Sta ako Tadic ne uspe sastaviti vladu i ne da Nikolicu mandat?

anntaylor:
Sta se po zakonu desava ako recimo Tadic (DS) ne moze sastaviti vladu a nece da da mandat SRS-u?

Ili ako recimo SRS moze sastaviti vladu a Tadic nece da ponudi mandat?

Десиће се то да ће он покушати на сваки начин да УЦЕНИ Коштуницу да
подржи његов предлог мандатара тј. МикиМауса (Божидара Ђелића) који
је миљеник господина Шредера (и не само њега)!

Коштуница може да га пусти да у то поверује - и да сазове Парламент - и када
дође дан за гласање ДА КАНДИДАТ ДС-а Божа Дерикожа ПУКНЕ.

Тада је Борис Тадић дужан ДА НЕКОМЕ ДРУГОМЕ ПОНУДИ МАНДАТ - ПА АКО И ТАЈ ДРУГИ НЕ УСПЕ ДА ОФОРМИ ПАРЛАМЕНТАРНУ ВЕЋИНУ... онда


РАСПИСУЈЕ НОВЕ ИЗБОРЕ..........


п.с. А ако се овакав сценариЈо одигра - веруј да ћу и ја гласати за СРС, јер ми је свега
ПУН КУФЕР !
 
eremita:
Десиће се то да ће он покушати на сваки начин да УЦЕНИ Коштуницу да
подржи његов предлог мандатара тј. МикиМауса (Божидара Ђелића) који
је миљеник господина Шредера (и не само њега)!

Коштуница може да га пусти да у то поверује - и да сазове Парламент - и када
дође дан за гласање ДА КАНДИДАТ ДС-а Божа Дерикожа ПУКНЕ.

Тада је Борис Тадић дужан ДА НЕКОМЕ ДРУГОМЕ ПОНУДИ МАНДАТ - ПА АКО И ТАЈ ДРУГИ НЕ УСПЕ ДА ОФОРМИ ПАРЛАМЕНТАРНУ ВЕЋИНУ... онда


РАСПИСУЈЕ НОВЕ ИЗБОРЕ..........


п.с. А ако се овакав сценариЈо одигра - веруј да ћу и ја гласати за СРС, јер ми је свега
ПУН КУФЕР !
A zašto ne voliš Đelića? Šta je uradio pa je negativac?
 
jomini:
A zašto ne voliš Đelića? Šta je uradio pa je negativac?

Он је мала Пироћанска лопужа - који је направиЈо пичвајз и у Русији и у Пољској(чини ми се) - и "познат" је у многим земљама транзиције - А НЕ МОГУ ДА ГА СМИСЛИМ ЈЕР ЈЕ П*ЧКИЦА КОЈИ ЈЕ ИСПЛАТИО ЛОПОВУ КАРИЋУ
4О,000 000 ЕВРА и то БЕЗ ОДЛУКЕ ВЛАДЕ - дакле НУЛА ОД ЧОВЕКА!
И замисли, да таква НУЛА представља Србију и, не дај Боже, одлучује о било
чему - катастрофа!

Јер, запамти, као што је ИСПЛАТИО ЛОПОВУ КАРИЋУ - ТАКО ЋЕ ИСТО
УРАДИТИ И СВЕ ДРУГО ШТО МУ НЕКО ТЕЛЕФОНИРА !
 
eremita:
Он је мала Пироћанска лопужа - који је направиЈо пичвајз и у Русији и у Пољској(чини ми се) - и "познат" је у многим земљама транзиције - А НЕ МОГУ ДА ГА СМИСЛИМ ЈЕР ЈЕ П*ЧКИЦА КОЈИ ЈЕ ИСПЛАТИО ЛОПОВУ КАРИЋУ
4О,000 000 ЕВРА и то БЕЗ ОДЛУКЕ ВЛАДЕ - дакле НУЛА ОД ЧОВЕКА!
И замисли, да таква НУЛА представља Србију и, не дај Боже, одлучује о било
чему - катастрофа!

Јер, запамти, као што је ИСПЛАТИО ЛОПОВУ КАРИЋУ - ТАКО ЋЕ ИСТО
УРАДИТИ И СВЕ ДРУГО ШТО МУ НЕКО ТЕЛЕФОНИРА !
Nisam znao za to u vezi Karića. A kakve su to pare, od čega?
 
jomini:
Nisam znao za to u vezi Karića. A kakve su to pare, od čega?

Прво му је наплатио лову од ЕКСТРАПРОФИТА - а онда му је (иако тако НИЈЕ гласила пресуда Суда) ВРАТИО ПАРЕ СА СВЕ КАМАТОМ.

Касније је Влада Коштунице, тј.ДИНКИЋ - УРАДИО СА ЊИМ ОНО ШТО ЈЕ ТРЕБАЛО ОДМАХ И УРАДИТИ! И данас се та битанга налази НА ПОТЕРНИЦИ,
а Ђелић који је ПОКРИВАО лоповлук - хоће да буде ПРЕМИЈЕР СРБИЈЕ... свашта!
 
eremita:
Прво му је наплатио лову од ЕКСТРАПРОФИТА - а онда му је (иако тако НИЈЕ гласила пресуда Суда) ВРАТИО ПАРЕ СА СВЕ КАМАТОМ.

Касније је Влада Коштунице, тј.ДИНКИЋ - УРАДИО СА ЊИМ ОНО ШТО ЈЕ ТРЕБАЛО ОДМАХ И УРАДИТИ! И данас се та битанга налази НА ПОТЕРНИЦИ,
а Ђелић који је ПОКРИВАО лоповлук - хоће да буде ПРЕМИЈЕР СРБИЈЕ... свашта!

Znaci , Mladja Dinkic je pravi baja..........pa je to stalno i govorim :D :D :D
 
jomini:
I niko da se nađe da to javno pita, da ga javno prozove u svim medijima da čujemo da li je i zašto je tako bilo?

Па ти онда уопште НЕ ЧИТАШ ВЕСТИ....прозвали су га, наравно, а он се
вади некаквим глупостима, Боже сачувај... ОН ЈЕДНОСТАВНО НЕМА
ОДГОВОР НА ТО КАКО ЈЕ СМЕО НЕШТО ТАКО ДА УРАДИ И ТО БЕЗ
ОДЛУКЕ ВЛАДЕ СРБИЈЕ - а онда послушници из медија
посклањају, све већ виђено....... 8-)
 
inagadadavida:
Znaci , Mladja Dinkic je pravi baja..........pa je to stalno i govorim :D :D :D

Ја уопште не мислим да је Динкић ЦВЕЋКА - али у односу на ЂЕЛИЋА је
ГРОМАДА - бар је конкретно учинио неке позитивне ствари, а овај мали
глодар РАДИ ЗА СТРАНЦЕ И ЛОПУЖЕ и то је потпуно јасно.(исто као онај
Панић, Давинић и сл.)
 
А за Ђелића, чини ми се да се све то гледа мало наивно. Ко да је он то одлучивао ...
Као прво, одлука о плаћању екстра-профита је била потуно незаконита. Али су је као такву прихватили Митровић, Карић и не сећам се још ко ... То је био неки дил да их надаље оставе на миру.
Претпостављам (моје мишљење) да су касније, тата-Ђики и Карић успоставили неки дил - у смислу вратимо ти као паре а ти нама (странци или ДОС-у) добровољан прилог и ми те не дирамо, можеш и партију да оснујеш. Ту је Коштуница "извисио" за кинту јер је већ био у опзицији ДОС-у. Кад је Ђинђић убијен, а дошао ДСС, ствар се заоштрила ...
 
automatizovani:
Za njih je vec kasno. Sto se kostunice tice on nema izbora bez obzira sto se trudi da to tako predstavi. Vlada koju bi eventualno napravio sa radikalim bi trajala dok ih velja sve ne napusi a na ponovljenim izborima obe stranke bi dobile preko nosa od svojih biraca zbog neverstva.
Neko rece da dil vec postoji ali zbog naroda malo glumataju.
Otkud znas kako bi njihovi biraci reagovali? Mozda su bas na ovim izborima prosli losije sto prosli put nisu pravili dil sa radikalima, vec sa G17...
 
jomini:
I niko da se nađe da to javno pita, da ga javno prozove u svim medijima da čujemo da li je i zašto je tako bilo?

I onda dođe Branislav Ristivojević,portparol seljačke koalicije i kaže, Đelićev postupak nije krivično delo već nosi političku odgovornost
Pa sad vidi kako je on zajeb.o stvar, kad to vuče čak političku odgovornost
Zato to nisu do sada ni spominjali niti su išta procesurali već kad se saznalo da će biti premijer, onda vade iz naftalina, ne bi li ga oblatili i ocrneli u javnosti.
Zamisli da ti to spočitava "obijač trafike", "verbalni delikt" i "možete malo da kraduckate"


Šta će biti ako se ne sastavi Vlada, biće novih izbora, platićemo ovo sve još jednom i time pokazati i sebi i svetu da smo banana od države koju treba da trpa ko god stigne i da nam uzmu šta god hoće, za bolje i nismo.
Šta će ti izbori promenti? Ama baš ništa, možda će radikali imati koji mandat više, ali 50% ni u najvlažnijim snovima, "seljaci" će imati manje i verovatno neke od ovih stranka neće ni ući što su ušli u ovom sazivu.
Sve je isto, samo još manje para u budžetu.
Zato, ne brigajte-biće Vlade, nisu oni baš tolike budale, valjda.
 

Back
Top