dobra mesta

U luci Beograd, na bankinama neposredno od obalnog carinskog depoa, jedno sto metara u pravcu pancevackog mosta. Probaj to, mada ces uglavnom to da nadjes smudja a i neku stuku tu i tamo.
 
S obzirom da sam i sam sa NBg-a ako nisi motorizovan onda ti je to malo zaj_-_-a varijanta. Cuo sam da je dobro mesto kod brodogradilista ali na Savi, a ne u brod.grad. zalivu. Doduse bio sam tamo samo 1 i cuo od nekih domorodaca da tu ima neki pandurski poligon sta li pa mogu malo da te smaraju plavi andjeli, a neki lik mi je rekao da ne diraju pecarose ako ides uz obalu. Njihov objekat je 100-tinak m daleko od vode pa sad ako si avanturista...Do brodogradilista ti je najlakse da stignes ovako: ako izadjes iz buvljaka i ides levo, predjes ulisu i ides pravo, kad dodjes do sljunkare i krivine od 90 stepeni nastavi nizvodno i zabaci gde ti se ucini pogodno. Imas dobrih mesta kad krenes uzvodno od blokova prema ostruznickom mostu, tu imas i kanal Galovicu. Ako imas kola ili bajs mozes i uzvodno gore u pravcu Sucina ili cega vec. Imas dobrih mesta i u Zemunu od Usca pa uzvodno. Najbolje ti je da sidjes kod Gardosa na Siroku stazu ili jos uzvodno Jos ako imas camac smudj je tvoj.
Peace to NBG
Kajblo 33.
 

Back
Top