Malo o Izraelu....

Mrzim Izrael. Zemlju koju su podigli jevreji potpomognuti lobijem iz SAD-a. Uništili su Palestinu koja postoji vekovima i sada se bahanališu jer im Ameri čuvaju leđa. Ta zemlja sama traži đavola... i neko će je pre ili kasnije sravniti sa zemljom.
 
eremita:
Израел брља, то је тачно - али НЕ ДАЈ БОЖЕ ДА НЕКО СРВАНИ СА ЗЕМЉОМ ЈЕРУСАЛИМ... јес' ти мало.......

Figurativno... Mislio sam na Izrael (kao državnost), da bude vraćena Palestincima, a za očuvanje Jerusalima, svakako.
 
shoplifter:
Mrzim Izrael. Zemlju koju su podigli jevreji potpomognuti lobijem iz SAD-a. Uništili su Palestinu koja postoji vekovima i sada se bahanališu jer im Ameri čuvaju leđa. Ta zemlja sama traži đavola... i neko će je pre ili kasnije sravniti sa zemljom.

Доћи ће дан.

shahab-3-vick1.jpg


shahab.jpg


Fig1.png
 
shoplifter:
Mrzim Izrael. Zemlju koju su podigli jevreji potpomognuti lobijem iz SAD-a. Uništili su Palestinu koja postoji vekovima i sada se bahanališu jer im Ameri čuvaju leđa. Ta zemlja sama traži đavola... i neko će je pre ili kasnije sravniti sa zemljom.

Zao mi je dobronamernih Jevreja, koji nemocno posmatraju cionisticko divljanje sirom planete, a ovi potonji nista bolje ne zasluzuju do onoga sto im ti prognoziras.
 
Palestinici su zasluzili da im Izrael da suverenitet na delovima teritorije gde oni zive i da taj rat prestane .
Ali onaj Iran je zasluzio dobro da dobije po pi.... da neki poremeceni diktator stvara nuklearno naoruzanje nikako nije prihvatljivo za civilizovan svet.

Evropa nije mogla da se mesa u pitanje Izraela zbog II svetskog rata ,svaki put kad bi neko iz Evrope stao na stranu Palestinaca bio bi proglasen za antisemitu.
 
shoplifter:
Mrzim Izrael. Zemlju koju su podigli jevreji potpomognuti lobijem iz SAD-a. Uništili su Palestinu koja postoji vekovima i sada se bahanališu jer im Ameri čuvaju leđa. Ta zemlja sama traži đavola... i neko će je pre ili kasnije sravniti sa zemljom.
A Jevreji nisu živeli u Palestini vekovima? Jevrejima treba skinuti kapu, jer dok se mi ovde po forumima žalimo na njih kao pichkice oni upravljaju svetom. Daleko od toga da ja volim Jevreje, ali činjenice su tu- daleko su najmoćniji narod i to im nije palo sa neba, već su to zaslužili i za to im svaka čast. Uostalom, više volim da Jevreji vode glavnu reč na onoj usranoy zemlji dole nego muslimani, a svi vi koji podržavate Palestince u tom ratu ste pomalo kontradiktorni...
 

Back
Top