piskice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jedite kod Djoa

Zainteresovan član
Poruka
231
mi smo u mom selu davno pre pravili cake puske to je papiric mali savijen i sakriven od profespora i on kada izadje kafa ili ako otvara prozor onda on mi izvadim papric i pisem od papira sto na papircetu parcetu pise a on me nevidi evo ja izasao profa na van ucinioce i ja spapira opet prepisao i tako dobijem uvek 2 tri zavisi od papirce kolko je ako sve ako ima na njega iz srbskoga
 
Jedite kod Djoa:
mi smo u mom selu davno pre pravili cake puske to je papiric mali savijen i sakriven od profespora i on kada izadje kafa ili ako otvara prozor onda on mi izvadim papric i pisem od papira sto na papircetu parcetu pise a on me nevidi evo ja izasao profa na van ucinioce i ja spapira opet prepisao i tako dobijem uvek 2 tri zavisi od papirce kolko je ako sve ako ima na njega iz srbskoga
zato si ti tako pismen....
 
Jedite kod Djoa:
mi smo u mom selu davno pre pravili cake puske to je papiric mali savijen i sakriven od profespora i on kada izadje kafa ili ako otvara prozor onda on mi izvadim papric i pisem od papira sto na papircetu parcetu pise a on me nevidi evo ja izasao profa na van ucinioce i ja spapira opet prepisao i tako dobijem uvek 2 tri zavisi od papirce kolko je ako sve ako ima na njega iz srbskoga
gloop si.
 
ne znam kol'ko je glup ovaj shto je postavio temu i ne zanima me, al ochito mi je da ste vi retardusi.
ovo je forum a ne smejaonica i lupaonica.
odgovorite na temu il se tornjajte odavde.
 
Belgrade girl:
:smajli koji pokazuje mali prst:

:Idol::
aka gloopo

a ti postujesh u njoj......

to .. je .. ovaj...ja... ne.. znam.....
ako ne znash porazmisli malo bolje pre no shto postujesh poshto mlatish.
i poradi usput na logici. ako ja postujem na nechemu shto je postalo glupo s namerom da to vishe ne bude glupo, onda to ne znachi da sam sebi kontradiktoran.

Sanja Carica:
Onda nek neko zakljuca ovaj glupi,bespotrebni topic i problem je reshen!
topik sam po sebi nije glup i nepotreban, tema ko tema, jedini problem s njim je shto ste ga u startu spamovali.
 
poqshavash da od ove teme napravish neshto neglupo....

onda dobro....
icon_rolleyes.gif
 
Keeper:
:smajli koji pokazuje mali prst:


ako ne znash porazmisli malo bolje pre no shto postujesh poshto mlatish.
i poradi usput na logici. ako ja postujem na nechemu shto je postalo glupo s namerom da to vishe ne bude glupo, onda to ne znachi da sam sebi kontradiktoran.


topik sam po sebi nije glup i nepotreban, tema ko tema, jedini problem s njim je shto ste ga u startu spamovali.
Chekaj,hoches da kazhes da je rasprava o pushkicama sa nekim ili glupim ili retardiranim ko je zapocheo ovaj topic potrebna?!?!?!!?
Svi znamo da pushkice postoje,znamo da su korisne i znamo da ih koristimo!Kraj priche!
 
Stavila bih opet smajlije koji se smeju ali prvo da pitam:Keeperu,sto ti smeta ova tema?
I sto ti smeta da se ja smejem?
Sad ima za inat da nabudzim smajlije koji se smeju!
Hehe...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top