Forumaske igre, programi...

TnT School Manager v 2.0
Ovo je nova verzija( i mnogo bolja, nadam se) programa koji sam ovde već postavljao. Evo kratkog opisa:

Omogućava automatsko praćenje i računanje proseka ocena u toku godine, pregled rasporeda časova i još mnogo toga što će olakšati praćenje vašeg uspeha u školi.
Za razliku od sličnih programa, u SM ne treba unositi zaključne ocene za predmete, već sve ocene koje imate za taj predmet a SM će računanje proseka obaviti umesto vas i sve podatke uredno snimiti na HD.
Program "hvata" proseke svakog prvog u mesecu, za tromesečje, polugodište i kraj godine pa dobijene podatke prikazuje u vidu dijagrama.
Možete uneti raspored časova, a raspored za sutrašnji dan će se automatski prikazivati u jednom delu programa.
Par fajlova koje će program kreirati služe za smeštanje informacija kao što su imena predmeta i ocene, raspored časova u uspesi koje ste ostvarili u toku tekuće godine.
Po završetku školske godine dobijate "log" fajl sa svim relevantnim informacijama o (ne)uspehu koji ste ostvarili.

Veličina: 100 Kb
Potreban .NET framework.
ScreenShot: http://img516.imageshack.us/img516/5413/progjw3.th.gif
Download: http://www.developer.rs.sr/download/download.php?file=395
 
Evo nesto i od mene:
RMBrisac 1.0
www1.webng.com/loginkiller/rmbrisac.zip
Mozak 1.0
www1.webng.com/loginkiller/mozak.zip
I miss you! 1,0
www1.webng.com/loginkiller/imissyou.zip
U pripremi je nova verzija RMBrisaca 2.0 i I miss you 2.0.
Morate imati Microsoft VB Biblioteku 6.0 ili kasniju, da bi programi radili.

--------------------RMBrisac 1.0 --------------------
RMBrisac je namenjen za ciscenje nepotrebnih fajlova
koji se gomilaju u TEMP,Internet Temp i Recent.
Samo sto trebate da uradite je zadati lokacije na gore pomenutih foldera.


--------------------Mozak 1.0.0.-------------------
Program ce vam poborsati rad vaseg mozga.
Ma probajte ga.

--------------------I miss you 1.0------------------
Brzo, lako i jednostavno napravite razglednicu i posaljite je vama dragoj osobi.
 
toxi:
@Login Killer
Ja sam mislio da je to nešto ozbiljnije, ali baš su gotivne fore ;D

Ove male programcice sam pravio za 5 do 10 min, al obicno radim programe za firme
to su obicno tipa : knjigovodstveni, programi za prese, makaze, razne uredjaje i tako sta naleti, oni jesu ozbiljniji al te programe nemogu za dz da postavim.;)
P.S. Izvinjavam se ako sam nekoga uvredio, sa programom Mozak, al eto, malo sale nije na odmet.;)
Pozdrav
 
Limunovo_Drvo:
@Login Killer
U kojem programu/programima pravis te programe za knjigovodstvo i sl?
Za komplikovanije programe radim u C-u, on mi je nekako najpogodniji za te stvari, Basic koristim kad mi treba da napisem neki kratak program, koji nije mnogo komplikovan, a Javu naravno za telefone i web skripte.
C i Basic(mnogo redje) koristim i za mikrokotrolere Pic i Atmel.
Koristim i druge programske jezike, samo sto ih retko koristim.
 
TnT Password Manager
Program je namenjen cuvanju raznih sifri kao i informacija o njima. Sifre mozete razvrstati u vise fajlova, po vasem nahodjenu. Svaki od tih fajlova ima svoju sifru koja je potrebna za iscitavanje sadrzaja iz njega. Na taj nacin potrebno je da zapamtite samo jednu a ne gomilu sifri.



Velicina: 27 KB 8) 8)
Potrebno je da imate instaliran .NET framework v 1.1 ili noviju verziju.

download: http://www.developer.rs.sr/download/download.php?file=421
 

Back
Top