cime se bavite...

Corey:
JaH_G|rL:
Da odgovorim svima gde treniram plivanje ;)) Na Tashu ;P,a sto se tiche fudbala...duga pricha,ali nije loshe!! ;)
Na tashu!koliko dugo treniras.Ako dugo treniras mozda te znam.
____________________________
SlipKnoT 4e\/er




You fu*kin' touch me I will rip you apart
I'll reach in and take a bite out of that
Sh*t you call a heart...



http://www.cs-centar.net
Godinu ipo dana...;)
 
Heh...sta radim....
Ucim da sviram gitaru (i nesto mi ne ide), crtam , pravim ogrlice i koje-kakva cuda za sobu , setam po prirodi, meditiram , zezam se na netu , pevam u horu , citam ...... svashta..... :)

E trenirala sam i plivanje...i isla na neko takmichenje pre 2-3 godine na tasu.... bila sam najmanja tamo :) al zato bila 4-ta. Bas mi je zao sto sam prestala to je super sport...svaka cast!
 
Hm,pa medju vama nema ni jednog izvidjacha?
Da je sam clan izvidjacha,clan Crvenog Krsta,takodje obozavam da cetam,ali samo da crtam(nista slikanje i to)i da se bakcem sa glinom,drvetom...
Mogu da predlozim nekim od vas (koje zanima i crtanje,a i priroda iboravak u noj)da se uclanite u izvidjace(ovo dodje i kao reklama,ali mi to nije namera,verujte mi ne rac!),jer postoje likovne kolonije za slikare izvidjache,tamo bude strava druzenje!!!!
 
Anonymous:
JA SAM GLUMICA!Idem u dramsku skolu i glumim svakog meseca u raznim predstavama... :lol: :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P

Fino, fino, ali sto se nisi potpisala ?
Nije fora...

Inace i ja se bavim glumom. Pozoriste obozavam, skroz.
Uopste, obozavam umetnost. Sviram gitaru, slusam muziku mnogo, pisem, citam, crtam, volim da razmisljam (filozofija), do skora sam radio i na radiju (pravio sam kviz)....

I treba da pocnem da spremam prijemni za faks :lol:
 
e,moram da vas pohvalim!Tema vam je stvarno super i dosta mi je raznoraznih gluposti kojih ovde ima na tone...cime se ja bavim osim skole?setam,pisem poeziju i kratke price(cisto za sebe),malo crtam,volim muziku.razmisljam,chatujem,gledam tv (ali ne serije,vec putopise,reportaze isl.),pomazem mladjoj braci oko skole ...spisak je podugacak ali vazno je samo ne sedeti u dokolici,zar ne?pozdrav,goca
 
E, ovako...idem u dramsku sekciju (u skoli)
:? idem u teretanu
:? bavim se aerobikom
:? radim u nedeljnoj skoli
:? CRTAM!!!!!!!!!!!!!

...........................................
..................................................... ...........................
 

Back
Top