HITNO POTREBNA POMOC!
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: HITNO POTREBNA POMOC!

Početnik
    Učlanjen
    24.01.2007.
    Reputaciona moć
    0

Exclamation HITNO POTREBNA POMOC!

Ovako stvari stoje : MI smo FELIX-FELINOLOSKO DRUSTVO nevladina organizacija iz Novog Sada, brinemo se I spasavamo svaku macu koju nadjemo, koja sama dodje ili nam je "velikodusno" ubace, bez obzira na starost, vrstu povrede ili bolesti.
    Samo ja imam preko 70 maca, moja drugarica isto toliko... Udomljavamo ih, Ali veoma retko (nisu mace potrosna roba, zive one 15-tak godina, a I iskreno govoreci dok licno NE proverim ko je I kakav Taj neko ko hoce DA je uzme, NE dam je! Bolje DA je ovde meni na ocima I u ovim uslovima koje imam nego DA se razmisljem jesu li je izbacili na ulicu). Moje su sve sterilisane-kastrirane, poneke vakcinisane polivalentnom a in jedna protiv besnila - nemamo para.
    Nama je zaista svaka vrsta pomoci neophodna: I u kavezima, I u hrani I u lekovima (meni NPR. Svaka 3-4 meseca samo za tablete protiv glista Cestal/Drontal treba oko 8.000 din. Jer jedna kosta 120, DA NE redjam Neostomozan, razne kapi za usi I oci, kreme (NPR. Corti-vet, Canesten, Sinoderm N, Hloranfenikol....) za ekceme, gljivice, lisajeve ...
    (Calo-pet, Vita-pet, Uro-pet, Geri-pet, onda one as taurinom - bez toga je mace koje imaju maciju kugu NE mogu spasiti, a moja vetrinarka kaze DA imam "ludacku srecu sto se toga tice jer u 50% slucajeva I kad se lece, ugine, a meni je za sve ove silne godine uginula zaista samo jedna!). Borim se za svaku dusicu I Po 7-8 meseci, sve su zdrave, lepe I debele. Svaka vrsta pomoci je dobro dosla, nema kome se nisam obracala, Ali - NISTA. Direktor NIS-a Koga smo molili DA nam daju skromnu mesecnu donaciju do 30-tak litara benzina - bonove, cak nije in odgovorio. Sta je za jednu takvu firmu 1 litra benzina dnevno??????? Novac Kao novac nam je neophodan za veterinare, samo ja svakog meseca ostavim najmanje 10.000,00 din. Za intervencije (NE racunam kastracije I sterilizacije, jedna je u zavisnosti do tezine mace oko 5.000,00) NE racunam pretrage na Vet. Institutu, rentgen.....bolje DA NE nabrajam udarice me slog, a I Vas cu poplasiti. Recimo, neophodan nam je I WC posip za mace posle sterilizacije, operacije, ako koristimo obican pesak rane se veoma cesto inficiraju.

Znam DA nam je neophodan web-site, "samo" je lova, Kao I uvek problem. Mozda ce se neko do Vasih poznanika sazaliti I hteti DA nam Ga napravi besplatno (ja cu naravno platiti onu godisnju pretplatu) Ali stvarno nemam 80-100 eura I za to (duzna Sam I Bogu I ljudima). Pojma nemam kako stvari u vezi toga stoje, Ali ja bih bila presretna DA imam sajt
    Ajaoj, napisah ja roman, zalosti moja, ovom nema kraja.

Za sada saljem samo par slicica, tek DA vidite delic ekipe kojoj je pomoc zaista neophodna.
    Saljem slicicu jednog sretnog nesretnika : prvo su mu deca kopala oko, ja Ga operisala I spasla oko, mada se vidi DA je manje I suzi mu povremeno, posle toga je imao maciju kugu - spasla Sam Ga I tog puta, samo sto Sam Ga pustila napolje, istu noc su Ga tukli I ISCASILI OBA KUKA, treba operacija - skupa Kao otrov- hoda on Ali....tako DA je zavrsio kod mene u stanu I sad se baskari, Po prirodi je zaista izuzetno umiljat, nezan, osetljiv I dobar. Evo I Tufnice - morala Sam je operisati kad je imala 1,5 mesec tj. 620 gr. Jer je imala strasan bruh, posle maciju kugu, posle....za njen se zivot borimo do juna 2006. Svako do njih ima svoju pricu, nimalo veselu.

FELIX - FELINOLOSKO DRUSTVO- NOVI SAD

MOBITEL: +381 64 12 69 323

ZIRO RACUN :
    355-1070729-96
    DEVIZNI RACUN:
    CS73 3550-0000-0200-455963

RACUN JE OTVOREN KOD VOJVODJANSKE BANKE

Iskusan DjuraMornar (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    107

Podrazumevano Re: HITNO POTREBNA POMOC!

A sto ne otvorite BLOG...Isto je kao i sajt a besplatno...pri tom moze jako lepo da izgleda..?

Iskusan DjuraMornar (avatar)
    Učlanjen
    28.05.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    107

Vidi kako to moze lepo da izgleda....a potpuno free
    http://littlemiao.vox.com/

Primećen član
    Učlanjen
    28.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Ja mogu mogu da vam ponudim veterinarske usluge po dosa povoljnijim cenama.Ako si zaintersovana javi se na pm.Jel ste registrovani kao drustvo?

Primećen član
    Učlanjen
    28.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

I telefon je nedostupan

Slične teme

1. Hitno potrebna pomoć!
    Autor Limunovo_Drvo u forumu Arhiva