Najveci glas 21 veka

Makijavelli:
ako mislish najachi onda definitivno.....mario del monako.....ali nemozhemo ni da izostavimo 3 tenora....

Po meni po svemu najveci, ali bukvalno, objektivno gledano kada ga uporedis sa svim pevacima svih vrsta muzike, nema mu razvno ni po cenu, ni po glasu, ni po snazi, ko sto rekoh ne slusa se opera svaki dan, ali mislim da mu na celom MTV-u i ne znaj ja gde jos uvek nema ravnog, i ako je mrtav vec 24 godine.
Dovoljno je da pogledas snimak sa poslednjeg koncerta koji je odrzao i da se useres u gace.
 
СВЕТЛАНА ЦЕЦА РАЖНАТОВИЋ у дуету са публиком убедљиво најбољи глас не само 20. века него и целе историје човечанства! :):):):):):):):):)):):):):):):):):)::)::):):))::::)::):)::) Можда:)
 
AcaBg82:
Po meni po svemu najveci, ali bukvalno, objektivno gledano kada ga uporedis sa svim pevacima svih vrsta muzike, nema mu razvno ni po cenu, ni po glasu, ni po snazi, ko sto rekoh ne slusa se opera svaki dan, ali mislim da mu na celom MTV-u i ne znaj ja gde jos uvek nema ravnog, i ako je mrtav vec 24 godine.
Dovoljno je da pogledas snimak sa poslednjeg koncerta koji je odrzao i da se useres u gace.
ma naslushao sam se audio snimaka,chovek ladno nadjacha ceo orkestar bez ikakvih poteshkoca,ali on je chudo prirode.....i da,upoznao sam mu i sina,radi u narodnom pozorishtu,del monako je ozhenio srpkinju......
 
AcaBg82:
Po meni po svemu najveci, ali bukvalno, objektivno gledano kada ga uporedis sa svim pevacima svih vrsta muzike, nema mu razvno ni po cenu, ni po glasu, ni po snazi, ko sto rekoh ne slusa se opera svaki dan, ali mislim da mu na celom MTV-u i ne znaj ja gde jos uvek nema ravnog, i ako je mrtav vec 24 godine.
Dovoljno je da pogledas snimak sa poslednjeg koncerta koji je odrzao i da se useres u gace.
Nisam upucena u operu, ali je gledam na tv-u svaki dan (onako cisto gledam desavanja,prija mi da je slusam neobavezno)
Verovatno jeste najbolji medju svim umetnicima tog pravca muzike(kao sto kazes), ali ga ne mozes porediti sa glasovima pevaca koji pripadaju drugim zanrovima muzike..
 
Зашто само 21. века? (А он је иначе, формално гледано, из 20.)

Него, у ствари како се оно банално, али тачно каже "свих времена".

Од мушких гласова, и за мене је, свакако, управо Марио Дел Монако.

А, аналогно томе, од женских, наравно - Марија Калас.
(Мала напомена: не по некаквој "лепоти" гласа, јер, она то, објективно, није имала, већ - целокупном значају).
 

Back
Top