Nikolic je glavni u Srbiji-Seseljev testament ne vazi jer je Seselj ziv..

Istocni Vetar

Domaćin
Poruka
4.571
Strani mediji javljaju da je Nikolic glavni covek u Srbiji i da je spreman da formira vladu sa Kostunicom-ako Kostunica to zeli..
"Ja sam Seselj u Srbiji i ja vodim partiju" tvrdi Nikolic...
Bravo Nikolicu-Interes Srbije ispred svega...

Nikolic himself has recently distanced himself from Seselj’s platform and said that Seselj’s testament was no longer very valid as “he is alive”.

This week, Nikolic went further, saying he now saw himself as the party’s true leader in Serbia. “I am now Seselj in Serbia and I lead the party,” he said, adding that the SRS would ignore Seselj’s command not to co-operate with Kostunica if it wanted to, as the party acts “in Serbia’s interests”.

“This is Nikolic’s electoral message revealing that he is now the main person in Serbia and that his party is not being led from the Hague,” the observer commented to Balkan Insight, going on to say that Nikolic’s interview was probably orchestrated by Aleksandar Vucic, secretary general of the Radicals who is masterminding SRS media liaisons.
 
its%20alive.jpg


its_alive_image.jpg
 
Koalicija SRS i DSS je u interesu SRS i DSS i u Interesu Srbije..
U politici ne postoje vecni prijatelji i koalicioni partneri-postoje samo Interesi..
Narod je na izborima jasno rekao da zeli takvu Vladu..
Vodeca partija treba da vodi zemlju..
U Rusiji u parlament ulazi samo partija koja osvoji iznad 7% glasova.
Clanak iz koga je gore navedeni citat..
http://www.sofiaecho.com/article/in...bandon-jailed-leaders-ideals/id_20148/catid_5
 
sw-darthBEN:
Objasnite mi molim vas kako to da je DSS blizi radikalima nego demokratskom bloku .

Po cemu su slicni DSS i radikali ?
Ocigledno je da je DS prozapadna partija-Sreder na mitingu-dok je DSS proruska partija-Aleksejev na mitingu u Beogradu..
Radikali se od pocetka deklerisu kao stranka koja ce jacati saradnju sa Rusijom..
Ako DSS se ne okrene Radikalima vrlo brzo ce nestati sa politicke scene Srbije..
Samo i radikali treba da se oslobode nekih svojih ekstraradikalnih pogleda koji nanose stetu Radikalima..
To Nikolic i radi...
 
savin:
Ocigledno je da je DS prozapadna partija-Sreder na mitingu-dok je DSS proruska partija-Aleksejev na mitingu u Beogradu..
Radikali se od pocetka deklerisu kao stranka koja ce jacati saradnju sa Rusijom..
Ako DSS se ne okrene Radikalima vrlo brzo ce nestati sa politicke scene Srbije..
Samo i radikali treba da se oslobode nekih svojih ekstraradikalnih pogleda koji nanose stetu Radikalima..
To Nikolic i radi...
umesto reči "ekstraradikalnih" napišeš "retrogradnih" i ima sve smisla
 
sw-darthBEN:
Objasnite mi molim vas kako to da je DSS blizi radikalima nego demokratskom bloku .

Po cemu su slicni DSS i radikali ?

Ја уопште не кажем да је ДСС ближи Радикалима (поготово уже руководство) - ја кажем да су бирачи ДСС-а ближи Радикалима. Уосталом, довољно је сетити се кампање коју је водио ДСС и биће јасно којим се бирачима обраћао. Кампања ДСС је била радикалнија и од радикалске.
 
Jeste bila je radikalnija jer su radikali rekli kako nece sa DSS-om ,a oni nisu mogli da se izjasne sa kim nece ,a skim hoce.Verovatno jer su se prosli put opekli rekavsi da nece sa DS-om.

Mislim da gradjani koji su glasali za DSS sigurno nisu za koaliciju sa radikalima .. sem malog broja extremnih tipa eremite ili Mikavice koji je pokazavsi svoje pravo lice izbacen iz stranke i pridruzio se onima slicnim njemu.
 
savin:
Ocigledno je da je DS prozapadna partija-Sreder na mitingu-dok je DSS proruska partija-Aleksejev na mitingu u Beogradu..
Radikali se od pocetka deklerisu kao stranka koja ce jacati saradnju sa Rusijom..
Ako DSS se ne okrene Radikalima vrlo brzo ce nestati sa politicke scene Srbije..
Samo i radikali treba da se oslobode nekih svojih ekstraradikalnih pogleda koji nanose stetu Radikalima..
To Nikolic i radi...

Neka rade sto god hoce , isto zlo za Srbiju ostace .. 8-)
 
Znas li ti za sta se zalagala prosla vlada V.Kostunice .

Zalagala se za hapsenje Mladica , pravljen je akcioni plan to je dokaz ..
Zalagala se za prikljucenje EU , puna su im usta time oduvek ..
Kostunica je kraj sebe imao tradicionalne neprijatelje radikala , kao sto je Vuk , a Mladja ? SPS koji su na skroz drugom kraju tj. levom kraju

Stvarno ne vidim tu mogucnost da bilo koja partija-stranka moze sa radikalima niti da hoce pa tako i DSS toliko su jos normalni .

A to je sve obrnuto od onoga sto radikali zele ,zar ne ?

Uostalom gradjani su u ogromnoj vecini rekli da hoce nastavak pregovora sa EU , a to svi hoce sem radikala .
 
Svi to pricaju da hoce , skupljaju poene .

A mozemo mi da hocemo i da necemo pevacemo kako veci pas kaze .

Svi vec znamo kako ce se to zavrsiti , samo nekima je stalo do ljudi koji tamo zive ,a nekima nije .

Mozes ti sada da pricas kako cemo da cekamo pravo vreme kad se sile u svetu promene ,sto moze da bude nikada ,a Albanci ce se nakotiti toliko da cemo biti srecni sto su se odvojili .
 
Sa gubavcima niko nece da ima posla.........zato SRS nikada nece osvojiti vise vlastu u Srbiji, i polako ce se , kako vreme tece, gasiti.........dok se ne svedu na 3% budala, koliko imaju u RS ili CG.........

To sto ne milion i dvesta hiljada , mahom polupismenih , neskolovanih . zivotnih gubitnika glasalo po onoj ocajnickoj :" kada je meni lose , u zivotu, neka bar bude svima..", nema nikakvog znacaja, jer vecina Srbije je ipak glasala skoro dvotrecinski za opcije , koje sa radikalima nemaju veze......

Doduse, s obzirom na moje "simpatije" prema mlohavom , ja bi iz vica i fazona voleo da vidim tu SRS - DSS vladu, ali mislim da je drzava u prevelikim gomnima, da bi samo iz fazona dali , makar na pola sata , vlast u ruke polupismenim mentolima iz SRSa, kojima je Viki " Bolji zivot" , postala jedan od najvaznijih kadrova u partiji...........

Elem, sa druge strane, i radikali su svesni svoje nesvesti i nesposobnosti, i beze od vlasti ko djavo od krsta........jednostavno, da je dobiju, ne bi znali sta ce sa njom.........zato se i dalje igraju cirkusa, izmisljajuci glupe i primitivne fazone, kao sto je danasnja poseta predsedniku republike, uticajnog i uvazenog predstavnika SRS , Lidije Vukicevic................u cilju razgovora i konsultacija za mandatara vlade..... :roll: :roll: :roll: ....Mislim , Viki radikalka, pregovara u ime SRS :D :D :D

BTW........radikali nisu cak imali pripremljeno ime, ko bi to , sa njihove strane , eventualno bio premijer........toliko o ozbiljnosti "najvece partije " u Srbiji ..........
 
savin:
Ako neka zemlja zeli stabilnu Vladu-onda obicno Vladu formira najjaca Partija.
To pravilo vazi svugde u svetu..
Iz toga sledi da je najbolje i najlogicnije resenje za Srbiju Vlada SRS i DSS..
DSS je najblizi Radikalima od ostalih partija sa kojima je moguce formirati Vladu....
Vladu formira partija koja moze da obezbedi vecinu.
Radikali to ne mogu.
Ako uspeju-vlada je njihova.Prosto.
 
savin:
Koalicija SRS i DSS je u interesu SRS i DSS i u Interesu Srbije..
U politici ne postoje vecni prijatelji i koalicioni partneri-postoje samo Interesi..
Narod je na izborima jasno rekao da zeli takvu Vladu..Vodeca partija treba da vodi zemlju..
U Rusiji u parlament ulazi samo partija koja osvoji iznad 7% glasova.
Clanak iz koga je gore navedeni citat..
http://www.sofiaecho.com/article/in...bandon-jailed-leaders-ideals/id_20148/catid_5
Nije narod rekao da zeli vladu SRS-DSS.
Ako uzmes u obzir da je Toma rekao da nece ni sa DS ni sa DSS,vec je tvrdio da ce sami radikali napraviti vladu(50%+1 i slicne bajke).Posebno je naglasio da nece sa Kostunicom.
Sa druge strane i DS i DSS takodje nece sa radikalima.
Znaci 1.2 miliona glasaca je reklo da nece DSS+SRS i ostale kombinacije.
Znaci,kako god okrenes,radikali ne mogu formirati vladu,jer nemaju vecinu.
 
Chávez:
Откуд ти то знаш? И откуд знаш да то може ДС?
Нека Тадић, како и доликује, да мандат СРС-у, па да видимо.
Pa neka Toma donese ponudu,pa ce dobiti mesto premijera.
Neka DSS sam ili bilo koja kombinacija stranaka javno kaze da hoce u radikasku vladu i ne vidim prepreku da se ona formira.
 

Back
Top