Najgluplje na televiziji

neven:
mala luda:
SPANSKE serijeeeeeeeeeeeeee
spanske serije su vec izabrane za sampione :lol:
drugo mesto grand parada
e sad trece :?
IIIIIiiiiii apsolutno trece mesto za najgluplje televizijske pojmove dobijaju uvek...
uvek tako originalno glupe i dosadne...
reklame za Grand kafu(sa sve saksijama,Deda Mrazicima,stubovima,automobilima i svadbama)...
a
sad
aplauz :P :D
 
Miss_worms:
neven:
mala luda:
SPANSKE serijeeeeeeeeeeeeee
spanske serije su vec izabrane za sampione :lol:
drugo mesto grand parada
e sad trece :?
IIIIIiiiiii apsolutno trece mesto za najgluplje televizijske pojmove dobijaju uvek...
uvek tako originalno glupe i dosadne...
reklame za Grand kafu(sa sve saksijama,Deda Mrazicima,stubovima,automobilima i svadbama)...
a
sad
aplauz :P :D
e sad posto smo vec napravili top listu za najgluplje mozemo isto da uradimo i za najbolje na televiziji :?
 
aha! A meni je najbolja ona za Fantu... ,,hello''.... super je
Najgore - spanske serije, city, grand... ne mogu da verujem da to ima toliku prodju kod naroda. Mene razni popularni likovi kritikuju sto ne izlazim, a ja kad god izadjem u neku od dve somborske diskoteke, smuci mi se... izasla sam dosad samo dvaput i to jednom za novu godinu.. ma strasno, masu najvise pale stoja, oni moronski splavovi, crno i zlatno... odvratno, odvratno!!! I kako onda da izlazim?? Ima jedan klubic, kafanica, sta vec, Suncani Sat, jako popularno medju alternativcima, tamo izlaze rokeri, bude mnogo dobrih svirki, istina da mnogo duvaju ali makar bolji provod nego u onim groznim fenserskim diskotekama... pa bar da su prave fenserske nego SELJACKE!!! Jer kad izadjes za Novu u grad i doceka te DJ koji svake 33 sekunde vice ,,Najludji narodnjaci u Novogodisnjoj noci samo u diskoteci Zebra...'', prosto ti dodje da se zatvoris u kuci do kraja zivota.
 
NE MORA GRAND SHOU UVEK DA BUDE TAKO STRASHAN.MISLIM,AKO ISKLJUCHISH ZVUK MOZESH BASH LEPO DA SE ISMEJESH TOME NA SHTA LICHE I SHTA SU OBUKLI :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: OD REKLAMA MI SE SVIDJA ONA ZA KOKA KOLU SA ONOM DEVOJKOM I TIPOM KOJI BIRA KOSHULJU.
 
neven:
Miss_worms:
neven:
mala luda:
SPANSKE serijeeeeeeeeeeeeee
spanske serije su vec izabrane za sampione :lol:
drugo mesto grand parada
e sad trece :?
IIIIIiiiiii apsolutno trece mesto za najgluplje televizijske pojmove dobijaju uvek...
uvek tako originalno glupe i dosadne...
reklame za Grand kafu(sa sve saksijama,Deda Mrazicima,stubovima,automobilima i svadbama)...
a
sad
aplauz :P :D
e sad posto smo vec napravili top listu za najgluplje mozemo isto da uradimo i za najbolje na televiziji :?
Al' smo tandem! :)
 
Miss_worms:
neven:
Miss_worms:
neven:
mala luda:
SPANSKE serijeeeeeeeeeeeeee
spanske serije su vec izabrane za sampione :lol:
drugo mesto grand parada
e sad trece :?
IIIIIiiiiii apsolutno trece mesto za najgluplje televizijske pojmove dobijaju uvek...
uvek tako originalno glupe i dosadne...
reklame za Grand kafu(sa sve saksijama,Deda Mrazicima,stubovima,automobilima i svadbama)...
a
sad
aplauz :P :D
e sad posto smo vec napravili top listu za najgluplje mozemo isto da uradimo i za najbolje na televiziji :?
Al' smo tandem! :)



svaka vam cast... :twisted: :evil:
 

Back
Top