На видику крај једне страхоВЛАДЕ ?

Крај једне СТРАХОвладе или продужетак агоније?

  • Апсолутно да!

  • Не још ће они да дрмају.

  • Све су варијанте у игри!?

  • Не интересује ме.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Изгледа да се ради на томе да се виде леђа најгорој од најгорих влада у историји ове земље и народа,кажу да се и овде и вани праве све могуће комбинаторике да
се са коштом и сељом више не удружију,неки иду чак дотле да трвде да ће се пре ићи на нове изборе него ли поспустити неспособним и злурадима да поново господаре Србијом.Све једно у оба случаја Србија је на добитку,само да видимо коначно леђа тој коалицији неспосоних,злонамерних,инертних,необавештених а великих легијалиста,из тог разлога једно просто питање треба ли нам и даље кошта и сеља и све то што је чинило већ прошлу и непоновило се такву владу?Ако до нових избора дође ДСС НС би остале без већине бирача,јер би се добра већина разбежала у дс и СРС.Ма и ако опстану кошта и његови ловац јоца и мали перица од бие никада неће бити најјачи људи у Србији,
моћ уништава оне који је стварно немају а глуме да је имају,зар не?
Зато и питање да ли ће дс или не дај боже СРС ући у коалицију са дсс и нс?
 
Ок може се рећи и легијалистичка или неспособна,
али ја када знам оно што знам кажем СТРАХОВЛАДА,
па премијер себе проглашава за оног ко је победио милошевића а без његових издајица не би ни могао да се оволико дуго одрђи на власти?Зар не па страх ме је да помислим шта би био да је још који дан опстала,еј људи....
 
Pa šta?:
најгорој од најгорих влада у историји ове земље и народа,
Чим видим нешто овако, одмах знам да не вреди трошити време ни на даље читање поста, а камоли било шта даље полемисати с ликом који то напише.
 
Ти си се пријатељу посвађао са здравим разумом?

Како бре неко може да влада СТРАХОВЛАДОМ а да буде: "...неспособан, злонамеран, инертан,
необавештен а велики легијалиста..."


А због ове накнадно додате глупости:

"немојте да вас изненади када се сазна да је млохави наручио оно или ово убиство".

ИЛИ ПОДНЕСИ ДОКАЗЕ ЗА ОВО ШТО ТВРДИШ ТУЖИЛАШТВУ,
ИЛИ ОЧЕКУЈ ДА ТИ ПОЛИЦИЈА ЗАКУЦА НА ВРАТА!
 
ПЛАШИШ "МЕЧКУ" РЕШЕТОМ.
КО ТРЕБА ЗНА ДА ЈЕ МЛОХАВА ПИЧ..НАРУЧИЛА НАЈМАЊЕ 3 ЛИКВИДАЦИЈЕ,
А ЗА ОСТАЛО СЕ ПРИКУПЉАЈУ ДОКАЗИ,
НЕМА ВИШЕ ПРЕЛЕТА ИДУ ЗАТВОР ЛОПОВИ И УБИЦЕ!!!!!!!!!!!!!
АКО НЕ САДА УНДА УСКОРО,НЕЋЕ БИТИ ЗАБОРАВЉЕНО НИШТА,
п.с
билив ме ај но,ит"с ми кристофер.
превод на Српски који цео свет разуме:
То сам ја Кристофер!
 
Salvantis:
Ma po tebi ce ispasti da je 'mlohavi' i izvrsio 2-3 ubistva najmanje :D

Budimo realni tesko da je taj u stanju da naruci i kafu u vladinom restoranu, a kamoli politicka ubistva ;)

У томе је трик,
само није он тако баш смотан знају то добро ....многи,
он је покварен и љигав и ....све остало не могу баш све да набрајам због обимности.
 
Pa šta?:
ПЛАШИШ "МЕЧКУ" РЕШЕТОМ.
КО ТРЕБА ЗНА ДА ЈЕ МЛОХАВА ПИЧ..НАРУЧИЛА НАЈМАЊЕ 3 ЛИКВИДАЦИЈЕ,
А ЗА ОСТАЛО СЕ ПРИКУПЉАЈУ ДОКАЗИ,
НЕМА ВИШЕ ПРЕЛЕТА ИДУ ЗАТВОР ЛОПОВИ И УБИЦЕ!!!!!!!!!!!!!
АКО НЕ САДА УНДА УСКОРО,НЕЋЕ БИТИ ЗАБОРАВЉЕНО НИШТА,
п.с
билив ме ај но,ит" ми кристофер.
превод на Српски који цео свет разуме:
То сам ја Кристофер!

Их.....ево сви се тресемо....најезда глодара........ :lol: :lol: :lol: само ви чедоиди када се удувате "прикупљајте доказе"......


 
eremita:
Их.....ево сви се тресемо....најезда глодара........ :lol: :lol: :lol: само ви чедоиди када се удувате "прикупљајте доказе"......



O tome koliko ko duva,videli smo na poslednjim izborima,
samo si me ti pomešao sam čedoidima mito nesrećo.
Ja sam simpatizer SRS-a a to što ponekad kažem nešto ok za ldp to je zato što je svo to zlo iz ldp-a manje od onog iz DSS i NS!
Srbija zna ko je glodar mlohav i zloban neobavešten i legijalista!. Ali se ima svoj kraj tako i dss i najgora vlada u istoriji srbije,
dobili ste glasove na borbi protiv Miloševića a posle ste sa njegovim klonovima vladali,
e to su glodari kojima je došao kraj!
 
Pa šta?:
O tome koliko ko duva,videli smo na poslednjim izborima,
samo si me ti pomešao sam čedoidima mito nesrećo.
Ja sam simpatizer SRS-a a to ponekad kažem nešto ok za ldp to je zato što je svo to zlo iz ldp-a mawe od onog iz DSS i NS!

Можда си ти СИМПАТИЗЕР радикала - али да те обавестим за сваки случај да такве небулозе какве си ти изнео у овој теми НИКАДА НИ ЈЕДАН радикал није
изговорио ... више ми личиш на чедоида који се лажно представља, јер такве
халуцинације имају само они... :lol: :lol: :lol:
 
"obijač trafike"; "verbalni delikt" i "možete malo da kraduckate" čine strahovladu
o030.gif

Pa to je leteći cirkus starog montija
 
eremita:
Можда си ти СИМПАТИЗЕР радикала - али да те обавестим за сваки случај да такве небулозе какве си ти изнео у овој теми НИКАДА НИ ЈЕДАН радикал није
изговорио ... више ми личиш на чедоида који се лажно представља, јер такве
халуцинације имају само они... :lol: :lol: :lol:
Понекад их је доиста тешко разликовати, јер говоре заправо исте ствари.
Да је сад горе него под СМ, рецимо, или, пљују по Коштуници...
 
Полако куме незнаш све чињенице зато тако причаш,
и за дућу су говорили да је сељак и кепец па је многе ...
тако и ови,чекај званично саопштење па ћеш видети да ли је влада била страховлада
то што су ликови као из тог циркуса који помињеш,то је само маска...
 
eremita:
Можда си ти СИМПАТИЗЕР радикала - али да те обавестим за сваки случај да такве небулозе какве си ти изнео у овој теми НИКАДА НИ ЈЕДАН радикал није
изговорио ... више ми личиш на чедоида који се лажно представља, јер такве
халуцинације имају само они... :lol: :lol: :lol:

Е мито немој да те подећам на твоје бисере око брије и мадере где си се навукао ...
па ме зато мешаш,ти си студент и не можеш све одмах да разумеш зато смањи мало,када порастеш каз ће ти се само,ако те буни подршка лдп-у то је зато што су мање зло од дсс и нс....капиш?
 
Norma Kampl:
Понекад их је доиста тешко разликовати, јер говоре заправо исте ствари.
Да је сад горе него под СМ, рецимо, или, пљују по Коштуници...

Није горе али није онако како би требало, а за то што је боље најмање је заслужан млохави,то је један лажов и лицемер,љигавко и шуга ...
имам право да тако говорим јер зна шта ради и зашто,а то што би све да ставиш у калуп открива твоје сварно демократско биће...
 
Pa šta?:
Полако куме незнаш све чињенице зато тако причаш,
и за дућу су говорили да је сељак и кепец па је многе ...
тако и ови,чекај званично саопштење па ћеш видети да ли је влада била страховлада
то што су ликови као из тог циркуса који помињеш,то је само маска...


Људи данас често халуцинирају, али то што "виде" не зову правим именом него кажу ДА ИМАЈУ ВИЗИЈУ....... :roll:



 
Pa šta?:
Није горе али није онако како би требало, а за то што је боље најмање је заслужан млохави,то је један лажов и лицемер,љигавко и шуга ...
имам право да тако говорим јер зна шта ради и зашто,а то што би све да ставиш у калуп открива твоје сварно демократско биће...
А, да, заборавих, заједничко им је такође што пљују и по Тадићу.

Да се разумемо - ја не браним никог од наведених.

На овим изборима нисам уопште гласала

Само - гледам са стране као објективни посматрач и примећујем ствари.
 
filatelista:
"obijač trafike"; "verbalni delikt" i "možete malo da kraduckate" čine strahovladu
o030.gif

Pa to je leteći cirkus starog montija
pa nije to strahovlada u konvecijalnom smislu na koji se obicno misli kada se koristi taj termin ali je svako strasno da su takvi ljudi na celu drzave i jadna ona sa njima inace da nije te trojice zlotvora koje si pomenuo jos bi to bila i relativno pristojna vlada .
 
svetolik trpkovic:
pa nije to strahovlada u konvecijalnom smislu na koji se obicno misli kada se koristi taj termin ali je svako strasno da su takvi ljudi na celu drzave i jadna ona sa njima inace da nije te trojice zlotvora koje si pomenuo jos bi to bila i relativno pristojna vlada .

тако је само када изађу информације ко је одговоран за ...и ко је наредио инспирисао и ...то је страхо влада јер своју политику брани полит.убиствима хапшењима конкуренције итд...крај је близу нека се покају?
 
svetolik trpkovic:
pa nije to strahovlada u konvecijalnom smislu na koji se obicno misli kada se koristi taj termin ali je svako strasno da su takvi ljudi na celu drzave i jadna ona sa njima inace da nije te trojice zlotvora koje si pomenuo jos bi to bila i relativno pristojna vlada .
Ma trgikomikvlada je najbolja kovanica
Reč relativno je vrlo važna u kontekstu
 
filatelista:
Ma trgikomikvlada je najbolja kovanica
Reč relativno je vrlo važna u kontekstu

Ма ок је то то сви виде али је то маска покварењацима који своју комкуренцију или све што им се нађе на путу ...
пре да би добио куглу морао си да шверцујеш нафту цигаре итд а сада је довољно да се замериш госпођи министарки радовић која ће узгред да напусти млоху ако остане без фијакера!Срећа што им ускоро нећи бити на дохват руке све полуге моћи
јер моћ уништава оне који је св+тварно немају зар не?
 

Back
Top