Djevojke, ne kontam vas! Please help!

Sale_CW

Početnik
Poruka
26
Posto mi je ovo prvi post onda vas sve pozdravljam.

Stvar je sledeca:

Svidja mi se koleginica sa fakulteta i sa njom sam postao bas blizak. Odlucim da je pozovem prije 15 dana na kafu, i ona prihvati. Posle toga izadjemo jedno vece i ja joj kazem kako da imam osjecanja prema njoj negdje na kraju izlazka, ona se zbuni, pozdravi me i ode rekavsi da cemo razgovarati drugi put. Odmah sledeci dan me zove da izadjemo, i vece se zavrsi savrseno, i definitivno krenemo. Sve je super. Kad 2 dana posle salje mi poruku sa pitanjem da sve zaboravimo?! Ja sam bio totalno zbunjen, iznenadjen. Kazem joj da razmisli i da cemo razgovarati. Posle par dana izadjemo i ponasamo se jedno prema drugom kao prijatelji, a ne kao momak i djevojka, na kraju ne zeli ni da me poljubi. Sve mi objasnjava time kako je zbunjena i kako ne zeli da me povrijedi, i da joj treba vremena da o svemu razmisli. Djevojka je vrlo stidljiva i vjerovatno nikada nije imala momka, ali meni uopste nije jasno sta se desilo jer ne kontam kako posle divne veceri za 1 dan sve moze da se tako okrene. Da li je to nekakav strah od veze ili sta totalno sam zbunjen, a povrh svega i zaljubljen do guse. Ni ja nemam nekog iskustva, i ne znam kako dalje da postupam. Sta je to sa zenama, pa lakse je doktorirati na 5 fakulteta nego shvatiti i jednu.

Ljudi unaprijed vas se zahvaljujem na odgvorima, a svaka pomoc mi je dobro dosla, posebno zenska misljenja i njhova iskustva. Zivili
 
Sale_CW:
Posto mi je ovo prvi post onda vas sve pozdravljam.

Stvar je sledeca:

Svidja mi se koleginica sa fakulteta i sa njom sam postao bas blizak. Odlucim da je pozovem prije 15 dana na kafu, i ona prihvati. Posle toga izadjemo jedno vece i ja joj kazem kako da imam osjecanja prema njoj negdje na kraju izlazka, ona se zbuni, pozdravi me i ode rekavsi da cemo razgovarati drugi put. Odmah sledeci dan me zove da izadjemo, i vece se zavrsi savrseno, i definitivno krenemo. Sve je super. Kad 2 dana posle salje mi poruku sa pitanjem da sve zaboravimo?! Ja sam bio totalno zbunjen, iznenadjen. Kazem joj da razmisli i da cemo razgovarati. Posle par dana izadjemo i ponasamo se jedno prema drugom kao prijatelji, a ne kao momak i djevojka, na kraju ne zeli ni da me poljubi. Sve mi objasnjava time kako je zbunjena i kako ne zeli da me povrijedi, i da joj treba vremena da o svemu razmisli. Djevojka je vrlo stidljiva i vjerovatno nikada nije imala momka, ali meni uopste nije jasno sta se desilo jer ne kontam kako posle divne veceri za 1 dan sve moze da se tako okrene. Da li je to nekakav strah od veze ili sta totalno sam zbunjen, a povrh svega i zaljubljen do guse. Ni ja nemam nekog iskustva, i ne znam kako dalje da postupam. Sta je to sa zenama, pa lakse je doktorirati na 5 fakulteta nego shvatiti i jednu.

Ljudi unaprijed vas se zahvaljujem na odgvorima, a svaka pomoc mi je dobro dosla, posebno zenska misljenja i njhova iskustva. Zivili

Verovatno se uplashila...daj joj malo prostora...prici ce ti sama.. :)
 
Butterflies And Hurricane:
Verovatno se uplashila...daj joj malo prostora...prici ce ti sama.. :)

To sam i ja pomislio, cak sam i pretpostavljao da se tako nesto moze desiti pa sam bio pazljiv kada smo krenuli ali ipak je doslo do ove situacije. I ona sama mi je rekla da je stidljiva i da joj vjerovatno treba malo alkohola da se opusti i prepusti. Ipak u poruci mi je rekla da zeli da budemo prijatelji, pa sam ja kao odgovor mozda malo pretjerao i rekao joj vise nego sto je trebalo. Cak sam mozda bio patetican i pesimistican i otvorio se previse u emocionalnom smislu. Znam da je trebalo da joj kazem sve u lice, ali nisam mogao da se strpim pa sam pretjerao sa glupim sms-om. Valjda nije sve puklo.
 
Sale_CW:
Posto mi je ovo prvi post onda vas sve pozdravljam.

Stvar je sledeca:

Svidja mi se koleginica sa fakulteta i sa njom sam postao bas blizak. Odlucim da je pozovem prije 15 dana na kafu, i ona prihvati. Posle toga izadjemo jedno vece i ja joj kazem kako da imam osjecanja prema njoj negdje na kraju izlazka, ona se zbuni, pozdravi me i ode rekavsi da cemo razgovarati drugi put. Odmah sledeci dan me zove da izadjemo, i vece se zavrsi savrseno, i definitivno krenemo. Sve je super. Kad 2 dana posle salje mi poruku sa pitanjem da sve zaboravimo?! Ja sam bio totalno zbunjen, iznenadjen. Kazem joj da razmisli i da cemo razgovarati. Posle par dana izadjemo i ponasamo se jedno prema drugom kao prijatelji, a ne kao momak i djevojka, na kraju ne zeli ni da me poljubi. Sve mi objasnjava time kako je zbunjena i kako ne zeli da me povrijedi, i da joj treba vremena da o svemu razmisli. Djevojka je vrlo stidljiva i vjerovatno nikada nije imala momka, ali meni uopste nije jasno sta se desilo jer ne kontam kako posle divne veceri za 1 dan sve moze da se tako okrene. Da li je to nekakav strah od veze ili sta totalno sam zbunjen, a povrh svega i zaljubljen do guse. Ni ja nemam nekog iskustva, i ne znam kako dalje da postupam. Sta je to sa zenama, pa lakse je doktorirati na 5 fakulteta nego shvatiti i jednu.

Ljudi unaprijed vas se zahvaljujem na odgvorima, a svaka pomoc mi je dobro dosla, posebno zenska misljenja i njhova iskustva. Zivili

Mislim da je ona već u vezi sa nekim likom,ali ti si joj se svideo i malo se lomi oko cele priče...
 
a sad iskren odgovor - malo ce da boli, ali bolje na pocetku nego da se previse primis!

kad se devojci neko dopada, sa njim je. ako zeli da ga otkaci - smislice milion razloga..kao da te ne povredi..

koje stidljivo? koje naglo?

kratko i jasno - nema ona drugog decka, nego joj se ti ne dopadas da bi zauzeo to mesto.

verovatno joj prijas za neobavezno druzenje i sigurno se razocarala kad te blize upoznala! ne zeli ona to pored sebe!

trazi sebi drugu devojcicu..ali ovaj put pazljivo nastupaj..
 
Sale_CW:
Posto mi je ovo prvi post onda vas sve pozdravljam.

Stvar je sledeca:

Svidja mi se koleginica sa fakulteta i sa njom sam postao bas blizak. Odlucim da je pozovem prije 15 dana na kafu, i ona prihvati. Posle toga izadjemo jedno vece i ja joj kazem kako da imam osjecanja prema njoj negdje na kraju izlazka, ona se zbuni, pozdravi me i ode rekavsi da cemo razgovarati drugi put. Odmah sledeci dan me zove da izadjemo, i vece se zavrsi savrseno, i definitivno krenemo. Sve je super. Kad 2 dana posle salje mi poruku sa pitanjem da sve zaboravimo?! Ja sam bio totalno zbunjen, iznenadjen. Kazem joj da razmisli i da cemo razgovarati. Posle par dana izadjemo i ponasamo se jedno prema drugom kao prijatelji, a ne kao momak i djevojka, na kraju ne zeli ni da me poljubi. Sve mi objasnjava time kako je zbunjena i kako ne zeli da me povrijedi, i da joj treba vremena da o svemu razmisli. Djevojka je vrlo stidljiva i vjerovatno nikada nije imala momka, ali meni uopste nije jasno sta se desilo jer ne kontam kako posle divne veceri za 1 dan sve moze da se tako okrene. Da li je to nekakav strah od veze ili sta totalno sam zbunjen, a povrh svega i zaljubljen do guse. Ni ja nemam nekog iskustva, i ne znam kako dalje da postupam. Sta je to sa zenama, pa lakse je doktorirati na 5 fakulteta nego shvatiti i jednu.

Ljudi unaprijed vas se zahvaljujem na odgvorima, a svaka pomoc mi je dobro dosla, posebno zenska misljenja i njhova iskustva. Zivili

Od celog tvog posta, burazere, najviše su me ubole u oko te njene reči da ne želi da te povredi! Kidaj brale rukav i begaj dalje od nje! Vidi se po tebi da si emotivac, a i ja sam bio takav dugo vremena (predugo) i bio bih srećan da sam na vreme imao nekoga da me ovako prodrma! To ti je tip ribe "ispod Mire 100 dijabola vire" i ako se nisi baš zatreskao, ne cimaj je. Pusti je, pa ako ti se vrati ili te potraži - tvoja je. Ako to ne uradi - NIKADA neće biti tvoja.

Prijateljski
Ja
 
Da je zaljubljena u tebe (kao sto nije) ne bi ti dala da dises. Ovako, posto se verovatno dosadjuje u zivotu odlucila riba malo da te iscima. A pritom s tom prijateljskom 4om te drzi na udici da ako joj se sutra prohte ima budalu koja se pali na nju malo da iskoristi. A ti def nisi ono sto ona zeli. Ako takav naidje vise neces biti ni u opciji frienda. Otkaci se male !
 
krvolok:
Veruj ovoj tu Dobrili : ako iko to zna, ona zna najbolje !!! :grin:


Jao komarac moj...dodzi dodzi... :D

f050mg8.gif
 
dive:
a sad iskren odgovor - malo ce da boli, ali bolje na pocetku nego da se previse primis!

kad se devojci neko dopada, sa njim je. ako zeli da ga otkaci - smislice milion razloga..kao da te ne povredi..

koje stidljivo? koje naglo?

kratko i jasno - nema ona drugog decka, nego joj se ti ne dopadas da bi zauzeo to mesto.

verovatno joj prijas za neobavezno druzenje i sigurno se razocarala kad te blize upoznala! ne zeli ona to pored sebe!

trazi sebi drugu devojcicu..ali ovaj put pazljivo nastupaj..

Bas tako. Mozda je u toku ljubljenja osetila da ima malu kitu ili kalup koji njoj ne odgovara.
Mozda s njim pokusava zaboravit starog, koji je imao odlican kalup ali njen nije njemu odgovarao.
 
Maslachak:
...uf...
...vish`...
mozzda se stvarno uplashila.
malo prostora nije losha ideja, ali samo malo.
mislim da treba josh da se trudish.
ja da sam to rekla, ja bih u stvari zzelela da ti mene ne povredish....
uf.
ne pishe mi se.
ne mogu ni valjanu rechenicu da smislim.

Ma ne verujem da se uplasila. Kad se neko nekom svidja nema tu ni straha ni nista, nego su zajedno.
Nego se mogla s njim bar istorbat, tako ga ne bi povredila.
 
sinnke:
Bas tako. Mozda je u toku ljubljenja osetila da ima malu kitu ili kalup koji njoj ne odgovara.
Mozda s njim pokusava zaboravit starog, koji je imao odlican kalup ali njen nije njemu odgovarao.

joj sinnke nisam bas na to mislila.

vise sam mislila na emotivni sok nastao kao posledica mentalnog neprijanja...

onda se malo druze..prodje malo vremena..pa tek tad sledi ovo o cemu ti pises...
 

Back
Top