Besplatan SMS

Ja sam registrovao ali mi na email ne stigla sifra i user name. Stigao mi je naki tekst sa nekim koracima do pristupa, nija mi bas jasno u cemu je stos. registrovao sam se a ne mogu da udjem da saljem poruke.
 
Evo par linkova:


Mobik - slanje besplatnih SMS poruka,bilo gde u svetu u neogranicenom broju. Potrebna je registracija, nakon koje mozete dodati svoje prijatelje,slati mass sms itd...

FREE SMS - 10 besplatnih kredita za slanje sms poruka + ako preporucite svoje prijatelje dobijate jos

Pimp my sms - imate samo 1 poruku ali takvu da vi sami birate koji ce se broj prikazati onom kome saljete poruku

Mondo - 5 besplatnih SMS poruka dnevno (samo za 064 i 065)

ETS sms free - besplatno slanje SMS poruka (nije potrebno da se prijavljujete)

M1 - Za slanje besplatnih sms poruka sirom sveta.Obavezna registracija.Imate 2 besplatne poruke.

Clickatel - mozete da posaljete 30 sms besplatno

Locomoby - besplatno slanje 5 SMS poruka dnevno, potrebno je uclaniti se

Zyb - besplatan SMS. 5 besplatnih poruka kada se uclanite.

Wadja - imate neogranicen broj besplatnih poruka niz celi svet samo treba da se registrujete

Enjoy! ;)
 
giselle:
Evo par linkova:


Mobik - slanje besplatnih SMS poruka,bilo gde u svetu u neogranicenom broju. Potrebna je registracija, nakon koje mozete dodati svoje prijatelje,slati mass sms itd...

FREE SMS - 10 besplatnih kredita za slanje sms poruka + ako preporucite svoje prijatelje dobijate jos

Pimp my sms - imate samo 1 poruku ali takvu da vi sami birate koji ce se broj prikazati onom kome saljete poruku

Mondo - 5 besplatnih SMS poruka dnevno (samo za 064 i 065)

ETS sms free - besplatno slanje SMS poruka (nije potrebno da se prijavljujete)

M1 - Za slanje besplatnih sms poruka sirom sveta.Obavezna registracija.Imate 2 besplatne poruke.

Clickatel - mozete da posaljete 30 sms besplatno

Locomoby - besplatno slanje 5 SMS poruka dnevno, potrebno je uclaniti se

Zyb - besplatan SMS. 5 besplatnih poruka kada se uclanite.

Wadja - imate neogranicen broj besplatnih poruka niz celi svet samo treba da se registrujete

Enjoy! ;)

i, jel radi koji???
ETS trazi 20 evra
kod hrvata nece da se uloguje
wadja vrti registraciju iako je sve popunjeno kako treba... :twisted:
 

Back
Top