Najgluplje na televiziji

epa da odgovorim i ja sam ono sto me najvise trenutno nervira jeste ona reklama sa onom babom za doncafe :lol:
mislim baba je stara kao biblija a ona tu ima kao toliko bogat ljubavni zivot pa poducuje celu porodicu,pa jos neka trula igra reci i onda se svi smeju :roll:
a sto je najgore napravise od toga citavu seriju sve je pocelo time sto je ona baba gurnula saksiju na komsijinu glavu i sad se oni tu ljubakaju...glupo :roll:
 
joooooooooooooj sta od reklama nije glupo??????? sto hilada razlicitih ulozaka, pa onda neka prica o njima i nesto s*re, pa onda one glupe spanske serije, tacno znas sta ce sledece da se dogodi, ova otisla na mars i ostala trudna sama sa sobom.........a na pinku ih ima gomila..baba kad sedne za tv od 4 pa do 7 samo serije..........

definitivno mi treba jos jedan tv......
 
neven:
Sta je po vama ono najgluplje na televiziji?Koja serija,reklama,emisija...imate puno kandidata na raspolaganju pa izvolte :lol:
Prvo,definitivno,treba ukinuti onaj glupi Grand show...dakle uzas zivi.A od reklama...ma sve mi idu na zivce,ali ona reklama:
"Nisam ja luda ,TALAS chini chuda"
JOJ...pa ne da je treba ukinuti,nego...
ili one reklame za FAST...STRASNO
Ako cemo iskreno jedina dobra reklama je ona za tolet papir,kada se lik uvali u neku guzvu na auto-putu,a ide mu se hitno u WC...mnogo jaka reklama...
:lol: :lol:
 
Bliznakinja:
neven:
Sta je po vama ono najgluplje na televiziji?Koja serija,reklama,emisija...imate puno kandidata na raspolaganju pa izvolte :lol:
Prvo,definitivno,treba ukinuti onaj glupi Grand show...dakle uzas zivi.A od reklama...ma sve mi idu na zivce,ali ona reklama:
"Nisam ja luda ,TALAS chini chuda"
JOJ...pa ne da je treba ukinuti,nego...
ili one reklame za FAST...STRASNO
Ako cemo iskreno jedina dobra reklama je ona za tolet papir,kada se lik uvali u neku guzvu na auto-putu,a ide mu se hitno u WC...mnogo jaka reklama...
:lol: :lol:
e da fast reklame!definitivno mrzim kad od reklame prave seriju to treba da bude nesto kratko i efektno :?
 
pa sto ih onda gledate... ne volis nesto, nervira te, ne gledaj.. Covek radi ono sto voli, a sto ne voli igorise, tako i sa gledanjem, tako da ne kapiram zasto lupate toliko, niko vas ne prisiljava da gledate grand i city, al ipak gledate pa onda pljujete po istom, mislim glupost..
 
Miss_worms:
neven:
Miss_worms:
Mrzim Grand,sve reklame i zato kad gledam TV gledam Hallmark(filmovi i nema reklama). :x
e blago tebi da bi ja ovde na pinku odgledao jedan film moram prvo da odgledam cetiri bloka reklama... :roll:
Znam ja da je kablovska zakon! :P Mozemo ponekad da gledamo i zajedno,ako nisi mnogo daleko? :roll:
heh ja definitivno jesam daleko...na jugu :lol:nase zemlje
 
SisaDaPimp:
pa sto ih onda gledate... ne volis nesto, nervira te, ne gledaj.. Covek radi ono sto voli, a sto ne voli igorise, tako i sa gledanjem, tako da ne kapiram zasto lupate toliko, niko vas ne prisiljava da gledate grand i city, al ipak gledate pa onda pljujete po istom, mislim glupost..
ali ja ne zivim sam u kuci :? a i cesto mi dolaze gosti(tacnije komshinice) koje se tope nad vesnom irvas i njenim "vedrim" duhom... :roll:
 
SisaDaPimp:
pa sto ih onda gledate... ne volis nesto, nervira te, ne gledaj.. Covek radi ono sto voli, a sto ne voli igorise, tako i sa gledanjem, tako da ne kapiram zasto lupate toliko, niko vas ne prisiljava da gledate grand i city, al ipak gledate pa onda pljujete po istom, mislim glupost..
U tome se potpuno slazem sa tobom da ne treba da se gleda nesto ako vec ne volite, ali Neven je pitao sta nas nervira, pa onda nema veze sa tim da li neko gleda ili ne. Inace ni ja ne podnosim takve emisije, ali zato sto kaze Sisa ne treba gledati, pa ja ni ne gledam. Gledam uglavnom mizicke kanale, ali sa muzikom koju ja volim.
Sto se tice tih reklama, to stvarno moze da iznervira, narocito kada je neki napet film, pa ono najzanimljiviji deo ti prekidaju, ali to je dobro kada je neki horror pa te malo razveseli.
 

Back
Top