Mojih ruku delo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

moler

Zainteresovan član
Poruka
195
Link ka sledećoj temi:
resizeof1228kl.jpg

https://forum.krstarica.com/threads/delo-mojih-ruku.935713/
 
Ma rekoh ti da je to bilo onako sa kolokvijalnim značenjem,a i da ti nisam rekao,logično je da "glasam" za nešto što mi se svidja.A plesači su ko zmaj,sem toga,jel vidiš koliku su prašinu podigli.Ne znam dal si i ti kao Matis,radio matematičke proračune za svoje slike,za koje mnogi tvrde da izgledaju "onako".
 
Izvini,ne mogu reći da mi "leži",ali zato kolorit je sjajan i rado bih rekao da je u pitanju situacija u kojoj se nisi bavila figurama forsirajući svoje neke faze kroz deformisanost likova,već si se usredsredila da kompoziciju ostvariš "koloritom" i uklapanjem većih raznobojnih površina ,i tako umekšaš impresiju posmatrača,koji bi mogao da se i prepadne od ovih malih vanzemaljaca.Ako ti se ne svidja komentar,nemoj da se sekiraš.Ja sam samo laik i hobista,tj. imam hobi.
Umalo da zaboravim:Gvozdenović je pred kraj karijere ovako uspešno koristio crnu farbu u onim njegovim planovima,ali bitno je da je i ovo jako hrabro i uspešno korišćenje iste!
 
Jeste ,ta je.Nisi me valjda videla na tv-u ? Jer ako jesi to nisam bila ja.....to je bio neko ko ne voli kamere i ko se uplasi do bola pri samom pomenu istih,pa lupa ko Maksim po diviziji .Do kraja zivota ce me biti sramota.
na pocetku emitovanja je trebalo pisati "zabranjeno za decu ispod 18 " :)
Ako nisi jos bolje...;) Obavezno svrati . galeristkinje su tamo ;)
 
DjuraMornar:
Jeste ,ta je.Nisi me valjda videla na tv-u ? Jer ako jesi to nisam bila ja.....to je bio neko ko ne voli kamere i ko se uplasi do bola pri samom pomenu istih,pa lupa ko Maksim po diviziji .Do kraja zivota ce me biti sramota.
na pocetku emitovanja je trebalo pisati "zabranjeno za decu ispod 18 " :)
Ako nisi jos bolje...;) Obavezno svrati . galeristkinje su tamo ;)
Pa stvarno si mogla da kažeš!!!!!!!!Pre neki dan sam došao iz Boke.Mogo sam namerno da svratim.Nije u redu.Pa nek posle i prolupam,propadajući kao kritičar,al stvasrno si trebala da rečeš!Pozdrav...
 
Najveći,postojeći ljudski strah je od javnog nastupa,ali nisi trebala da se strašiš,nego si mogla da obnaroduješ.Sigurno nije izlaganje došlo preko noći.(Al imaš moć zapažanja!Tačno pet dana.)
 
DjuraMornar:
Jeste ,ta je.Nisi me valjda videla na tv-u ? Jer ako jesi to nisam bila ja.....to je bio neko ko ne voli kamere i ko se uplasi do bola pri samom pomenu istih,pa lupa ko Maksim po diviziji .Do kraja zivota ce me biti sramota.
na pocetku emitovanja je trebalo pisati "zabranjeno za decu ispod 18 " :)
Ako nisi jos bolje...;) Obavezno svrati . galeristkinje su tamo ;)


Hehe, ma nisam te vidjela na tv-u, nego sam prije neki dan ishla do gradske biblioteke, te vidjeh pored, na vratima galerije, plakat za izlozbu, pa prepoznadoh sliku sa plakata...neshto slichno si, chini mi se, postavljala na nekoj temi, pa se sjetih :)
Inache, svraticu 100% ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top