U Tursku ko ide neka se dobro raspita jer se moze z.....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
N

NICS

Gost
Licno nisam zaodvoljan sa Turskom i Turcima, jer tamo agencija koja me je zastupala nisu imali preterano organozovan sadrzaj ako te potrefi kao i mene da sam od 4 autobusa bio jedini u hotelu imas velike sance da te nekoliko puta zaborave da dodju po tebe zafakultativan izllet a ljuti osim turskog i tri i po reci Engleskog tesko da ces moci da se sporazumes jednu ososbu sam sreo da zna malo vise od tri i po reci engleskog i naravno da sam se koliko troliko iformisao gde, sta, kako, kada
Pa ako si bolje srece i dobrog tur operatera imate svaka cast ali to niko ne pomisli da pita za uslove putovanja a kasnije bude drugacije, i budi t spremni na glupo iznenajdenje a to je promena sobe da dobro ste procitali zamolice vas ako ste za da promenite sobu ali iz gore navedenog po pitnju jezika necete se moci infirmisati zbog cega sad odjedanput promena sobe.
Jedino su im plaze super i klopa je djabe u odnosu na cenu ne mozes sve da pojedes a ako pokusas otpasce ti stomak, i imate automatski budjenje oko 5.30 ujutru jedno 5-7 minuta pogadjate Hodja se dere sa djamije cisto da se ne zbunite, nemam nista protiv kultura
 
Ja imam dobra iskustva s Turskom, ali mora se naci neka bolja agencija ako neces probleme. Ja sam isla s Dinersom u Bodrum i organizacija je bila odlicna, vodic takodje. Smjestaj s 5 zvjezdica, hrana super kad se naviknes snalaziti u ogromnom restoranu...ma fantazija! Jedino sto to ipak nije Evropa pa se ne moze govoriti o nekoj razvijenosti i visokom nivou sto se tice gradova.
 
nemojte se zavaravati,svi ste vi isli jednom na more i nasli da pricate o stepenu razvijenosti turske
ja na "nasem" crnogorskom primorju ne vudeh ni jedan interkontinental,hilton i sl.
ko je bio u turskoj,ali stvarno bio znace da je to odraz onoga sto nas ocekuje kada se zavrsi slavna tranzicija-imacete one koji na slike daju milion.i one koji nemaju za hleb
 
8) E ljudi,pa u Turskoj su mestani mnogo civilizovaniji i druzeljubiviji od bilo kog Srbina,i zaista se trude da ti ucine boravak sto lepsim i udobnijim,jer ipak im je cilj da dodjete i sledece god.kod njih.Ne znam za vas,ali mene su osvojili za sledece leto i ko zna koliko jos,bila sam prvi put ove godine i bilo mi je nezaboravno.Ne mora da vam se desi nista posebno,sam boravak tamo ucinice da zaplacete kad krenete nazad!!!

vidimo se
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top