TROJAN HORSE

Imam spyware programe A2, Anti trojan 5,5 , spybot ,
spyware killa 9.0 , Trojan Guarder , i nijeda neče da mi odkrije,,,,trojanca !!!!
Samo mi norton kaže da ga je odkrio,,,al da ga nemožeda obriše.Znam i dje ga imam na kompjuteru (D:\WINDOWS) , al kad ga očem da obrišem (desna tipka na mišu,,,,obriši),,mi napiše
CANNOT DELETE ucafqlgx: Access is denied.
make sure the disc is not full or write- pretected and that the file is not curre in use.

Šra da napravim jer se mi neda opet formatirat disk!
Postoji li kako rješenje!
 
Pirat:
Imam spyware programe A2, Anti trojan 5,5 , spybot ,
spyware killa 9.0 , Trojan Guarder , i nijeda neče da mi odkrije,,,,trojanca !!!!
Samo mi norton kaže da ga je odkrio,,,al da ga nemožeda obriše.Znam i dje ga imam na kompjuteru (D:\WINDOWS) , al kad ga očem da obrišem (desna tipka na mišu,,,,obriši),,mi napiše
CANNOT DELETE ucafqlgx: Access is denied.
make sure the disc is not full or write- pretected and that the file is not curre in use.

Šra da napravim jer se mi neda opet formatirat disk!
Postoji li kako rješenje!
Isprobajte KAV program!Sa lakoćom ih detektuje i zauvek briše!
 
Anonymous:
Pirat:
Imam spyware programe A2, Anti trojan 5,5 , spybot ,
spyware killa 9.0 , Trojan Guarder , i nijeda neče da mi odkrije,,,,trojanca !!!!
Samo mi norton kaže da ga je odkrio,,,al da ga nemožeda obriše.Znam i dje ga imam na kompjuteru (D:\WINDOWS) , al kad ga očem da obrišem (desna tipka na mišu,,,,obriši),,mi napiše
CANNOT DELETE ucafqlgx: Access is denied.
make sure the disc is not full or write- pretected and that the file is not curre in use.

Šra da napravim jer se mi neda opet formatirat disk!
Postoji li kako rješenje!
Isprobajte KAV program!Sa lakoćom ih detektuje i zauvek briše!
 
Imam nortona 2003 pro.edition ,pre neki dan mi je dok sam bio na internetu detektovao upravo tog trojan horse,oma sam se iskljucio i skenirao ceo sistem Norton ga nije nigde nasao ili ga je odma odbio,uglavnom komp radi ko i ranije !!!
 
imam isti problem-trojan horse. norton je 2002 i locira virus, ali nece da ga ni karantira ni deleat0uje posle skeniranja.
MOLIM POMOZITE MALO OPSIRNIJE-STA DA RADIMO?
 

Back
Top