"vesele cetrdesete"

Drž se, polarna svetlosti! Nisi jedina!

P.S. Ja intenzivno razmišljam čime će mužić "da me iznenadi i obraduje"!!! U obzir dolaze samo materijalne vrednosti! Ništa telesna i duhovna zadovoljstva! :lol: :lol:
 
polarna svetlost:
Blizim se cetrdesetoj, strah me je jos uvek se osecam mladom ali pomozite
Pridji tome na filozofski nacin....
Niko od toga nije pobegao...jos se nije dogodilo, ako ne racunam Volta Diznija...;)
Dakle to je neminovnost...
A to sto se osecas mladom...to je zato sto i jesi mlada...jer samo su mladi oni koji ne klonu duhom...pa cak i sa 80!!
Vidjam svaki dan mlade "starce" i one druge koji vise nemaju 20 ali uvek ostaju deca..
To je unutar tebe..
I veruj...to nije kraj...i posle " kraja" opet nije kraj...Nebi to imalo smisla da je tako...
Ja zelim da verujem u to...

Mnogo kakim...Izvini.
Pozzz
 
Hellen:
А што би четрдесета била нека већа прекратница од 38. или 43.?
pa lakse je kad ti godine pocinju sa 3 nego sa 4
ja ove godine pocinjem da pisem trojku a oprastam se od dvojke,i bas mi je cudno.i secam se tridesetog rodjendana svog oca,jaooo kako je meni to izgledalo matorooo
dobro,sad se to promenilo,ali mislim da je uvek cudno kad se prebacujes u novu deceniju
mada mislim da je tema neko sprdanje
 
hanibal77:
pa lakse je kad ti godine pocinju sa 3 nego sa 4
ja ove godine pocinjem da pisem trojku a oprastam se od dvojke,i bas mi je cudno.i secam se tridesetog rodjendana svog oca,jaooo kako je meni to izgledalo matorooo
dobro,sad se to promenilo,ali mislim da je uvek cudno kad se prebacujes u novu deceniju
mada mislim da je tema neko sprdanje

Па, једино тако, симболички...
Иначе, у животу се ништа битно не мења.
 
Najlepse sam se osecala kad su mi godine pocinjale sa dvojkom! POsle mi je bilo sve teze. Nije stvar u strahu od smrti, vec u strahu od starenja. Staris, sve ti smeta, sve te nervira, vise nista nije lako i brzo kao pre. Svi vise ocekuju od tebe, pa zaboga, nisi vise mlad, nista ti se ne oprasta.Sve moras da odradis ispravno, da svi budu zadovoljni.....grozno...Jedino sto me tesi je da i moji prijatelji i znanci stare samnom....Nista lepse od trece decenije!!!!
 

Back
Top