Motorola ROKR E2
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Motorola ROKR E2

Obećava
    Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Motorola ROKR E2

Ima li ko iskustva sa Motorolom E2 i moze li da kaze nesto u poredjenju sa SE W810i
    Rusi su ga ovde bas nahvalili:

http://www.mobile-review.com/review/motorola-e2-1-en.shtml

Primećen član SerbiaUnited (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2006.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: Motorola ROKR E2

ludnica. ima linux operativni sistem mada ne daje slobodu da mozes da instaliras third-party programe.

kakav w810 je igracka u odnosu na ovo.

Obećava
    Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Samo ne mogu da shvatim zasto je je ovaj telefon toliko nezanimljiv beogradskim prodavcima tako da ga nigde nema u ponudi. Mislim, za ovaj novac ko ce normalan da kupi MP3 plejer (sa punjivom baterijom slicnog cenovnog ranga) i to od najpoznatijih azijskih marki (iRiver, Creative, Cowon, Sandisk...) kada dobija za nekoliko koplja bolji i pregledniji displej, radio FM, autonomiju od najmanje 20 sati, bateriju koja ako ne daj boze rikne ce i u narednih XX godina moci da se pronadje kod prodavaca mobilnih telefona, izmenljivu memoriju sa modulima do cak 2GB na najjeftinijem formatu flash kartica...

A gde su tek njegova telefonska funkcija, kamera, diktafon, blutut...Cak i da se jednog dana covek odrekne njegovih "telefonskih" mogucnosti, opet mu ostaje superioran MP3 plejer.

U cemu je stos? Da li je motorola toliko zabrljala u prethodnom periodu da sada i kada ima dobar proizvod tesko stice poverenje kod kupaca. Ili su kod Rusa narucili test:-)

Učlanjen
    23.05.2006.
    Reputaciona moć
    52

motorole nikada nisu zanimljive.

jedan prodavac mi je rekao zbog toga sto one imaju nestandardne prikljucke recimo za data kabl ili punjac tj imaju sve razlicito jer motoroline proizvode razliciti proizvodjaci (Acer, HTC, Chiu Chui,...)
    a oni recimo punjace nekvalitetne nabavljaju iz Turske ili ko zna odakle na veliko i samo jedna vrsta recimo pa im se ne isplati da mnogo svastare

ali su najkvalitetnije!!

Domaćin domacin_uzice (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Nemojte tako imam trenutno motorolu rokr e1 a do pre koji dan sam se sluzio rokr e2 telefoni su odlicni mislim sta reci, samo sto motorolu bije los glas isto kao i nassu zemlju

Obećava
    Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

E pa fino domacine, ako si se dovoljno dugo koristio sa E2 mozes li nam dati kratko poredjenje izmedju E1 i E2 po pitanju trajanja baterije pri reprodukciji muzike, brzini softvera i sklonosti ka zaglavljivanju u radu. I kod kog dilera je nabavljena ta E-dvojka.

Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Pa pazi ovako prvo nisam nabaljao kod dilera jednostavno otac mi je doneo ovadva telefona iz Pariza to jest Francuske. STo se tice telefona mnogo su dobri. Najiskrenije meni je u pocetku baterija trajala malo manje nego sto sam i ocekivao ali vremenom taj broj dana se povecavao i do cak 7 dana izdrzljivosti, ali zasigurno vise drzi malo vise drzi baterija E2. Sigurno mozete odslusati jedno 20 pesama na telefonu mp3 pesama naravno. Mene je iznenadilo posedovanje zvucnika znaci stereo na telefonima tako da ono mnogo je dobro to. Ono sto poseduje E2 a nema E1 jeste fm radio. Da posto sam inace slao emailove sa obadva telefona primetio sam da E1 bolje to odradjuje od E2 tako da ono eto ako te to interesuje da znas.

Jednom recjue stvarno su telefoni dobri. A evo otac kada bude dosao krajem meseca rece da ce koji model da ponese i pokusa da proda. Moram navesti da je u parizu motorolu Rokr E1 platio svega 70 evra a E2 platiio 118 evra cak i racune mislim da imam. DA naravno ono sto me je iznenadilo je da uz obadva telefona ide i 512mb kartice ona mikro.. Eto toliko,,, uzivaj pitaj ako nesto treba...

Obećava
    Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

E2 za 118 EUR sa 512 MB karticom!!! E zemljo Srbijo. Kod nas trenutno samo jedan prodavac je ima u ponudi i to za 195 EUR i to "ogoljenu" bez memorijskih kartica. Eto prilike za biznis:-)

Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

hhehehehe. Mozda si upravu mogu reci calu da donese koju iz pariza da predprodam za 150 evra i eto neke zaradice, nisam li upravu....

Učlanjen
    23.05.2006.
    Reputaciona moć
    52

Niste me razumeli gore.

Motorole su super telefoni. Rekao sam ono u ime prodavaca tj zasto im se ne isplate motorole.

Inace od "ne-smart" telefona jedino one imaju miris "PAMETNIH" telefona...
    i Rokr e1 i e2 su super telefoni i u startu im je cena (i kod nas i u drugim zemljama) bila daleko ispod drugih u tom rangu.

1. NE INTERESUJU ME JEFTINI TELEFONI A LOŠA REŠENJA (BENQ-SIEMENS, LG)
    2. NE INTERESU ME SKUPI TELEFONI I DOBRA REŠENJA (NOKIA, SAMSUNG, SHARP, PANASONIC)
    3. MENE INTERESUJU JEFTINI TELEFONI A DOBRA REŠENJA (MOTOROLA!!!)

Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Hehheheh lepo slozeno i recemo...

Obećava
    Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Zna li neko da li u Beogradu moze da se nadje ROKR E2 ali bez kineskih oznaka na tasterima

Učlanjen
    03.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Iskren da budem tesko. Mozda u prodavnici na samom vrhu Balkanske ulice da narucis pa da cekas dok stigne. Znam da sam preko njih jednom samo u bg nasao neki flet kabal za Motorolu V220 tako da probaj preko njih...

Uzivaj pozdrav...

Obećava
    Učlanjen
    06.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Mislimmm...ovo sa kineskim tipkama je da ti oci ispadnu koliko je sitno za kucanje poruka. Jel ovaj tvoj "francuz" bez kineskih hijeroglifa. I na koju foru je nabavljen. Prostudirao sam sve evropske eBay-ove ali ovaj telefon kao da je kužan. Samo ga vidim kod azijata i amera (za oko 250USD).

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •