USPORAVANJE ZIVOTA?

guda

Aktivan član
Poruka
1.659
Ej! :D Jel' nekome palo na pamet da pokusa da "uspori" zivot tj. da vodi neke svoje statistike, pa da na osnovu njih neke segmente i/ili navike menja?

npr: pogledas u mobilni :shock: (nosis ga recimo godinu dana) i vidis da je koriscen 85h. Elem, to podelis na broj dana i skapiras da si samo na razgovor mobilnim telefonomm (SMS ne broji) potrosio cela 3.5 dana... i onda resis daaaaaaaa.... ugasis zvono, da ne pises vise poruke sem kad radis bar dve stvari istovremeno, a da ta 3.5 dana iskoristis, recimo za opustanje... a? :lol:

Zapravo, ima li uopste bacanja vremena? A? dva zeca - tri zeca...
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Joj, dje me nadje...
Ja se plasim da proverim br sati na mob-u, kao i br .poruka...
Da, da, mislim da cesto bacamo vreme, koje svejedno brzo prolazi...
Mislim, dobra ti je to ideja.
Baba mi cesto kaze: dete, uspori malo, ceo zivot zuris... Eto, baba je rekla :)
 
bubi... jel se ti nabacujes malo nataliji? jer, ako nije tako i ako nemas nista protiv, onda bi' ja da probam... :D nego, palo mi je nesto na pamet... zar ne mislite, da bi u tom slucaju, opet nesto iskrslo, kad bi dos'o red da se potrose i ta tri i po dana? da li mislite da ljudi shvataju vreme kao i novac? nikad ga nemamo bas dovoljno za ono sta nam treba? mislim, uvek postoje vaznije stvari u tom trenutku?
 
rile_laki_oblak:
bubi... jel se ti nabacujes malo nataliji? jer, ako nije tako i ako nemas nista protiv, onda bi' ja da probam... :D nego, palo mi je nesto na pamet... zar ne mislite, da bi u tom slucaju, opet nesto iskrslo, kad bi dos'o red da se potrose i ta tri i po dana? da li mislite da ljudi shvataju vreme kao i novac? nikad ga nemamo bas dovoljno za ono sta nam treba? mislim, uvek postoje vaznije stvari u tom trenutku?

Pa ae Rile.....................probaj.............missiiiim šta da ti kaem...............:D
 
Nata_lijaBG:
Jeste, i tako u krug, dok nam ne ostane jako malo vremena za bilo sta.
Uvek nam fali bar koji sekund, a kad ga dobijemo na tacni, ne znamo sta cemo s` tim...
Ljudi su cudo...
upravo tako... jao, ne mogu da verujem... ne znam da li si primetila, ali mi stvarno jako slicno razmisljamo... znaci, kao da mi citas misli... jako su retke takve devojke danas... jel si bogata ti? :D idem sad da postavim jednu temu...
 

Back
Top