HITNO POTREBNA POMOC
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: HITNO POTREBNA POMOC

Petruci
    Guest

Podrazumevano HITNO POTREBNA POMOC

[b]Moje pitanje glasi ovako:

Kolike su sanse da nesto od hardvera nprloca asus a7v8x-x zezne sliku i animacije u igricama,recimo ono sto se meni desava,
    u medal of honor-u na samom pocetku igrice mi se razmazuje slika - mesaju se texture neba i zemlje ljudi objekata.
    Nije do igre,siguran sam 100%,kod drugih radi odlicno.
    U Max Payne 2 kad izadjem pred neprijatelja on se krece - trci u mestu,u igrici halo - kad misem pomerim u levo slika mi se okrene za 180 stepeni na drugu stranu,
    napomena:NISU KONTROLE
    kad treba da idem levo idem desno,napred idem nazad,i obrnuto.

Konfiguracija mi je savrsena za igrice,imam AMD Athlon XP 2400+,Ploca Asus,Graficka FX 5200 128 rama,512 rama DDR,
    Znam da graficka nije problem jer je stara 7 dana,a i ovo ostalo je skoro novo.Mada stoji opcija da neki nasi dileri iz Srbije prodaju losu vec upotrebljenu robu,pa zato pitam da li ploca moze da zezne stvar,a ako ne kazite mi sta je onda u pitanju.

Jos nesto,koristim OS XP Prof.mada neverujem da on smeta posto mi se to desavalo i na 98se, i 2000 prof.

Ako znate nesto kazite mi,u velikom sam ocaju,nisam igrao igre vec
    4-5 meseca od kako imam ovaj problem,e da pre ove ploce imao sam epox i sve je radilo medjutim ona se sprzila,steta velika.
    POMAGAJTE KO BOGA VAS MOLIM,
    u napred zahvalan 5ruci.

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Ja tipujem na graficku, ili AGP port na ploci... Ili drajveri za graficku nisu ok...

Inace, ploca moze da ima mnogo uticaja na ceo sistem... pa to je kicma kompjutera... Napajanje, hladjenje i maticna ploca su tri stvari na kojima NIKADA ne treba stediti... Te komponente moraju biti najjace u sistemu, jer ako su one slabe (citaj: ne kvalitetne), mozes imati top-notch ostale delove, sve ce raditi sporo, traljavo, sa puno gresaka, a da ne pominjem da ako napajanje i hladjenje nije adekvatno regulisano, sve moze da izgori...

Ali ipak, u ovom slucaju, probaj prvo sa najnovijim drajverima... ako to nece, odnesi tvoju graficku kod nekog druga, pa proverite da li i kod njega pravi problem... Tako ces izolovati problem (tj. naci bagovitu komponentu)...

Obećava SUPERHIK (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2003.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: HITNO POTREBNA POMOC

U Max Payne 2 kad izadjem pred neprijatelja on se krece - trci u mestu,u igrici halo - kad misem pomerim u levo slika mi se okrene za 180 stepeni na drugu stranu,
    napomena:NISU KONTROLE
    kad treba da idem levo idem desno,napred idem nazad,i obrnuto.

Konfiguracija mi je savrsena za igrice...

Imao sam nekoliko puta ovaj prblem. Ponekad je stvarno do ploce ili AGP porta, ali mi je par puta problem bila - tastatura. Dakle ona moze da ti napravi 'kupus', ili PS/2 port ako je neispravan, pocni odatle. Ako nije to onda je najverovatnije 'severni most na ploci, to mi se bas cesto desavalo, zutaci jednostavno ili stave premalo paste za hladjenje ili ga brutalno zeznu kad stavljaju hladnjak na njega - ASUS bolka. Probaj nesto u servisu firme gde si uzeo masinu, to je najbolja varijanta.
    Poz.. i javi sta si uradio.

Početnik
    Učlanjen
    12.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano 5ruci

OK,VISE NEMA PROBLEMA-SREDIO SAM.
    IMAO SAM VIRUS U BIOSU PA SAM GA ZAMENIO,ILI MI JE BIOS SAM PO SEBI BIO PUN BAGOVA,SVEJEDNO TO JE SREDJENO.

PS\HVALA NA PREDLOZIMA .............PETRUCI

Slične teme

1. Hitno potrebna pomoć!
    Autor Limunovo_Drvo u forumu Arhiva
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 01.11.2008., 21:56
  2. Potrebna pomoc - hitno
    Autor bocca147 u forumu Muzika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 21.07.2008., 18:02
  3. hitno potrebna pomoć
    Autor ljubitelj u forumu Prirodne nauke