agencija za promet nekretnina
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: agencija za promet nekretnina

Neproveren član
    Učlanjen
    16.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Thumbs up agencija za promet nekretnina

Da li neko zna da mi kaze na koji nacin agencije za promet nekretnina dolaze do nekretnina koje imaju u svojoj ponudi prilikom prodaje ili davanja u zakup?Da li agencije zovu vlasnike koji su vec dali oglas za svoju nekretninu pa im nude da i oni pokusaju da prodaju njihovu nekretninu ili na neki drugi nacin?Znam da agencije imaju veliki izbor stanova u ponudi ali mi nije jasno kako dolaze do njih?

Zainteresovan član MegiS (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: agencija za promet nekretnina

zovu vlasnike koji su već dali oglas, i po preporuci, možda ima još nekih načina, ali ovaj prvi je najčešći
    A šta će ti to?
    Carpe Diem!

Neproveren član
    Učlanjen
    16.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

razmisljala sam o otvaranju agencije

Učlanjen
    11.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

dobro, nije to loše... ali da li si ti taj posao ikad radila? na osnovu pitanja koje si postavila, imam utisak da nisi to radila. možda ne bi bilo loše da odeš da radiš u nekoj agenciji neko vreme da vidis kako se taj posao obavlja.
    Carpe Diem!

Neproveren član
    Učlanjen
    16.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

i ja sam razmisljala o tome.U principu znam kako se radi jer sam se dosta raspitivala i o registraciji agencije i o drugim stvarima.Ali sto se tice konkretno pitanja u vezi prikupljanja stanova za svoju ponudu to svi kriju kao "poslovnu tajnu"

Učlanjen
    11.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

idi u neku malo bolju agenciju, radi mesec dana kao agent, mislim da je to dovoljno da ukapiraš osnov tog posla, nema tu mnogo mudrosti. uz dužno poštovanje svima koji od toga žive, iskreno mislim da je na našim prostorima agencija za nekretnine prodavanje magle....
    druga stvar, u početku nećeš imati veliku bazu stanova, dok ne prikupiš, a i to se stalno menja (pogledaj malo oglase, videćeš da se mnogo istih stanova pojavljuje u većini agencija, pogotovo većih), a dok ne stekneš bazu, ti ustvari za kupca koji ti se javi na neki odredjeni oglas, praviš ponudu skupljajući stanove po drugim agencijama. naravno, tada deliš proviziju, ali važno je da posao krene.
    Carpe Diem!

Neproveren član
    Učlanjen
    16.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

tacno ,upravu si.Verovatno je u tome fazon sto agencije saradjuju i pomazu jedna drugoj uz podelu provizije,naravno.Stvarno bih trebala da probam malo da radim da bih videla kako sve to ide u praxi

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •