DSS-ovci ga uterali DS-ovcima

kololoco:
Ja ne znam zbog cega vi mislite da vecina Srbije muku muci sa Kosovom? Pa ako ne prihvate platformu mogu samo da idu napred! Pojma vi nemate :D Ljudi koji glasaju za DS ne razmisljaju o Kosovu vec o MNOGO bitnijim pitanjima. A ovo ce samo Kostunicu da razotkrije kao novog Slobu i da sroza Eremite na statisticku gresku. Vi interpretirate sve u zivotu kako vam je lepo i ne zelite da posmatrate realno stvari. Zato cete VI uvek biti opozicija!

"Жути" и њихови отпаци су добили тридесетак посто гласова. Откад је то већина? А лепо је што кажеш да ДС за Србију не даје ни пет пара.
 
:idea:
JerryRopero:
Pa DS i LDP . Jer sve one pare koje su uzeli od zapada da finansiraju dolazak na vlast i da kasnije rasture Srbiju u paramparcad su se pokazale kao pogresna investicija :D

Ne da nece ucestvovati u vlasti nego ce morati da uzmu jos para za novu kampanju :D

Ja navijam za jedno 3-4 izborna ciklusa zaredom dok ih ne svedemo na prosijacki stap :D
Sumnjam da mislis na cetvorogodisnje izborne cikluse,ali sta ako bude bas tako? :idea:
 
JerryRopero:
pa mozda otme kojeg , no ja glasam za radikale sve dok ne dodju na vlast :D

Ovime sto je Kostunica uradio se ostvaraju moje postizborne i predizborne prognoze da vlada nece biti formirana i da ce doci do novih izbora gde ce pobediti Radikali jos ubedljivije nego na proslim. Ja racunam jedno 35% da uzmemo :D
Знаш када ће радикали да дођу на власт? НИКАД!!! Могу они да освоје и 49%, али ће и даље бити ОПОЗИЦИЈА!
 
B.A.L.:
Dokle cemo vise da raspravljamo o tome da li cemo da glasamo za DS-ovca ili DSS-ovca

Dosta vise o tim ovcama!

Glasajmo za ljude...:wink:

А заборавио си и на ЛДП-ОВЦЕ СРС-ОВЦЕ, СПС-ОВЦЕ...


И, мени су ипак, дакле од свих тих симпатичније - праве овце.
(Оне племените животиње, од којих добијамо вуну, млеко, сир... И на жалост их кољемо ради јагњетине).
 
JerryRopero:
Sa ovom platformom DSS-a o Kosovu , DSS-ovci su ga tako uterali do balcaka DS-ovcima i isterali ih na cistinu da ovi ne znaju sta da urade?

Ako podrze platformu DSS-a bice na vlasti ali ce preci u patriotski tabor i nece vise moci da budu izdajnici i strani placenici?

A ako ne prihvate DSS platformu nikada vise nece sesti na vlast :D :D :D

U svakom slucaju DS sta god da uradi gubi :D

Sve u svemu koalicija DS-a i DSS-a nikada nije bila dalja nego danas .

Bravo Kostunice :D
Uterali su svima nama, nova izolacijanam ne treba, znam da ste se vi i vaši sponzori lepo nafatirali na sankcijama, te ih se sa setom sećate, ali ovaj narod treba da zna da više nama treba Evropa nego mi njoj, to je činjenica koju nikakvo busanje u prsa junačka ne može da promeni.
 
Norma Kampl:
А заборавио си и на ЛДП-ОВЦЕ СРС-ОВЦЕ, СПС-ОВЦЕ...


И, мени су ипак, дакле од свих тих симпатичније - праве овце.
(Оне племените животиње, од којих добијамо вуну, млеко, сир... И на жалост их кољемо ради јагњетине).
ma jok...nemam ja nista protiv ovci,samo nema nigde ovna...nrkoga sa velikim mu.ima 8)
 
jao... kako se izvlači. mrzi me da tražim tvoje umotvorine. znaš, one postove u kojima tvrdiš da radikali imaju 40-50%, a bilo ih je dosta... uostalom, svakome je dovoljno da pogleda naslov tvoje teme u kojoj si postovao ono do čega sam ostavio link, pa da mu bude jasno kakav si šaljivdžija. :D
 
JerryRopero:
Sa ovom platformom DSS-a o Kosovu , DSS-ovci su ga tako uterali do balcaka DS-ovcima i isterali ih na cistinu da ovi ne znaju sta da urade?

Ako podrze platformu DSS-a bice na vlasti ali ce preci u patriotski tabor i nece vise moci da budu izdajnici i strani placenici?

A ako ne prihvate DSS platformu nikada vise nece sesti na vlast :D :D :D

U svakom slucaju DS sta god da uradi gubi :D

Sve u svemu koalicija DS-a i DSS-a nikada nije bila dalja nego danas .

Bravo Kostunice :D
Čak i ja RADIKAL vidim da je Koštunica šupak od čoveka...
 
Бога ми, Коштуница им га је доообро утеро - Тадић ако не прихвати, може само да чупа ону белу манекенску косу, и да се опрости од Полтових долара ако на било који начин не приволи ДСС да организују владу. Што ми непријатно ...
c007.gif
 
kostunicu ne interesuje kosovo, to mu je da zamajava zaludni narod.

Pa sad je vise nego providno da iz njega govori mafija. zar mislite da je on toliko hrabar?
Zar bi on smeo da kaze n NE celom svetu? stanka koja ima 20%?

Iza njega stoje ratni profiteri i ostala mafija kojima odgovara izolacija,to vec i vrapci znaju a mozda on sad i ne sme da im otkaze saradnju////
 
Да је Воја паметан ушао би у коалицију са СРС.То је уједно и најбоље решење за Србију.Странка која је побиједила на изборима и једина преостала десничарска странка (иако умјерена десница)

САМО
СРС
СРБИЈУ
СПАСАВА
 
goxy не млати.Вјероватно си дао глас лдп-у за који грам дрога па си такав надуван дошао да причаш о нечему о чему појма немаш.А шта ти се још свиђа у политица лдп-а осим наркоманије и педерлука?
 
Четник:
Да је Воја паметан ушао би у коалицију са СРС.То је уједно и најбоље решење за Србију.Странка која је побиједила на изборима и једина преостала десничарска странка (иако умјерена десница)

САМО
СРС
СРБИЈУ
СПАСАВА

A šta je sa Republikom Srpskom? Ima li njima spasa (obzirom kako su glasovali)?
 
Четник:
Да је Воја паметан ушао би у коалицију са СРС.То је уједно и најбоље решење за Србију.Странка која је побиједила на изборима и једина преостала десничарска странка (иако умјерена десница)

САМО
СРС
СРБИЈУ
СПАСАВА

Kako ju je spasavala ostace samo pasaluk!
 
JerryRopero:
Sa ovom platformom DSS-a o Kosovu , DSS-ovci su ga tako uterali do balcaka DS-ovcima i isterali ih na cistinu da ovi ne znaju sta da urade?

Ako podrze platformu DSS-a bice na vlasti ali ce preci u patriotski tabor i nece vise moci da budu izdajnici i strani placenici?

A ako ne prihvate DSS platformu nikada vise nece sesti na vlast :D :D :D

U svakom slucaju DS sta god da uradi gubi :D

Sve u svemu koalicija DS-a i DSS-a nikada nije bila dalja nego danas .

Bravo Kostunice :D

Jerry, to što čestitaš Koštunici je OK a misliš li ti da istovremeno ima mesta i za opelo gradjanima Srbije?
 
one:
"Znam za dve beskonacne stvari jedna je kosmos, druga je ljudska glupost, s time, sto za kosmos nisam sasvim siguran."
A.Einstein
Dakle, Srbija do kosmosa....
znam za dve beskonacne stvari: jedna je kosmos, druga je radikalna glupost, stim za ovu glupost nisam sasvim siguran... na cistini je promaja, vetar, kosava, oluja, itd. ... moze se na**bati
 

Back
Top