Ceda Jovanovic smrkao drogu u Silerovoj!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

JerryRopero

Primećen član
Poruka
835
Sa jucerasnjeg svedocenja Dejana Milenkovica Bagzija:

SNIMCI IZ ŠILEROVE

Bagzi je juče potvrdio priče da su svi dolasci u Šilerovu ulicu u Zemunu snimljeni kamerom.
- Te kasete nikada nisam video, ali sam za njih čuo od Zorana Vukojevića Vuka, šefa Spasojevićevog privatnog obezbeđenja. Snimani su svi koji su dolazili u Šilerovu - istakao je svedok saradnik i objasnio da razgovori nisu snimani.
- Bilo je priča i da postoji kaseta na kojoj se vidi kako Čeda Jovanović šmrče drogu, ali ja to nisam nikada video. Znam za snimak Čedinog dolaska, jer sam to lično video - izričit je Milenković.
 
sto si onda stavio sugestivan naslov? :)
_ducky__by_gadgetsguru-1.png
 
Pa svedok tvrdi da je licno gledao kasetu na kojoj Ceda boravi u Silerovoj a da su mu drugi pricali da su gladali kasetu kako Ceda smrce.

No kasetu najverovatnije necemo naci jer je DOS zlocinacki rezim sravnio sa zemljom zdanje u Silerovoj da bi sakrio dokaze o svojim prljavim delatnostima.

No bitno je da narod zna.
 
filatelista:
TJA!
s050.gif

nije moja opcija pa ga ne moram braniti
a015.gif
Poshteno 8-)
JerryRopero:
Pa svedok tvrdi da je licno gledao kasetu na kojoj Ceda boravi u Silerovoj a da su mu drugi pricali da su gladali kasetu kako Ceda smrce.

No kasetu najverovatnije necemo naci jer je DOS zlocinacki rezim sravnio sa zemljom zdanje u Silerovoj da bi sakrio dokaze o svojim prljavim delatnostima.

No bitno je da narod zna.
Blago Cara Radovana :lol: :lol: :lol: :lol:
 
filatelista:
Pa jel nisi čuo, dali smo ga radikalima. Dobro, nisu ovi što odlučuju, ali forumski smo ga dali. Neće on sam, ne može on da misli. Nego je pitanje hoće li ga DS dati ili SRS uzeti. Vojkan se ništa ne pita. GLUPERDA!
Neka se oni zanimaju sa njime..."Dobro je za Srbiju"
Kljuchna rechenica!
JerryRopero:
Cedin pribor za rad :D

skolskipribor.jpg
Evo borbenog ''tima ''koji je juche bio kod Tadare:mrgreen:.Ove su dodushe lepshe :D
1159476481_ans_l.gif
 
JerryRopero:
Sa jucerasnjeg svedocenja Dejana Milenkovica Bagzija:

SNIMCI IZ ŠILEROVE

Bagzi je juče potvrdio priče da su svi dolasci u Šilerovu ulicu u Zemunu snimljeni kamerom.
- Te kasete nikada nisam video, ali sam za njih čuo od Zorana Vukojevića Vuka, šefa Spasojevićevog privatnog obezbeđenja. Snimani su svi koji su dolazili u Šilerovu - istakao je svedok saradnik i objasnio da razgovori nisu snimani.
- Bilo je priča i da postoji kaseta na kojoj se vidi kako Čeda Jovanović šmrče drogu, ali ja to nisam nikada video. Znam za snimak Čedinog dolaska, jer sam to lično video - izričit je Milenković.

Ништа изненађујуће, па човек је сам рекао: РУКЕ СУ МИ ПРЉАВЕ -
АЛИ САВЕСТ МИ ЈЕ ЧИСТА.......што је за мене бисер над бисерима
од изјава на политикој сцени... :lol: :lol: :lol:

Као човек са таквом "фалинком" је и изабран да буде плаћен и
гуран да би у Парламенту, па чак и евентуално у Влади обавио
одређене "послове", јер њему је врло лако и једноставно ставити
УЗДЕ и шибати га да ради оно што жели газда ! 8-)
 
JerryRopero:
Sa jucerasnjeg svedocenja Dejana Milenkovica Bagzija:

SNIMCI IZ ŠILEROVE

Bagzi je juče potvrdio priče da su svi dolasci u Šilerovu ulicu u Zemunu snimljeni kamerom.
- Te kasete nikada nisam video, ali sam za njih čuo od Zorana Vukojevića Vuka, šefa Spasojevićevog privatnog obezbeđenja. Snimani su svi koji su dolazili u Šilerovu - istakao je svedok saradnik i objasnio da razgovori nisu snimani.
- Bilo je priča i da postoji kaseta na kojoj se vidi kako Čeda Jovanović šmrče drogu, ali ja to nisam nikada video. Znam za snimak Čedinog dolaska, jer sam to lično video - izričit je Milenković.

Iz kojeg si sokaka ili kahve tu vijest pokupio, majke ti???
 
JerryRopero:
ne tracarim, vec navodim svedocenje zasticenog svedoka saradnika Dejana Milenkovica Bagzija koji tvrdi , pod zakletvom i krivicnom odgovornoscu da je Ceda dolazio u Silerovu i tamo smrkao drogu.

Kakva DEMAGOGIJA.

Ej JAJE
Daj dokaze a ne samo prozivke !!
Šta je sa Vučićevim neplaćanjem tel. računa,
Nikolićevo ime baš zvuči SRP(B)ski
Koliko su se tvoji radikali nakrali u N. Sadu ( JAJE, za sve to postoje dokazi ) a ti samo nastavi da traćaš....
 
Chávez:
ХАХАХАХАХАХАХ "Па добро можда Чеда мало шмрче али Вучић не плаћа телефонске рачуне" ХААХХАХАХАХААХАХАХА ретардираност

Hohohoho!
Ја се не дрогирам и не бодем али се алкохолишем и тучем жену јер ме сигурно варала!

Vidi, jedno je šta će neko da radi privatno a drugo je ako ne poštuje državu.
Za obojicu je interesantno što su posle fakulteta odmah ušli u skupštinu.

Tema ima veoma sugestivan naslov a iz daljeg teksta čitamo da je i taj što je to izjavio "čuo". Tako sam i ja čuo da je Čeda kupio od Vučića da bi platio telefon?
 
eremita:
Ништа изненађујуће, па човек је сам рекао: РУКЕ СУ МИ ПРЉАВЕ -
АЛИ САВЕСТ МИ ЈЕ ЧИСТА.......што је за мене бисер над бисерима
од изјава на политикој сцени... :lol: :lol: :lol:

Као човек са таквом "фалинком" је и изабран да буде плаћен и
гуран да би у Парламенту, па чак и евентуално у Влади обавио
одређене "послове", јер њему је врло лако и једноставно ставити
УЗДЕ и шибати га да ради оно што жели газда ! 8-)

Najbolje se razumemo kada ćutimo - Vojislav Koštunica
Imao sam teško detinjstvo ai u školu sam morao da idem - Tomislav Nikolić

Dakle, niko nije cvećka u ovom biznisu...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top