u to vreme bolje nego sad, zadnje 7. godine.
 
sw-darthBEN:
Kako nisam predpostavio da je to u pitanju ..

Moja rodjena tetka je tako zivela i naravno da joj je bio dobar sloba kad dodje ovde sa nemackom platom .
Stvarno je i meni muka od takvih likova ,pa bila to i moja tetka . m.j.j.g. :mad:
Slazm se i ja stime, puno ima takih koji se duvau, ali ja sigurno ne spadam u taku kategoriju.
Meni je muka da gledam po neki nasi rade celu godinu da dodju dole da se duvaju a nemaju dovopljno da se vrate nazad.
Na zalost to kvari sliku sviju nas.
 
Samanta_:
Slobodan Milosevic je legend, najveceg SRBINA kao sto je on bio necemo nikad vise dobiti. :-( :-( :-(
Из све снаге се надам да таквог нећемо добити.

Он је, забога, - укаљао име Србина.

(То што се, највероватније, пред крај тргао, није довољно. Било је неопростиво касно).
 

Back
Top