SEX ORGY PARTY.....

Psihologue

Buduća legenda
Poruka
37.315
Imam priliku da vidim razliku u odgovorima i pregledima..
Koliko se ljudi nadaju grupnom sexu...
Pitanje glasi:

ZA ŽENSKI POL:
Šta žene najviše mrze kod muškaraca?

ZA MUŠKI POL:
Šta muškarci najviše mrze kod žena?

ZA OBA POLA:
Koliko je loše iz vašeg ugla videti svađu ili prepirku na ulici između partnera?
Da li dolazite u takvu situaciju?
 
Odvratno mi je kad se muskarci kurce. Lovacke price, kako ga zenske jure,kako je razbio ovog i onog,a u stvari je mis. Ne volim ni prljava muskarce.

Ruzno je prljavi ves pokazivati na ulici.
 
Dobro Psiho uvek postavljash takva pitanja da nisi i u stvarnosti Psiholog.a sto se tice pitnja Nervira me kod zena Aljkavost,(neurednost)moze da bude mis ali ako za sobom ne gleda nece ni za nikim.i josh ne volim kod zena kad se sexaju a leze u krevetu ko krave ni cic ni mic.A svadje na ulici pa kod svih nas se to deshavalo, znash kakve su one mogu da te iznerviraju u tren oka,a ja tad ono nezno polako ushtipnem (kad dodjemo kuci ono fleka) i tishina. samo kazem reshicemo kuci.Tako shto to je to.
 
chika_doktor:
a nervira me kad ne mogu da budem drug sa zenom...to mi je najvaznije...ako ne moze to ne moze ni drugo
Jeste, to je i meni najvaznije kod mog muskarca- on, pored svega ostalog sto moze da mi pruzi, mora da mi bude i najbolji drug, isto kao i ja njemu..tako i jeste u mom braku, i zato, pored jos nekih stvari, i funkcionise, da ne ureknem, ovako dobro..
 

Back
Top