"MINI" STUDIO
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: "MINI" STUDIO

Obećava
    Učlanjen
    20.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Podrazumevano "MINI" STUDIO

Drage kolege i prjatelji,
    pretpostavljam da sam na pravom mestu:

U muziku se "ponesto" i razumem ali u sledece sto mi je potrebnno, vrlo malo:
    Dakle, da bih oformio jedan mali digitalni (jeftini) demo-studio, kakav kompjuter mi treba: hardver, softver, eksterni uredjaji...
    (nemojte mi samo reci da mi od uredjaja treba visekanalni magnetofon, mikseta itd. jer za to nemam para. Vec da skoro sve, osim, recimo mikrofona "kartica" isl. bude sadrzano u kompjuteru, a da pri tome snimci budu ipak korektni, pa cak i vise od toga.) Nekakvi osnovni
    uslovi opreme bi bile mogucnost nasnimavanja, remix, kontrola, HI FI...

POZDRAV,
    "busy"

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: "MINI" STUDIO

a zar ja neodgovori na ovu temu?

svasta. svejedno.

prosetaj malo po buvljacima naci ces verovatno za jeftine pare kod cigana svasta sto moze da koristi.
    moj ortak nasao neko cudo sto ima sila raznih ulaza i izlaza, za slucaj da nemas kompatibilne dzekove pa da pretvoris (najprostije receno) koji usput ima i jos nesto nabudzeno i u stvari radi i kao ekvilajzer dao cigi 150 dinara cini mi se za to

treba ti neka malo jaca masina, sa dosta rama i jacim procesorom, a hard nista mnogo veliko, ionako sve to posle ide u mp3 pa nece mnogo da ti zauzima prostora. 40 giga bi bio taman.
    zvucna bolja ne verujem da kosta vise od 50 evra a garantovano ima svasta nabudzeno na njoj

nadji i neki softver i gomilu kablova i mikrofona i to je to. mikrofone imas i kod kineza za 20-300 dinara. posluzice svrsi za pilot snimke

za softver predlazem cool edit, mada uzmi vise pa vidi koji ti je najzgodniji

Slične teme

1. "MINI" STUDIO
    Autor busy u forumu Hardver
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 10.11.2008., 12:17
  2. "MINI" STUDIO
    Autor busy u forumu Muzika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 25.01.2007., 22:36
  3. "MINI" STUDIO
    Autor busy u forumu Muzika
    Odgovora: 1