Najgluplje na televiziji

kolko sam se samo puta iznervirao zbog vrazijih reklama u sred filma, a sto je najgore, tri cetri puta mi se desilo da gledam neki film, skoro sve se izdesava, a oni majmuni taman pred kraj filma (ostalo jos 2 minuta) ubace reklame. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Sto se tice onoga sto je sisa rekao: pa nisam ja sam u kuci, a stan je babin, cale je uvek na njenoj strani i ona uvek gleda ono sto hoce.....

A hallmark ima sve neke budjave filmove od pre sto godina, jes da nema reklama, ali filmovi su teeeeshki s.h.i.t.
 
Chester girl:
SisaDaPimp:
pa sto ih onda gledate... ne volis nesto, nervira te, ne gledaj.. Covek radi ono sto voli, a sto ne voli igorise, tako i sa gledanjem, tako da ne kapiram zasto lupate toliko, niko vas ne prisiljava da gledate grand i city, al ipak gledate pa onda pljujete po istom, mislim glupost..
U tome se potpuno slazem sa tobom da ne treba da se gleda nesto ako vec ne volite, ali Neven je pitao sta nas nervira, pa onda nema veze sa tim da li neko gleda ili ne. Inace ni ja ne podnosim takve emisije, ali zato sto kaze Sisa ne treba gledati, pa ja ni ne gledam. Gledam uglavnom mizicke kanale, ali sa muzikom koju ja volim.
Sto se tice tih reklama, to stvarno moze da iznervira, narocito kada je neki napet film, pa ono najzanimljiviji deo ti prekidaju, ali to je dobro kada je neki horror pa te malo razveseli.
ja reklame u toku filma najcesce koristim da sredim torbu ili nesto slicno. :lol:
 
Kad su prvi put pustili neku spansku seriju, ljudi su se "napalili", mislim da je to bila Kasandra :roll: ..secam se da su devojcice cak kupovale postere, slicice i sve sto ima veze sa tim :shock: Thanks God, uvek sam bila izuzetak kad su gluposti u pitanju :lol: Znaci, gledanost je bila velika, nas narod obozava neke primitivne serije uglavnom :roll: I onda serija za serijom, iznova i iznova :shock: Normalni ljudi popizde, ipak mnogo je...a ovi ostali zeljno iscekuju novu epizodu :evil: Sto je najgore svaka serija je ista,
ok, mozda drugi glumci :lol: , ali sve se svodi na isto, bullshit :!:
 
neven:
Chester girl:
SisaDaPimp:
pa sto ih onda gledate... ne volis nesto, nervira te, ne gledaj.. Covek radi ono sto voli, a sto ne voli igorise, tako i sa gledanjem, tako da ne kapiram zasto lupate toliko, niko vas ne prisiljava da gledate grand i city, al ipak gledate pa onda pljujete po istom, mislim glupost..
U tome se potpuno slazem sa tobom da ne treba da se gleda nesto ako vec ne volite, ali Neven je pitao sta nas nervira, pa onda nema veze sa tim da li neko gleda ili ne. Inace ni ja ne podnosim takve emisije, ali zato sto kaze Sisa ne treba gledati, pa ja ni ne gledam. Gledam uglavnom mizicke kanale, ali sa muzikom koju ja volim.
Sto se tice tih reklama, to stvarno moze da iznervira, narocito kada je neki napet film, pa ono najzanimljiviji deo ti prekidaju, ali to je dobro kada je neki horror pa te malo razveseli.
ja reklame u toku filma najcesce koristim da sredim torbu ili nesto slicno. :lol:
A ja da odem da uzemem da jedem :lol: :lol: :lol:
 
definitivno Grand Shou i ostalu prodakciju tih narodnjaka koji nas teraju u propast i zatupljuju decu.Kad sam videla svoju naj drugaricu da se gubi uz Stoju,htela sam da plachem.I onda me pitaju zashto odlazim sa rodjendana?PA KUDA IDE OVA NASHA ZEMLJA?DA LI STE VI CHULI TEXT TIH PESAMA?DA LI STE VIDELI GARDEROBU TIH PEVACHICA?DA LI VI ZNATE KAKVA JE TA MUZIKA?Ne znam ali ako se ja pitam PINK,onda PALMU i josh neke takve kanale treba ukinuti.
 
Mike girl, ta nasa zemlja je pukla sa muzikom odavno, a ti se u sred krize u zemlji pitas kud ide ova nasa zemlja sa muzikom.. De tu ima smisla..
Ne znam meni je malo trulo kako se ljudi opterecuju ovim onim, a ljudi masovono ostaju bez posla, od mog ortaka i matori i keva su ostali bez posla dok drugi diskutuju o tome sta je dobro a sta lose na TVu..
Kapiram ja da ovde vecini je vec obezbedjena neka buducnost od malih nogu, za razliku od nekih koji moraju jebeno da se potrude za svoju, al to ne znaci da ne treba osvrnuti se oko sebe i baciti pogled na sva ta sranja koja se desavaju, jer ipak ako planirate da zivite u toj zemlji, dal planirate da zivite u necemu boljem, ili da bude gore nego ikad pre..
 
SisaDaPimp:
Mike girl, ta nasa zemlja je pukla sa muzikom odavno, a ti se u sred krize u zemlji pitas kud ide ova nasa zemlja sa muzikom.. De tu ima smisla..
Ne znam meni je malo trulo kako se ljudi opterecuju ovim onim, a ljudi masovono ostaju bez posla, od mog ortaka i matori i keva su ostali bez posla dok drugi diskutuju o tome sta je dobro a sta lose na TVu..
Kapiram ja da ovde vecini je vec obezbedjena neka buducnost od malih nogu, za razliku od nekih koji moraju * da se potrude za svoju, al to ne znaci da ne treba osvrnuti se oko sebe i baciti pogled na sva ta * koja se desavaju, jer ipak ako planirate da zivite u toj zemlji, dal planirate da zivite u necemu boljem, ili da bude gore nego ikad pre..
ajde siso ne moras biti takav pesimista. jeste sve je usrano ali ebiga barem ovde mozemo da trtljamo svacemu
 
Ja nikad nisam bio pesimista oduvek sam bio sanjar, i to mnogo velik sanjar sto me je i odrzalo na nogama kroz ovih 18godina zivota.. Kakav je zivot bio to je moja stvar ja znam sta sam prosao i kako, al da nisam bio optimista i veciti sanjar, ko zna de bi sad bio.. Tako da mislim da treba uspeti naci veceg optimistu od mene..
 
SisaDaPimp:
Ja nikad nisam bio pesimista oduvek sam bio sanjar, i to mnogo velik sanjar sto me je i odrzalo na nogama kroz ovih 18godina zivota.. Kakav je zivot bio to je moja stvar ja znam sta sam prosao i kako, al da nisam bio optimista i veciti sanjar, ko zna de bi sad bio.. Tako da mislim da treba uspeti naci veceg optimistu od mene..
usta moja hvalite me da vas ne pocepam
 
myst:
SisaDaPimp:
Ja nikad nisam bio pesimista oduvek sam bio sanjar, i to mnogo velik sanjar sto me je i odrzalo na nogama kroz ovih 18godina zivota.. Kakav je zivot bio to je moja stvar ja znam sta sam prosao i kako, al da nisam bio optimista i veciti sanjar, ko zna de bi sad bio.. Tako da mislim da treba uspeti naci veceg optimistu od mene..
usta moja hvalite me da vas ne pocepam

Ne kapiram chemu sarkazam.. Mada nema veze i ovako mi seva paja sta ce da misli o meni neko ko mi ne zna ni ime, a kamoli nesto o meni..
 
SisaDaPimp:
Mike girl, ta nasa zemlja je pukla sa muzikom odavno, a ti se u sred krize u zemlji pitas kud ide ova nasa zemlja sa muzikom.. De tu ima smisla..
Ne znam meni je malo trulo kako se ljudi opterecuju ovim onim, a ljudi masovono ostaju bez posla, od mog ortaka i matori i keva su ostali bez posla dok drugi diskutuju o tome sta je dobro a sta lose na TVu..
Kapiram ja da ovde vecini je vec obezbedjena neka buducnost od malih nogu, za razliku od nekih koji moraju * da se potrude za svoju, al to ne znaci da ne treba osvrnuti se oko sebe i baciti pogled na sva ta * koja se desavaju, jer ipak ako planirate da zivite u toj zemlji, dal planirate da zivite u necemu boljem, ili da bude gore nego ikad pre..
pa dobro ali necemo sada na tin forumu da raspravljamo o polotici... :?
 
STA ME NERVIRA?ZAVISI KAKO KAD.I STA FALI GRAND SHOW-u???JA SE SITA IZASMIJEM KAD GLEDAM PRVO VODITELJIMA,PA PUBLICI TEK ONDA PJEVACIMA I TEXTICIMA...ALI OBOZAVAM REKLAMU ZA MILKU COKOLADU KAD VJEVERICA KAZE :"I JA POZELIM DA BUDEM KRAVA!"HAHAHAHA
 

Back
Top