Opcije samohrane majke

MA972CY

Početnik
Poruka
23
Da li je moguce da majka sa dva deteta nema opciju nigde da ode u inostranstvo i obezbedi bolji zivot svojoj deci? Imam 34 godine i nazalost samo srednju skolu i to je kocnica uvek. Ja bih rado upisala neku visu skolu ali ako bi moglo dopisno posto radim po ceo dan i tek uvece imam vremena za ucenje. Sve skole koje sam nasla su jako skupe i trenutno ne mogu ni da ih priustim. Ima li neke sanse da se ode negde sa srednjom skolom i 14 god radnog iskustva, po razlicitim firmama u zemlji, a najvise u inostranstvu. Ili barem da se nadje neka jeftinija skola, jer to je ocigledno karta za izlazak.
 
liberal82:
ali sta radis ? koja struka ? koja srednja ?????? zaista ovako ti niko ne moze reci .

Ja sam zavrsila gimnaziju, matematicko-programerski smer, ali nisam radila u toj struci. Radila sam po firmama kao sales i marketing manager i u tome stvarno imam jako mnogo iskustva. Engleski jako dobro znam, ali opet nemam diplomu. Sta bih mogla da upisem i kako. Ima li nekih dopisnih studija, a da nisu skupe. Hvala :)
 
Ја знам да Сијетл јуниверсити исто даје онлајн студирање на интернету. Испите полажеш преко нета! Сад не знам линк да ти дам али то је проверена информација. Изгуглај нешто наћи ћеш сто посто.
 

Back
Top