Испуњен и последњи Шешељев захтев!

Chávez

Primećen član
Banovan
Poruka
955
Сад би они јадници са Б92, који су тврдили да наводно један од Шешељевих захтева није испуњен, морали да поједу све што су изас*али.

---

Хаг - Председник хашког трибунала Фаусто Пкар именоваће ново судско веће за поновни почетак суђења лидеру Српске радикалне странке Војиславу Шешељу, произилази из докумената суда у Хагу. Веће председавајућег Алфонса Орија, које је у новембру прошле године неуспешно започело суђење Шешељу, док је он штрајковао глађу, одређено је, наиме, да води процес против једног од бивших вођа ОВК Рамуша Харадинаја. То суђење почиње 5. марта. Тиме је Трибунал практично испунио Шешељев захтев да се промени судско веће, који је он крајем прошле године поставио као један од услова за окончање штрајка глађу.
 
DB 06:
Pa to je onda trijumf.
Mada,bio je i jedan kralj Pir,davno.I on je,kazu,trijumfovao u nekom boju.Od tada potice izreka "Pirova pobeda".
Nadam se da je vojvoda srecan sada.
Niko u Hagu nije srecan, ali, vazno je da ziv i zdrav.
Inace PIROVA POBEDA - je izraz proistekao iz reci koje je izgovorio sam kralj PIr-"Ako opet treba ovako da pobedimo Rimljane, propascemo!
Dakle, vrlo vesto napravi ovo poredjenje:)
 
DeteSunca:
Dovoljno za šta...?
Ne razumem?
Dovoljno ce biti da se sam kralj Pir alijas Seselj vrati iz rata sa mnogo jacom haskom vojskom. Sam je i otisao. Gubicu su zaista ogromni, 4 godine tamnovanja, strajk gladju skoro do smrti, ceka ga dugotrano sudjenje - izvodjenje svedoka, odbrana......znaci samo to ce potrajati. Dakle, ako se v rati u Srbiju, a dace Bog, pobedio je uz velike zrtve.
Tako nekako...... :cry:
 
*BILJA*:
Ne sporim...
Mada, ako Seselja poredimo (uslovno receno) sa kraljem Pirom, dovoljno ce biti ako se samo "kralj Pir" vrati:)
O,Biljo....dobro vece.Odavno se nismo "sreli" na nekoj temi. :)
Nevezano sa ovim poredjenjima "pobeda" i "pobednika",samo da ti kazem da bih i ja voleo da se Seki vrati sto pre,koliko sutra vec.
Medjutim,sumnjam da bi nam se poklopile ideje i motivi za takav ishod sudjenja.
Ja sam ubedjen da to bas ne bi imalo epohalan znacaj za SRS i samog vojvodu.
Ipak,ostavljam i tebi pravo na razlicit stav.
 
*BILJA*:
Ne razumem?
Dovoljno ce biti da se sam kralj Pir alijas Seselj vrati iz rata sa mnogo jacom haskom vojskom. Sam je i otisao. Gubicu su zaista ogromni, 4 godine tamnovanja, strajk gladju skoro do smrti, ceka ga dugotrano sudjenje - izvodjenje svedoka, odbrana......znaci samo to ce potrajati. Dakle, ako se v rati u Srbiju, a dace Bog, pobedio je uz velike zrtve.
Tako nekako...... :cry:
On je otišao tamo da se sakrije od nečega. Misliš da bi on tražio da mu se obnovi postupak koji ionako predugo traje da zaista hoće da se vrati u ovom trenutku. On ima sve u svojim rukama, brani se dobro, ne mogu mu ništa, ali se on zajebava, e ne znam što.
 

Back
Top