Sta najvise mrzite kod prijatelja?

Niena

Primećen član
Poruka
735
Bez obzira na jacinu prijateljske veze, verovatno postoji nesto sto cesto zasmeta a tice se nekog verbalnog odnosa (stavova, saveta, pridika...), samog odnosa prijatelja prema vama. Pitanje je naslovljeno, ko zeli neka se u neku ruku oslobodi stvari koje tiste. ;)
 
pa jes' ti gluv bre sinko :confused: - tolerancija je kada tvoje usi konstatuju taj znak pitanja, a prilagodjavanje je kad imate slobodu da se izrazite neposredno pa u rebra :grin: :grin: :grin: :grin: Pa valjda ste prijatelji zato sto ste slobodni da budete to sto jeste i da se bas zbog toga cenite, volite i postujete... :arrow: poverenje batice, poverenje... samim tim razumevanje... ma ti garant mislis na one koji su u statusu "potencijalni" prijatelji ili drugari.... ili si se zayebao pa si mislio da ste prijatelji.... Drz' se idemo dalje! NEXT! hehehehe :idea:
 
hmmmm.....baš ništa......ja sam svoje prijatelje prihvatio take kakve jesu i smatram da je to sasvim ok, na kraju krajeva sve su to dugogodišnji prijatelji i prijateljice i jako se dobro poznajemo, prijatelji se ne stiču preko noći već to postaju vremenom..................
 
Kada posaljem SMS na koji uopste ne odgovore. Ili kada nekog zovem pa se ne javi, a ne javi se ni kasnije....
Mrzim to kuliranje.... Cemu to?
Ako ne mozes da se javis i da odgovoris odmah, mozes kasnije. Ako nemas kredit, imas fiksni. Cim neko nekg zove, znaci treba mu, ima razlog zasto zove.....
A mrzim i ono "jao super sto te vidim, kada cemo da izadjemo negde.... bla bla bla" pa onda kada zovem da izadjemo onda se ne javlja ili bude "boli me glava/stomak" itd itd....
 
Ne mrzim nista. Svoje prijatelje obozavam. Usput, ogromna je razlika izmedju prijatelja i drugova. Pitanje nije na mestu, ne mogu da MRZIM bilo sta kod ,meni toliko dragih, prijatelja. A da niko nije savrsen je opste poznato, ali nisam ni ja, pa to ne ocekujem ni od drugih... Toliko ;)
 
Da, tacno je da postoji razlika izmedju definicije prijatelja i druga, stoga prihvatam kritike, opravdano! Naravno moja je greska sto nisam konkretizovala u samom pitanju na koga se odnosi. S tim u vezi mislim na obe kategorije, mada moram reci i da prijatelji, bez obzira na sve njihove karakteristike koje prihvatate ispolje po nesto sto vas u samom trenutku izbaci iz takta, zar ne?...naravno da se izgladiti ako govorimo o pravom prijatelju. Dakle, moje pitanje se moze odnositi i na drugove i na prijatelje...pa, u zavisnosti koga imate pored sebe:) Hvala na paznji !
 
ne bi mi bili prijatelji da nesto mrzim kod njih... a moze da mi zasmeta samo njihova slabost tamo gde je ista jako losa po njih... to se vec desavalo par puta... upinjem se da nesto pomognem i oni kazu da, tacno, ali ne mogu tako... tad se osecam nemocnom i to me nervira iako se ne radi o meni i mom problemu...
 

Back
Top