HIPNOZA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lecenje trauma,kompleksa, i fobija ciji je pocetak zacet nekim dogadjajem(obicno vrlo lose iskustvo) u detinjstvu, pomocu hipnoze, svodi se na to da se osoba suoci ponovo kroz situaciju koja je dovela do tako velike traume, putem hipnoze osoba ne da se samo svega seti, vec prolazi kroz identicna osecanja, a cilj svega je da to prevazidje.
 
Zanimljivo je sta se sve moze pomocu hipnoze, neki covek u Hrvatskoj odvikava od pusenja, i to vrlo uspesno. Cuo sam za to vracanje u prethodni zivot, bilo bi super kad bi me neko vratio...
* * *
Postoji zaista gomila tih metoda i prakticno svaki hipnotizer razvije neku svoju.
Najpoznatije (ne i najucinkovitije) je verojatno pomeranje sata, prsta ili nekog drugog predmeta pred necijim ocima ocima.

Najucinkovitijom se pokazala tehnika u kojoj hipnotizer primi coveka za ramena i vodi ga natraške oko npr. nekog stola. covek pri tom drži zatvorene oci.
Ta metoda iznenadjujuce brzo u svakom probudi osjecaj pospanosti i sve je spremno za sledecu fazu.

probajte...
 
Kada se predamnom pocnu talasati lepo oblikovane i cvrste zenske grudi, nema boga da bi ja zaspao, naprotiv.....Taj "predmet" ne bi prosao za hipnozu kod mene...mada bi mi se oci iskolacile i spirala zavrtela u istima, bas kao hipnotisani u crtacima...:):):):)
 
Taman sam pomislio da će ova tema 'odumrijeti' sama od sebe, a onda dođe neko i 'digne' je potpuno besmislenim komentarom i natjera me da temu zaključam. Žalim slučaj.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top