Sakrij svoj neuspeh da bi tudji vise isplivao

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Radi se o pichkopacenicima a i o retko spominjanim kuropatnicama.

Da li ste primetili musku naivnost? Neretko muskarac kaze da je sam i da nije dugo yebo, a to se vrlo retko cuje od zena. Ko je vise iskompleksiran onda? A o mudrosti da ne govorimo.

Ako puno muskih kaze nemam nikoga, s kim se sve te zene (koje uvek tvrde da imaju nekog) yebu?
Da li one to racunaju i sex koji je bio pre 10 tak meseci kao da se jucer desio ili marsovci nadrkavaju kite na putu do zemlje, a brzo stignu jer imaju napredne brodove.
 
eh kako sad lupas... kad sam ja vec davno napisala javno da se uspesno "odvikavam od sexa"... mislim sta opet generalizujes i delis zenski i muski rod? ako vec hoces razliku onda je u tome sto se vi muskarci tim izjavama zelite ogrebsti ne kapirajuci da to ne ostavlja bas pozitivan utisak na zenu posle 5 minuta upoznavanja :lol:
 
Aleksej_BASO:
Sumaher je najbolji! Ali nije to to! On vise ne vozi niti ce.

A zaogreo je nesto drugo, to je privremeno. Recimo posle sta ja znam mesec dva.... ne znam...
ko sto rekoh ja se uspesno odvikavam od sexa u zadnje vreme - a po tvojoj teoriji sam zagorela a uskoro mi sleduje drugi mandat istog :lol:

i sta sad - razbila sam vam teoriju da zene to nikad ne priznaju?! 8)
 
blondi:
i sta sad - razbila sam vam teoriju da zene to nikad ne priznaju?! 8)

Eee pa dobro... Ti si drugacija od drugih...

blondi:
ko sto rekoh ja se uspesno odvikavam od sexa u zadnje vreme - a po tvojoj teoriji sam zagorela a uskoro mi sleduje drugi mandat istog :lol:

:( Aaahh sudbino kleta kada si tako daleko... :lol: :lol: (pa mislim da se ispomognemo)

PS to"zagorelo" (mesec dva) je onako kada nisi jako zagorela, a ima i "zagorelo" od godinu dve itd....
 

Back
Top