Eagles

Tony

Obećava
Poruka
88
Where the eagles fly i should be there
If you vant to come alone with me my friend
say the word and you be free from the mountains to the sea
We wil live for fredom again!!!!!!!!!!!!!!!11

Ako je neko zainteresovan za put biciklom od 1000 km ( sa nazad 2000 ) nek se javi pa na leto da idemo do mora i nazad kroz planine.

Ja hocu ovo vec duze vreme da uradim ali ne mogu da nadjem drustvo sa slicnom urodjenom ludoscu.

Sve sto vam treba je biciklo i casica fanatizma tipa "sta bude nek bude".

Javite se prvo na ovaj forum i bilo kakvo pitanje o toj stvari mi postavite na mail ( cedonj@ptt.yu ) ili na ovaj forum.

Dakle ako ste dovoljno maknuti u glavu i ne pristajete na monotoniju svakodnevnice folov me !!!! 8)
 
E ovako:

Isli bismo o dogovoru u pravcu juga svakako, preko tare pa ako cemo dalje kroz crnu goru ili kroz republiku srpsku ( lepsa je ) do mora.

Ne bi nam do tamo trebalo vise od 10 dana. Ne bi se islo nikakvim takmicarskim tempompom dakle sve cemo da se dogovorimo ( pa se nemojte plasiti kondicije ) koju je pozeljno da imate ali ako je nemate za dva dana voznje cete je dobiti!

Bilo bi dosta zaustavljanja, spavanje u satorima ili u planinskim domovima gde je prenociste sa doruckom 60 din ( jedna kokakola ).

Kao sto rekoh atmosvera nece biti takmicarska nego cemo svi jednim tempom pomazuci jedni drugima ( jer samo tako moze da se uspe u takvim, moze se reci poduhvatima ).

Ko god se prijavi a nije namcorasta i svadjiva dusa moze da ide, dakle broj je neogranicen.

pozdrav :wink:
 
Anonymous:
Tony:
Ko god se prijavi a nije namcorasta i svadjiva dusa moze da ide, dakle broj je neogranicen.

pozdrav :wink:

ja sam bash to! ali mozda nije lose, kao osvezenje???:)

Ja umem da budem malo nezgodan,ali sve u svemu isao bih.
Samo treba prvo doobro da se organizujemo i sve isplaniramo,a prethodno da se skupimo negde i upoznamo.
tesko je to organizovati,veruj mi...
 
joooooa deco a jel moze baaka s vama kud i bog s vama, vazdan mi deda laprda a imam biciklo sto ga je svabo pravio bem li mu al morate mi pridrzati biciklo vazda ne mogu sama sesti
drink.gif
 
E ovako:

Oko organizacije se ne brinite. Poznajem neke ljude koji su ovo vise puta radili. Vi lepo organizaciju prepustite meni i sve ce biti sredjeno ( naravno uz prethodno konstatovanje sa vama ).

aPrvi problem ( nevezan za organizaciju ): koliko ce nas ici? To niko ne zna!! ali kako je krenulo i ako su vasi odgovori iskreni ici ce nas dosta.

Drugi problem: NEMA GA !!!!

Kada napravimo konacan spisak ko bi sve zeleo da ide onda cemo tek krenuti sa organizovanjem tog puta jel velika je razlika ako ide nas petoro, ili 20!

Kao sto rekoh oko samog organizovanja puta nemojte da lupate glavu! Ono sto nam treba je vase iskreno i odlucno IDEM!!!

Dakle do leta ima dosta!!!

E da: Jedino moze doci do ozbiljnijeg problema ukoliko previse njih iskreno i odlucno kaze IDEM!!!
E onda moze da dodje do preblema organizacionog karaktera ali dotle jos nismo dosli pa necemo sad o tome. Ako neko ima detaljnija pitanja molim vas da se javite direkno E-mail adresu koja je vec data na prvom topiku da bi izbegli ovako dugacke tekstove. ( for every case cedonj@ptt.yu.

Organizovati to jeste da nije lako ali ja vec duze vreme imam to na umu i razmisljam o tome tako da molim vas imajte poverenja.

Naravno da ne bude zaune evo jos jednom: sve cete SVE znati i ja cu da vas obavestavam o svemu preko foruma ( ili bolje ) ako mi date svoje adrese) preko njih.

Pozdrav :wink:
 
Ja BIH isao,ali s obzirom da imam 15,tj. 16 do leta postoji jedan problemcic - treba da nekako ubedim caleta da me pusti (znate vec - majkin jen jedinac sam da ide tako daleko sa ko zna kim....)
tako da na mene mozeteda racunate samo 1.78% da idem sigurno.
Mail - stopostolud@yahoo.com ako dodje do nekih dogovora obavesti me. Mozda se i rese da me puste...
 
ideja je fenomenalna!!! pitacu moje prijatelje da li su "za" kad se zavrsi ispitni roG...

ja jedino ne volim da se brckam u moru, ali to je najmanji problem... ;)
 
Uhuhu

Pa ovako>
Nema problema oko kondicije posto cete je dobiti, a ako neko sumlja u svoje telo neka navuce malo kondicije preko proleca ( izadjete malo da trcite).

Pitanja o detaljima na mail jel ovako stvarno ne mogu.

cedonj@ptt.yu

Pozdrav 8)
 

Back
Top