Lutka od krvi, bez trunke ideje

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Sutra se valja poraniti, umiti i lepo obući. Predstavnici stranka idu kod aktuelnog predsednika Borisa Tadića na razgovor. U današnjem "Dnevniku 2" na RTS-u smo imali prilike da čujemo i vidimo (ili bilo šta od ova dva) da prvo ide SRS - sa ženskim prerdstavnikom bez i jedne platforme. Posle ide farsa od predstavnika DS kod jel predsednika koji je ujedno i predsednik te stranke pa mislim da će mu to doći kao pauza. Baš me zanima šta će DSS-ovi da predlože...
 
iza prozora nemirnog sna
osjecam njihove sjene
gledam kako kroz zidove plesu
kurvini sinovi
zatvori gubicu nije vrijedna zanata
istresi gorcinu do kraja
na strateskim mjestima njihovi ljudi
kurvini sinovi
lutke od krvi bez trunke ideje
ubice na cesti
losa noc bjezim iz grada
oni dolaze
kurvini sinovi
otisao sam daleko do krajnjih granica
more je uzimalo od neba
na drugoj strani znaci oluje
vidio sam kako plaze u tami
hladna noc pred velike dogadjaje
ne zelim vise da se sjecam
znali su gdje ce me naci
kurvini sinovi

(Џ. Штулић)
 
Iron Lord:
Sutra se valja poraniti, umiti i lepo obući. Predstavnici stranka idu kod aktuelnog predsednika Borisa Tadića na razgovor. U današnjem "Dnevniku 2" na RTS-u smo imali prilike da čujemo i vidimo (ili bilo šta od ova dva) da prvo ide SRS - sa ženskim prerdstavnikom bez i jedne platforme. Posle ide farsa od predstavnika DS kod jel predsednika koji je ujedno i predsednik te stranke pa mislim da će mu to doći kao pauza. Baš me zanima šta će DSS-ovi da predlože...

Ах.....како ће наша лепа "барбика" да преброди све ове проблеме, питам се ја...?








п.с. Ено, хер Теофил Панчић се ваља на екрану Б92........кхм, кхма, кхм......
 
Шта ће ? Има да се кољу, да цупкају, пене ... Сад ће се урврдити пазар - колике ће коме бити годишње зараде, ко коме да отме ... јер прилика је и трајаће 4 године.

Сигурно је да ми их није жао уопште. А на крају ће сви да изађу и да кажу : Ево повешћемо вас у бољи живот у Европу итд. итд. а ви само седите и уживајте.
 
dzoni ,za platformu 2000

''laz izmislja opake sne
slatka umorna laz
i dok nemoc pretvara u snagu bola
gluperde lutaju daleko

sto zelis time da kazes
prodani skote bez casti
na obzorju se vide stare parole
ali ne vidim boju

i dok trazim u tvjoj sijeni
izgubljene godine
i dok trazim u tvojoj rijeci
ono sto ne postoji

na obzorju iskrsavaju stare parole
ali ne vidim boju..''
 
Iron Lord:
@eremita
Ej, ajde ćuti kad ne umeš da se igraš. Vidiš da je nit vodilja nešto drugo...
:razz:

Поштовани,

имам благи утисак да се ваша лордовска висост опет наклаћује на моју маленкост а да ја при томе не знам чиме сам то заслужиЈо...

п.с. Можда није довољно јасан наслове ове теме, оно "лутка од крви..." :roll:
 
eremita:
Поштовани,

имам благи утисак да се ваша лордовска висост опет наклаћује на моју маленкост а да ја при томе не знам чиме сам то заслужиЈо...

п.с. Можда није довољно јасан наслове ове теме, оно "лутка од крви..." :roll:



Opustite se... Samo govornička veština lidera stvara utisak da stranka nešto želi. Lepo je kad kažu da nemaju ideju.
Što se klaćenja tiče, tu imate jasnu opomenu kakvo klaćenje nije dozvoljeno. A sad ova tema kao i svaka druga dnevna potonuti mora...
 
Ne zaboravite sutra da pogledate Dnevnik i saopštenja stranka šta su predložili prilikom odlaska kod aktuelnog predsednika. Idu sve jedan za drugim...
pocinjucrtaci.jpg
 
Мени некако Рамбо Амадеус завриштао у глави : "Пријатељу, пријатељу, марш у п.... материну "
Каже ми како да се обратим нашј политичкој елити.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top