ne prepoznaje disk ( bad disk, reklame.. )
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: ne prepoznaje disk ( bad disk, reklame.. )

nindza52 nije na forumu
    isteruje pravdu - like Don Kihot... www.namestuvoljno.com, www.agropromet.com
    Zainteresovan član nindza52 (avatar)
    Učlanjen
    22.07.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano ne prepoznaje disk ( bad disk, reklame.. )

Film u DVD formatu mogu gledati na compu.. Ali , ako ga narezem, desava se da moj DVD player ( NEC ) nece da ga procita.. prijavljuje BAD DISK ili nekad ucita ali samo reklame koje besomucno vrti u krug a glavni film nikako.. Ponavljam samo da u compu to normalno radi.. Desavalo mi se to i kada sam presnimavao originale i kada sam pravio svoje filmove.. Koristio sam shrink, dvd movie factory.. razne aplikacije..radio sam titlove.. problem nije samo sa mojim DVD playerom vec sam to isto proverio i kod nekoliko drugara.. gde gresim ili na sta ja ne obracam paznju prilkom pravljenja DVD formata a trebalo bi ?
    Najbrži način da zaustavite rat je da ga izgubite ...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: ne prepoznaje disk ( bad disk, reklame.. )

Pa meni liči na zaštitu, probao si sa shrinkom da ga očistiš od reklama, menija i ostalo? Meni je to uspevalo kod filmova, pa ja sve što kopiram idem preko shrinka.

Zainteresovan član Nenad-Click-ME (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Obrati paznju,zavisi koji DVD RW Player koristis u kucistu,sto znaci,da je LG se najbolje pokazao od svih DVD rezaca time sto prepoznaje svaki Disk,a ostali DVD rezaci nemaju blage veze o pojedinim cd-ima,DVD Shrink sve radi bez ikakvih problema,pri tome sto je najpovoljnije da rezes Cd odmah nakon kopiranja kada ti zatrazi przana cd,a ako ti rucno podesavas i peimenujes foldere gde je on to sve odredio,onda moze doci do greske nakon citanja u ostalim DVD player-ima.A sto se tice zastite,ne postoji Cd koji shrink nije uspeo da otkloni i nareze...

Poznat FLUID (avatar)
    Učlanjen
    20.09.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    124

Citat Original postavio Nenad-Click-ME
    Obrati paznju,zavisi koji DVD RW Player koristis u kucistu,sto znaci,da je LG se najbolje pokazao od svih DVD rezaca time sto prepoznaje svaki Disk,a ostali DVD rezaci nemaju blage veze o pojedinim cd-ima,DVD Shrink sve radi bez ikakvih problema,pri tome sto je najpovoljnije da rezes Cd odmah nakon kopiranja kada ti zatrazi przana cd,a ako ti rucno podesavas i peimenujes foldere gde je on to sve odredio,onda moze doci do greske nakon citanja u ostalim DVD player-ima.A sto se tice zastite,ne postoji Cd koji shrink nije uspeo da otkloni i nareze...
    Ovo za LG po mom iskustvu apsolutno nije tačno. Nemam ja LG, ali znam ko ima i koliko ima problema. A za razliku od njega, ja imam ASUS-a i čita i reže sve. Dakle, to ne pije vodu.
    A i to da moraš odmah da ubaciš CD kada DVD Shrink zatraži prazan nema logike.
    ---
    Koliko sam saznao neki DVD plejeri imaju problema sa rezolucijom slike i onda imaju problema sa čitanjem. Ali pošto predpostavljam da nisi ništa dirao oko rezolucije stvrano neko logično rešenje problema bar za sada ne vidim.

Slične teme

1. DVD-RW disk
    Autor milos_94 u forumu Multimedija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 23.02.2008., 10:11
  2. Kako kreirati USB boot disk ili FlashCard boot disk za XP sp2
    Autor Nino07 u forumu Operativni sistemi
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 03.06.2007., 09:47
  3. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 07.04.2007., 14:44
  4. DVD disk?