Nostalgija

radabaser

Zainteresovan član
Poruka
381
...sagradite most bez kraja, most do moga zavicaja. AHM

najnostalgicnija konzola i igra za vas

Meni licno Nintendo Entertainment System i igre "Contra" i "Life Force"

mada ni oni tenkici nisu losi :D
 
save90:
Imao sam emulator al sta vredi kada ucita 30% igrica...A i tesko da cu da nabavim sada neke od ovih...To je nekad imao moj komsija ali je sve prodao...

Mogu ja da ti nadjem twisted metal 2, ima jedan moj amigo, ide preko emulatora, probao sam i radi, samo sto nesto zvuk zeza al mozda je do moje int. kartice, Uzgred, sjajna igra, ceo serial je zakon. I driver je dobar, samo sto je malo tezak, znam da sam se dosta cimao da ga obrnem.
 
radabaser:
Mogu ja da ti nadjem twisted metal 2, ima jedan moj amigo, ide preko emulatora, probao sam i radi, samo sto nesto zvuk zeza al mozda je do moje int. kartice, Uzgred, sjajna igra, ceo serial je zakon. I driver je dobar, samo sto je malo tezak, znam da sam se dosta cimao da ga obrnem.

Ma nije frka,necu da te cimam bezveze...
Al hvala ti u svakom slucaju... :)
 
bufla:
e zato postoji emulator :p

Jeste brate al nije to to.
Ono je ipak bio filing. Imale su neki smek te konzole i nekako su te igre mnogo vise vredele i znali smo da ih cenimo. Ovo sad je ludilo, torenti, igre na sve strane, ja licno vise ne znam sta da pocnem da igram pa sam se smorio, imam bolesno mnogo igara koje nisam jos ni video kako izgledaju a kamo li igrao, stoje u policama i skupljaju prasinu.
Nije vise to to.
 
Commodore: Commando,Creatures 2,BMX Simulator, Super Sprint 1, 2,Vendetta,The Last Ninja,target Renegade,Turican,Giana Sisters ...i tako u bekraj

Amiga: Roketz,MoonStone,Bug Bomber,Walker,Cannon Fodder,Settlers,Alien Breed, Alien Breed 3D,Lemings,Lemings Deluxe,SINDYCATE!!!,Stunt Car Racer,FLASHBACK,Frontier,Shadow Of The Beast.......imam ih josh miliona li bojim se da bih zauzeo celu stranu za jedan post :D
 
PS one i i tomb raideri od 1 do 5.Takodje i Resident Evil broj jedan igra koja mi najvise nedostaje i prva koju sam igrao na soniju.Rimejk je uradjen za game cube nazalost.
Ali radim na tome.Uskoro dobijam PS one pa samo igre da nabavim!
 
radabaser:
Jeste brate al nije to to.
Ono je ipak bio filing. Imale su neki smek te konzole i nekako su te igre mnogo vise vredele i znali smo da ih cenimo. Ovo sad je ludilo, torenti, igre na sve strane, ja licno vise ne znam sta da pocnem da igram pa sam se smorio, imam bolesno mnogo igara koje nisam jos ni video kako izgledaju a kamo li igrao, stoje u policama i skupljaju prasinu.
Nije vise to to.
ipa to svoj smek tacno tako
ali sta da radim kada je crko:(
moram negde da igram sve one sjajne igre
 
bufla:
ipa to svoj smek tacno tako
ali sta da radim kada je crko:(
moram negde da igram sve one sjajne igre

Ja sam jednom, jos davno, preko modema uzeo lepo da skidam igre za NES, bila je to duga i besana noc, skinuo sam preko 700 igara, potrosio svo vreme za net i pokidao zivce ali se na kraju isplatilo. Kad sam poceo da igram odjednom sam osetio onaj duh 80-tih, neverovatan osecaj, i sad se j*bano najezim kad se setim.

Ah, bese to dobro vreme :?
 
Imao sam srece i uspeo sam da nadjem Spectrum 48k i 128k, a takodje imam i Commodore 64, 64II i 128, Amigu CD32 ali fale mi konzole Sega Mega Drive 2, Super Nintedno, NES i Sega Master System.

Najvece uzivanje je kada se namucis pa ucitas kasetu sa Commodora i uzmes ne dzojped nego QuickShot 2 i odigras recimo jedan Rick Dangerous, Bruce Lee, Aztec Challenge, Stop The Train (ko se seca pocetnicki komplet iz Allo Allo-a) a takodje sam skoro igrao Yogi`s Great Escape koja me je opet odusevila.
 
brateeeeeee ala meni nedostaju stari hitovi ovo danas je ludnica
kako koja igra izadje treba da nabudzis masinu da bi je makar pokrenuo
bez garancija da nece da trokira

sta znam meni su nekako u srcu donky kong seriali valjda zato sto sam prvo to zaigrao na konzoli hahaha
 
i meni nedostaju stri hitovi...slazem se sa vaske1
nedostaje mi sega mega drive...pa sta ste mislili,patke,svemirski brodovi,tenkovi...:D...super mario.......nedostaje mi Amstard koji je ima dvije godina crk'o on je gori od amige a bolji od commodora ali su jako malo igrica napravili za njega.Tu mi nedostaje stari dobri commandos,kung-fu i igricu kojoj se ne mogu imena sjetiti zvali smo ih ''burici''.U vezi Play Station 1 nedostaju mi Crashovi,Spyro,Fighting Force,Syphon Filter(tekken ne jer preko tekken 5 igras prva 3 dijela).Da nepominjem Mortal Kobat ali ne da se tuces nego nesto kao akciona avantura,ti si neki covjek sa maramom,ako neko zna puno ime igrice da mi kaze.Sa neke pentium 1 nedostaje mi igrica zvana Praistoric,Wolfestein 3D...Sa dvojke mi nedostaju neke ''flaskaste'' igrice ali na cd-u.
cak mi nedostaju i igrice prije 3 godine!
 

Back
Top