Ti analiticari...

Truman

Elita
Poruka
22.709
Ne znam da li ova tema vec postoji ali mislim da gospoda zasluzuju posebnu. U pretproslom broju lista Standard njih 6-7 davalo je prognoze, niko nije pogodio potpuno, a vecina se propisno ispromasivala. Zato su ih u poslednjem broju nazvali "Kleopatrama". Zatim pred svake izbore se njih desetak provrti po svim stanicama tako da su narodu verovatno postali poznati kao mnogi politicari. Hocu reci - gomila mudrijasa od kojih se ocekuje da kazu nesto pametno, a kada pogledamo njihove rezultate dosta slabo...Posebna prica su razne agencije ali one su i nesto drugo. U svakom slucaju - ako su politicke nauke nauka nasi naucnici bas su slabi...
 
vukadinovic mi je onako bas posebno ljigav i istaknut u ulozi vojine maskote.
kad se voja probudio iz zimskog sna, i postao neshto,
odmah smo, u paketu, dobili i nesrecnog vukadinovica, njegovih 6 govornih mana i pricu da radikali i nisu toliko loshi
 
Imam utisak da mene pozovu da gostujem isto bi pricao, ako ne i pametnije od nekih. A da ne spominjem da sam od nekih imao preciznije prognoze po pitanju rezultata poslednjih izbora. I da - upravu je ko je rekao da su Antonic i Vukadinovic za Kostunicu, ali recimo Goati je i zvanicno clan DS-a pa nikom nista. Bujosevic je novinar, ali mislim da najbolje shvata politicku scenu od svih njih.
 

Back
Top