Da li su svi blizanci...

Xena 977:
tradicionalno nezainteresovani za sex?

Ja sam blizanac i upravo sam takva.
:) Ma nisi ti sreco svemirska, tradicionalno nezainteresovana za sex,jer u tvom zivotu ne postoji osoba koja ume da ti cita misli!A verujem da ti to i treba kada dodje do sexa.
Ja sam takodje blizanac i to je moj problem,kao i kod većine koju poznajem.
 
Xena 977:
tradicionalno nezainteresovani za sex?

Ja sam blizanac i upravo sam takva.
:) Ma nisi ti sreco svemirska, tradicionalno nezainteresovana za sex,jer u tvom zivotu ne postoji osoba koja ume da ti cita misli!A verujem da ti to i treba kada dodje do sexa.
Ja sam takodje blizanac i to je moj problem,kao i kod većine koju poznajem.
 
dami15:
Xena 977:
tradicionalno nezainteresovani za sex?

Ja sam blizanac i upravo sam takva.
:) Ma nisi ti sreco svemirska, tradicionalno nezainteresovana za sex,jer u tvom zivotu ne postoji osoba koja ume da ti cita misli!A verujem da ti to i treba kada dodje do sexa.
Ja sam takodje blizanac i to je moj problem,kao i kod većine koju poznajem.

Moj bivsi decko je takodje blizanac ali on nije ni malo bio nezainteresovan za sex...zapravo...on je taj ko je uvek navaljivao...Ali to je mozda razlika izmedju muskih i zenskih blizanaca, ko zna...:)
 
moj bivši je bio blizanac i bio je,ne mogu reći nezainteresovan,neka bude mnogo manje zainteresovan sa sex od mene(škorpije).čak mu je nekako uvek smetala ta nesrazmernost moje i njegove potrebe(u negativnom kontekstu po mene naravno) :oops:
ne bih da uopštavam(jasno da je sunčev znak samo jedan delić osobe),ali čini mi se da,koliko god obožavam da se družim sa blizancima,za sex se ipak treba obratiti drugim znacima :twisted:
 
Moj bivsi blizanac je bio vise nego zainteresovan, a sadasnji (isto blizanac) nije i strasno me nervira.
Nista mi nije jasno.
Derpe.Drugog objasnjenja nema ako je muskarac u vezi a nije mu do seksa.

moja drugarica je blizanac ima 20.5 godina i kao da je muskarci i sex ne zanimaju nesto posebno.nije imala decka 2 godine,a nije ni ruzna ni glupa,nije da ni ona nije kriva tome.....
Nereseni odnosi sa majkom.Zive zajedno a moguce je i da spavaju u istoj sobi.Proveri ako je moguce.

Cudno jer blizanci su veoma zainteresovani za sex, polazim prvo od sebe, ali neznam mozda ulogu igra i podznak, ko ce ga znati :D
I podznak je bitan,on se odnosi i na stvari koje trazimo.
ja sam takođe veoma zainteresovana XD ali moguće da je to do škorpije u podznaku
jer znam par blizanaca koje sex uopšte ne zanima.
Skorpije seks prihvataju kao nesto normalno i kao sastavni deo zivota.Rade,a ne pricaju i ne filozofiraju o tome.Blizanci su vise skloni flertu,dodirima i igri sa prstima.
 
Iskreno, ja kao blizančić više volim da pričam i maštam o sexu ( merkur i venera u 8 polju)no što sam ne znam koliko zavisna od istog.
Ne bih rekla da je u pitanju nezainteresovanost već je prosto doživljaj sexa drugačiji..meni je to sve igra. Uživam u tome koliko uživam i u čitanju lepe knjige ili odlasku u cirkus.
Imam dosta samokontrole ( mars u jarcu) + ova Venera u raku teži da ima jako puno poverenja u partnera i pravi je emotivni smarač.
Podznak škorpije nekako ostaje po strani XD

Uvek je ekstrem - ili sam rezervisana ili izgubim samokontrolu ...ali da bi se to desilo mora biti zaista jaka privlačnost.
 
  • Podržavam
Reactions: GiT
Derpe.Drugog objasnjenja nema ako je muskarac u vezi a nije mu do seksa.


Nereseni odnosi sa majkom.Zive zajedno a moguce je i da spavaju u istoj sobi.Proveri ako je moguce.


I podznak je bitan,on se odnosi i na stvari koje trazimo.

Skorpije seks prihvataju kao nesto normalno i kao sastavni deo zivota.Rade,a ne pricaju i ne filozofiraju o tome.Blizanci su vise skloni flertu,dodirima i igri sa prstima.

Podznak - strelac :D
 
I ja sam Blizanac/Rak.
Ali mi je Venera u Ovnu u konjukciji sa Marsom.
Naravno da sam zainteresovana :rumenko: , ali kad ja hocu i kako ja hocu ;)
I mora da bude mazenja, na pocetku...(Rak, valjda...)

Moja najbolja drugarica je Blizanac/Skorpija.
Ali, nekim cudom, ona bi to radije da izbegne...:think:
 
  • Podržavam
Reactions: GiT
a možda sve to ima veze sa nekim ranijim iskustvima? :lol:
prosto ne mogu da verujem da ljudima nije do sexa, pa znaš šta bi mene moralo da snađe da bi to izbegla... možda armagedon.

Ma nema kod nje veze to sa ranijim iskustvima. Jednostavno, kaze, nije mi do toga. Vise volim da gledam neki dobar film, ali zao mi ovog mog, pa ga pustim...:eek:
Skroz je sasava :lol:

A ja sam, naprotiv imala neprijatna iskustva, ali sam uspela da ih prevazidjem...
Jednostavno volim :rumenko:...
Ali ako nesto ne stima kako treba, ako nema razumevanja, nije mi do toga.
Primer, sada ne stima nista, ja i moj dragi ne funkcionisemo bas najbolje, sex mi nije ni na kraj pameti...
 
Ma nema kod nje veze to sa ranijim iskustvima. Jednostavno, kaze, nije mi do toga. Vise volim da gledam neki dobar film, ali zao mi ovog mog, pa ga pustim...:eek:
Skroz je sasava :lol:

A ja sam, naprotiv imala neprijatna iskustva, ali sam uspela da ih prevazidjem...
Jednostavno volim :rumenko:...
Ali ako nesto ne stima kako treba, ako nema razumevanja, nije mi do toga.
Primer, sada ne stima nista, ja i moj dragi ne funkcionisemo bas najbolje, sex mi nije ni na kraj pameti...

menjaj dragog... to bar blizancima ne treba da predstavlja problem. :lol:
 

Back
Top