WIN-XP STARTOVANJE
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: WIN-XP STARTOVANJE

KRSMAN
    Guest

Podrazumevano WIN-XP STARTOVANJE

Kada ukljucim racunar i prijavim se racunar racunar nemoze da se startuje.Pritiskom na 3 tastera-ctrl-w-i alt odjednom u kombinaciji sa tasterm Esc pojavi mi se kartica na kojoj kliknem OK i posle toga sve radi kako treba-kao i ranije.Ovo mi se desava od nedavno i poruke koje dobijam od sistema su u vezi male memorije.Racunar mi je 1.2GH-256MbSDRAM.HD-80GB.Molim vas pomozite mi kako da resim ovaj problem.

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

A da ti ne lezi i suvise stvari u boot up i start up sektoru, to zna da izazove brzinu podizanja sistema i gutanje memorije.. Ne mogu da kazem da je to ali ako ti na samom start up-u kaze da imas nedostatak memorije, ovo mi pada na pamet.. Mada ispasce da sigurno gresim

Guest

Podrazumevano

kako da iz start-up liste iskljucim programe.Dali ih mnogu posle aktivirati.

ZimCo_
    Guest

Podrazumevano

postoje dva nacina da iskljucis startne file-ove. jedan je: start/programs/startup i izbrises sta ti se ne svidja odatle.
    A drugi je iz regedit-a,
    stisnes dugme start/ran tu ukucas regedit, otvori ce ti se novi prozor pa ides na hkmachine/softver/microsoft/windows/currentversion/run i tu pobrisi sve programcice koji ti se ne svidjaju jer su tito svi programi koji ti se startuju pri podizanju racunara,
    proveri jos i ovaj put hkUser/softver/microsoft/windows/currentversion/run na njemu se pojavi po neki startni program koji ti se dize pri podizanju racunara ali kada se ulogujes kao drugi log, mislim.

Primećen član
    Učlanjen
    08.12.2003.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

i mozes da odes na Start->Run->pa ukucaj msconfig i tamo izaberi startup pa pogasi sta ne bi trebalo da je tu..

Slične teme

1. Startovanje i vrbovanje...
    Autor Autobus 88 u forumu Zanimljivosti
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 07.11.2006., 12:51
  2. startovanje
    Autor kapoeira u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 26.06.2005., 00:44
  3. Startovanje
    Autor Skarf u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 39