revolucionarno tehnološko rešenje protiv demonstranata

Boba-No1:
O tome sam čitao u Politici pre nekih godinu i po, mikrotalasi ubrzavaju kretanje molekula vode u koži i počinje sve da te peče i moraš da bežiš.

bas to - princip rada mikrotalasne rerne :)

dakle nisu oni nista revolucionarno izmislisli, vec su uzeli mikrotalasnu, pojacali je i uperili u masu....
to je to....

nisam siguran koliko je to efikasno, tako da sam i dalje za suzavac i gumene metke :)
 
W.A.S.P.:
znate svuda ameri trabunjaju kako je to oruzije super, j*be keve, ma dera , ma najbolje je, a nigde ne pise kako ce da zastite SVOJE vojnike ili policajce od toga ... i sta sad napravae kordon, dodje ovaj s hamerom iza, uperi ovo cudo i pocrkaju svi od vrucine ...
stvar je u tome da od toga neće nitko pocrkavati, oružje je mikrovalno, a samim tim pomoću antenskog sklopa i vektorizirano. drugim riječima tim ćeš moći pendrečit nekog s pristojne udaljenosti, a tom nekom neće ostati modrica nego možda crvenilo kože.
uglavno, oružje vladajućih, za buduće nemire, a ako i bude korišteno korristit će se u americi!
 
HS1911:
stvar je u tome da od toga neće nitko pocrkavati, oružje je mikrovalno, a samim tim pomoću antenskog sklopa i vektorizirano. drugim riječima tim ćeš moći pendrečit nekog s pristojne udaljenosti, a tom nekom neće ostati modrica nego možda crvenilo kože.
uglavno, oružje vladajućih, za buduće nemire, a ako i bude korišteno korristit će se u americi!
hm ... znaci izmedju hamera i BESNE mase ne stoji nista, odnosno niko ... i oni popizde i kolektivno krenu i zabiju onom sirotanu unutra tu antenu de sunce ne sija ...
 
ti "specijalci" koji se obračunavaju sa "masom" su već i danas dobro zaštićeni, prave su kornjače, s tim da će sva njihova oprema dobiti metalnu foliju, recimo, ja imam ronilačko odijelo na koje je "našpricana" između slojeva legura titana i još nečega, razlog je savim drugi ali ta ista tehnologija se može upotrijebit u proizvodnji opreme.
 

Back
Top