Srpske Ustase ili nesto drugo ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nacionaldemokrata

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
344
Znam da je vecina pljuvaca Srbije na ovom forumu neki ustaski "branitelj" ili muslimanski "mudza", ali medju njima ima i "srpskih ustasa". Neznam kako drugacije nazvati domace izdajnike, ali pitanje je zasto je njihov mentalni sklop izdajnicki?

Mislim da su to slepci i paraziti koji su uvideli da mogu da zive ili dodju do izrazaja lakse ako ce pljuvati po svom narodu u ovo vreme reformi i slusajuci svoje nalogodavce dobiti koju pohvalu ili poklon za sve ono sto rade.

Srbi prvo trebaju da se rese ovakvih "srba", a posle toga ostali ce biti vise nego lojalni drzavi u kojoj zive ili ce tiho pokupiti prnje i zapaliti iz iste.
 
Koji ste vi slepci pa to vise nije ni smesno :P

Ove domace ustase kao i one prave, iskompleksirane srbima do maksimuma.

Tako i u lepoj njihovoj, kad im nesto ne valja ili ne ide, njima i danas srbi krivi, a ni S od srba u lepoj njihovoj hehehe. Sada i ove domace ustase, svi koji vole svoju zemlju i brane je od domacih i stranih neprijatelja, oni su automatski radikali :D

Pa ako je to tako, radije cu biti radikal a ujedno i srbin, nego "demokrata" i g0vno cija se ideologija zalaze za pljuvanje svog naroda i svega srpskog :)


btw. Nisam radikal i ne podrzavam njihovu stranku zbog dosta radikalnog razmisljanja, ali opet se slazem sa dosta nacionalnih i patriotskih misljenja u njihovoj ideologiji.


p.s. Ae bezi sad parazitu i pazi sta pricas jer vremena se menjaju.... ;)
 
nije covek mislio na to.

samo bolesni mozak moze srpstvo uvek povezivati sa necim loshim.

ND, paraziti su svuda oko nas.
Po meni nisu paraziti vec VOLOVI.

ajmo, ajde, kud nas vetar nosi, . ajmo svi za komuniste, ajmo sada svi u "jevropu", sta ce nam ostali...

zato nam Putin nije dao orden za borbu protiv fasista u WWII nego dao Mesicu .
zato sto smo "pametni" pa smo promenili sva imena ulica koje su nosile nazive ruskih oficira u WWII i preimenovali u "jevropske" dok hrvati (jeste da su imali 10x manje od nas) sacuvali iste.
 
Nacionaldemokrata:
Znam da je vecina pljuvaca Srbije na ovom forumu neki ustaski "branitelj" ili muslimanski "mudza", ali medju njima ima i "srpskih ustasa". Neznam kako drugacije nazvati domace izdajnike, ali pitanje je zasto je njihov mentalni sklop izdajnicki?

Mislim da su to slepci i paraziti koji su uvideli da mogu da zive ili dodju do izrazaja lakse ako ce pljuvati po svom narodu u ovo vreme reformi i slusajuci svoje nalogodavce dobiti koju pohvalu ili poklon za sve ono sto rade.

Srbi prvo trebaju da se rese ovakvih "srba", a posle toga ostali ce biti vise nego lojalni drzavi u kojoj zive ili ce tiho pokupiti prnje i zapaliti iz iste.


Partizanski nacin razmisljanja pomesan sa shovinizom,tzv. srbo-komunizam.

Zanimljivije je bilo ovde dok je bila predizborna kampanja. Ovo sada je drvljenje qrca.
Ae zdravo,odoh da odmaram i da gledam THE WALL!!! Smarate,jer ste extra dokoni,radite nesto patriJote.
 
SerbiaUnited:
nije covek mislio na to.

samo bolesni mozak moze srpstvo uvek povezivati sa necim loshim.

ND, paraziti su svuda oko nas.
Po meni nisu paraziti vec VOLOVI.

ajmo, ajde, kud nas vetar nosi, . ajmo svi za komuniste, ajmo sada svi u "jevropu", sta ce nam ostali...

zato nam Putin nije dao orden za borbu protiv fasista u WWII nego dao Mesicu .
zato sto smo "pametni" pa smo promenili sva imena ulica koje su nosile nazive ruskih oficira u WWII i preimenovali u "jevropske" dok hrvati (jeste da su imali 10x manje od nas) sacuvali iste.

Znaci , Putin nije dao nama orden zbog gradskog komunalnog....... :D :D :D
E, majstore, vecu glupost nisam dugo procitao...... :D

BTW.....koju su to hrvati ulicu , a da se zove po nekom ruskom oficiru , sacuvali i nisu je preimenovali??? :roll:
 
inagadadavida:
Kakva konfuzna recenica.....yebote, jesi ti zavrsio bar cetiri razreda osnovne??? :confused:

pa razumece ko razume (I OVO Ti JE KONFUZNO IZGLEDA)

nacionalizam = srpstvo = voli prvo svoje pa druge
antinacionalizam = tzv. jeuropski blok :) = voli prvo tudje pa nashe
TO IPAK NIKADA NISAM RAZUMEO

neko vas opasno vozi... :) :)

svakome je stalo do svog dupeta

mi smo u toj prici nekoliko godina i odmah smo postali gadovi
a sta reci onima koji su u toj prici 150 godina
mislite da se nekome (citaj Jeuropi) jbe za vas...
 
A zasto je konfuzna ? Znaci ako se radikali zalazu za neke debilne granice Karlobag - Virovitica itd. a ujedno podrzavaju srpsku drzavu i srpski narod, ja ne mogu da se ne slozim sa ovim prvim a da sam za drugo ?

Glup si ti decko, a i 4 razreda su bolje nego "medresa" koju si ti zavrsio ;)
 
inagadadavida:
[/B]

Znaci , ipak si stao na 4 razreda.........tako sam i mislio :D

Pa vidim ni ti ne osporavas medresu, a znamo svi da se bar i u ta 4 osnovne vise nauci od islamske ideologije i citanja kurana u besvest :P Nije ni cudo sto se dizete u vazduh k'o za "dobar dan" :P haha


Ajmo sada svi zajedno "diiiiigni se u vaaaaazduhh ubiiiiiij seeeee......davideeee....balijoooo ooo" ;) :P
 
Nacionaldemokrata:
Znam da je vecina pljuvaca Srbije na ovom forumu neki ustaski "branitelj" ili muslimanski "mudza", ali medju njima ima i "srpskih ustasa". Neznam kako drugacije nazvati domace izdajnike, ali pitanje je zasto je njihov mentalni sklop izdajnicki?

Mislim da su to slepci i paraziti koji su uvideli da mogu da zive ili dodju do izrazaja lakse ako ce pljuvati po svom narodu u ovo vreme reformi i slusajuci svoje nalogodavce dobiti koju pohvalu ili poklon za sve ono sto rade.

Srbi prvo trebaju da se rese ovakvih "srba", a posle toga ostali ce biti vise nego lojalni drzavi u kojoj zive ili ce tiho pokupiti prnje i zapaliti iz iste.
Dobro zapazanje.
Mozda na prvi pogled zvuci grubo nazvati nekoga ustasom, ali kad pojedinci ovde ponavljaju one najgore antisrpske pricice, bukvalno kao da si na nekom forumu navijaca Hajduka iz Splita recimo, e onda ih je tesko ne nazvati ustasama.

I naravno da ne postoje 'hrvatski cetnici', oni ili siptari, ne pricaju najgore gadosti o svom narodu....
 
Salvantis:
Dobro zapazanje.
Mozda na prvi pogled zvuci grubo nazvati nekoga ustasom, ali kad pojedinci ovde ponavljaju one najgore antisrpske pricice, bukvalno kao da si na nekom forumu navijaca Hajduka iz Splita recimo, e onda ih je tesko ne nazvati ustasama.

I naravno da ne postoje 'hrvatski cetnici', oni ili siptari, ne pricaju najgore gadosti o svom narodu....
Ја понекад кажем: зависи шта се све под појмом "усташа" подразумева.

(А, код мене, лично и породично, тај појам има више значења).

(као оно у речницима, кад стоји под, 1, 2,3...). Али не бих сад даље о томе овде, да не смарам ширу публику).
 
Nacionaldemokrata:
Znam da je vecina pljuvaca Srbije na ovom forumu neki ustaski "branitelj" ili muslimanski "mudza", ali medju njima ima i "srpskih ustasa". Neznam kako drugacije nazvati domace izdajnike, ali pitanje je zasto je njihov mentalni sklop izdajnicki?

Mislim da su to slepci i paraziti koji su uvideli da mogu da zive ili dodju do izrazaja lakse ako ce pljuvati po svom narodu u ovo vreme reformi i slusajuci svoje nalogodavce dobiti koju pohvalu ili poklon za sve ono sto rade.

Srbi prvo trebaju da se rese ovakvih "srba", a posle toga ostali ce biti vise nego lojalni drzavi u kojoj zive ili ce tiho pokupiti prnje i zapaliti iz iste.

Када на неким од јавних скупова народ почне на помен имена неког политичара који може бити по пореклу и Србин да виче: УСТАША, УСТАША, тај повик не
означава намеру да се том човеку припише чланство у усташкој НДХ-азији.
Једноставно то значи: ДА ЈЕ ТАЈ ЧОВЕК АНТИСРБИН - ЧОВЕК ОПСЕДНУТ
МРЖЊОМ НА СРБЕ, којом се храни као нека пијавица.

Људи означени од народа именом УСТАША углавном имају неки проблем са сопственим пореклом, тј. или су из неког мешовитог брака па имају емотивни
проблем, или су из неке комунистичке породице које су се приоритетно самим
чланством у СКЈ пре свега одрекле сопственог националног порекла. Они
због напред наведеног НЕ БИ били означени као УСТАШЕ само из тих разлога - већ зато што у свом јавном или професионалном деловању изражавају просто већ
патолошку мржњу према онима који осећају своју националну припадност
српском народу. Време проводе у блаћењу и срозавању националног идентитета,
вере, историје, обичаја, традиције, верујући да ће тако (као безимена врећа го?ана) бити ближе Јевропи. То је њихова велика ЗАБЛУДА. 8-)

Сви људи треба да буду ЈЕДНАКИ (пре свега пред законом), али
сви људи не могу и не треба да буду ИСТИ -
безимени бројеви са утиснутим холограмом на челу,
И ТО СЕ НИКАДА, ХВАЛА БОГУ, НЕЋЕ ДОГОДИТИ.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top